Atkal jautajums par omnivu

Sveikas....lai gan pati pa omnivu sutu jau diezgan sen,bet so nesaprotu...meitene man izsutija paku 2.marta,pec koda skatos ka 3.marta ir pienemts no klienta un viss...vairs nekas nenotiek,laigan vakar 4.marta omnivas darbinieks bijis tur...tapat vel joprojam rada tikai to ka pienemts no klienta...varbit kada zin kapec ta?Loti gaidisu kadu kas izskaidros man...paldies

23 Atbildes

Lieta ir tāda,ka kurjers visu uzreiz nedara. Pēc grafika viņs atbrauc un saliek pakas un neko ārā neņem. Tad nākošajā reizē brauc tikai izņemt pakas. Viņiem ir grafiks,es pati liku paku un aiz manis stāvēja kurjers,pajautāju vai arī manu nosūtīto paku izņems,atbildēja nē mums ir grafiks,pakas izņems vakarā. Tā kā tā . Neuztraucieties viss būs Ok.

> betija316

Lieta ir tāda,ka kurjers visu uzreiz nedara. Pēc grafika viņs atbrauc un saliek pakas un neko ārā neņem. Tad nākošajā reizē brauc tikai izņemt pakas. Viņiem ir grafiks,es pati liku paku un aiz manis stāvēja kurjers,pajautāju vai arī manu nosūtīto paku izņems,atbildēja nē mums ir grafiks,pakas izņems vakarā. Tā kā tā . Neuztraucieties viss būs Ok.

Vienmer sekoju lidzi pakam...bet sadi ka 2 dienas ar paku nekas nenotiek ir pirmo reizi...

Neuztraucieties! Tā var būt, ka sestdienā un svētdienā kustība var apstāties! Pirmdien noteikti viss aiziet tur kur tam ir jaaiziet!

Varbūt paka stāv noliktavā, jo saņēmēja norādītajā pakomātā nav brīvu nodalījumu? 

Katrā gadījumā - ja pat paka ir nozaudēta, es rakstītu iesniegumu kaut viena eiro pēc un rakstītu kaut katru dienu, lai kaut kas mainās un kustās uz priekšu. Kārtībai jābūt.  :)

> Rita

Varbūt paka stāv noliktavā, jo saņēmēja norādītajā pakomātā nav brīvu nodalījumu? 

Katrā gadījumā - ja pat paka ir nozaudēta, es rakstītu iesniegumu kaut viena eiro pēc un rakstītu kaut katru dienu, lai kaut kas mainās un kustās uz priekšu. Kārtībai jābūt.  :)

Bet ja stavetu noliktava tam tacu vajadzetu uzradities...bet pat neradas ka sanemts skirotava....nu ja es noteikti neliksos miera...ja paka ari pazudis,laigan ceru ka ta nebus...darisu visu iespejamo lai atgutu naudu ...noteikti miera neliksos

ja sūtīji 5dienā, tad pienāks 1dien vai pat vēlāk. Ja nesaņem  kādu nedēļu, tad aizraksti šiem epastu ar visu informāciju un numuriem. Man ir bijis tā, ka pircēja nosauca savu numuru ar nepareizu ciparu un protams ka nesaņēma sms. Bet sazinoties ar omnivu, visa tika nokārtots :)

Labots 05.03.2017 13:26

Sestdienās praktiski nekad kurjeri pakas ārā neņem,tas nekas,ka mājaslapā norādīts,ka ņem.

Var uzzvanīt viņiem un visu noskaidrot ;)

> beatriska

Pieņemts no klienta nozīmē/uzrāda,kad pārdevējs ielika pakomātā,bet kurjers neņem ārā.Kad uzrāda: nodots kurjeram,tad var sākt zvanīties un jautāt.

Sestdienās praktiski nekad kurjeri pakas ārā neņem,tas nekas,ka mājaslapā norādīts,ka ņem.

Nu ja,bet sutijuma datu registresana notika 2.marta...bet tikai 3.marta ir pienemts no klienta...neko nesaprotu

Labots 05.03.2017 13:35

Skūpsts

11 - 20 no 23