Meklēju lietotāju Krisčuks ✌

Gaidu paciņu,bet lietotājs ir bloķēts un arī viņas paciņas ref.nr. nevaru nosūtīt..Ko darīt?

15 Atbildes

tel nr vai tad nav?

Ieteiktu neko negaidīt un neko nesūtīt. Man bija saskarsme ar šo lietotāju - KRĀPNIECE! Sarunājām maiņu, es savu paciņu izsūtīju, kā viņa saņēma, tā izdzēsās no mājaslapas. Savu paciņu tā arī nesagaidīju. 

Tieši tā arī noticis! Bet vinja neiedeva mob.tel. suutiiju uz savu numuru,cerot,ka izdosies sanjemt savu pacinju un tur jau numuru var redzeet!!! Tagad jaadabuu pacinja no Ogres atpakalj!! :D

> MadaraV

Tieši tā arī noticis! Bet vinja neiedeva mob.tel. suutiiju uz savu numuru,cerot,ka izdosies sanjemt savu pacinju un tur jau numuru var redzeet!!! Tagad jaadabuu pacinja no Ogres atpakalj!! :D

Interesanti- jo es neko nesaprtu;)- kā var sūtīt uz savu nummuru? Kāda jēga? 

Kad man atnaak sms,ka vinjas pacinja ir galaa, tad nosuuti vinjai atveershanas kodu,taa ir droshaak..taa kaa savu pacinju neesmu sanjeemusi un ir kraapnieciiba - pacinja automaatiski atgrieziisies uz izsuutiishanas adresi..

Domāju,šo lietotāju atrast pēc ip adreses!!! Tas nemaz nav tik sarežģīti!!! Atsaucaties vēl kāda meitene,ja ir šāds gadījums??!!!

Man ari vina pazudusi,tel.ko iedeva-nav adresata,lai gan pati pec britina atsaucas,ka bus kadu ciparu sajaukusi un ta ari pazuda atkal-it ka cilveks bernina kopsanas,audzinasanas gramatas gribeja,neskita,ka kas ne ta-varbut mazais apslimis,netiek pie sarakstes patlaban vai tam lidzigi!

man ir vinjas numurs,ari vinja velejas no manis pirkt,jau sapakoju,.gaidiju naudu,rakstiju sms,bet nepienak sms

Shads numurs tika iedots,bet domaju fake

28718106

Tad jau tiešām nebūs nekāda pircēja,jo man šādu nr.28982732 deva,varam pakot ārā tad sapakotos sūtījumus visticamāk

1 - 10 no 15