Atkal jautajums par omnivu

Sveikas....lai gan pati pa omnivu sutu jau diezgan sen,bet so nesaprotu...meitene man izsutija paku 2.marta,pec koda skatos ka 3.marta ir pienemts no klienta un viss...vairs nekas nenotiek,laigan vakar 4.marta omnivas darbinieks bijis tur...tapat vel joprojam rada tikai to ka pienemts no klienta...varbit kada zin kapec ta?Loti gaidisu kadu kas izskaidros man...paldies

23 Atbildes

Man vienreiz bija tāda situācija; kurjers bija paku izņēmis un tālāk tā paka pazuda, tā arī nekad vairs neatradās.

> Santa Novikova

Man vienreiz bija tāda situācija; kurjers bija paku izņēmis un tālāk tā paka pazuda, tā arī nekad vairs neatradās.

Nopietni???Tas nu gan nav iepriecinosi...

jā, bet tev sākumā vajag zvanīt uz omnivu; varbūt vēl var atrast to paku, arī tā ir bijis, ka iet meklēt un pēc tam atrod.

> Santa Novikova

jā, bet tev sākumā vajag zvanīt uz omnivu; varbūt vēl var atrast to paku, arī tā ir bijis, ka iet meklēt un pēc tam atrod.

Nu ja es gaidu ritdienu lai uzzvanitu viniem...bet pedejo reizi vinus sazvanit ta ari nesanaca...drikstu jautat ko vini darija ka Jusu paka pazuda?vai kautkadu naudu atgrieza?

Tur ir sarežģīts pcocess; jāraksta iesniegums un pēc tam viņi izskata un it kā atgriež naudu, bet tā kā man tur bija neliela summa-kādi 5 eur, tad baigi neiespringu un pati aizskaitīju savai pircējai tos 5 eur atpakaļ; iesniegumu uzrakstīju omnivai, bet tāpat nekāda nauda beigās neienāca no viņiem.

> Santa Novikova

Tur ir sarežģīts pcocess; jāraksta iesniegums un pēc tam viņi izskata un it kā atgriež naudu, bet tā kā man tur bija neliela summa-kādi 5 eur, tad baigi neiespringu un pati aizskaitīju savai pircējai tos 5 eur atpakaļ; iesniegumu uzrakstīju omnivai, bet tāpat nekāda nauda beigās neienāca no viņiem.

Vienkarsi briesmigi...vel nedaudz ceru ka mana paka nav pazudusi...rit meginasu vinus sazvanit...Paldies Jums par atsauksanos saja lieta.

nevajag celt paniku, rīt (pirmdienā) saņemsiet paciņu.

Sestdienās omniva itkā strādā, bet pēdējā laikā tomēr pakas nepiegādā.

Es arī piektdien izsūtīju meitenei paciņu (cerēju paspēt, lai sestdien jau ir klāt), bet kurjers neko tā arī nepiegādāja.

> AAA

nevajag celt paniku, rīt (pirmdienā) saņemsiet paciņu.

Sestdienās omniva itkā strādā, bet pēdējā laikā tomēr pakas nepiegādā.

Es arī piektdien izsūtīju meitenei paciņu (cerēju paspēt, lai sestdien jau ir klāt), bet kurjers neko tā arī nepiegādāja.

Ja to es saprotu...bet vakar tiesi taja pakomata meitene sanema manis sutito paku...bet to ko vina suta man reali stav uz vietas...ja rada ka jau 3.marta ir pienemts no klienta,bet talak nekas nenotiek...tad sanak ka paka ir panemta un stav veljoprojam busa ja pat nav tikusi lidz skirotavai....ai...

es nekad nesekoju omnivas suutiijumiem,jo atnaak aatri,Tev vispaar nav ko iespringt,riit buus 100%

> rolipoli

es nekad nesekoju omnivas suutiijumiem,jo atnaak aatri,Tev vispaar nav ko iespringt,riit buus 100%

Loti ceru...

1 - 10 no 23