FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meklēju auskarus

Palicis tik viens... šim jau gadi 20 būs.. labprāt nopirktu otru. Jeb identisku pārīti. Apzeltiti ar ametistu. Šie man bij paši pirmie, nagliņtipa, ar kuriem uzreiz šauj ausīs.. ļooti mīļi. Varbūt káda zin, kur var nopirkt? Neizdodas bildi pielikt

14 Atbildes

Lai veicas ar auskariem :).. 

Vai ... traki mums te iet. :D  

Man ir bijušas mīļas sarkanas kedas- vēlāk, protams, tādas nevarēju atrast. :)

Labots 15.03.2017 10:25

Līdz ar to, ka nevar redzēt bildi, tad.... Tu domā tādus pašus kā persiks ieliktajā foto ? Vai savādākus?

Ja jā, tad artestudio salonā pie Āgenskalna tirgus, kad es šāvu savus auskariņus, tad tur tādi bija, vari ieiet pajautāt varbut tev pārdos

> sirena

Līdz ar to, ka nevar redzēt bildi, tad.... Tu domā tādus pašus kā persiks ieliktajā foto ? Vai savādākus?

Ja jā, tad artestudio salonā pie Āgenskalna tirgus, kad es šāvu savus auskariņus, tad tur tādi bija, vari ieiet pajautāt varbut tev pārdos

Labots: šodien, 10:25

kko līdzīgu, tik zelta pārklājumu, nevis krāsu kas nāk nost... Kvalitāte svarīga.

Par materiālu es nevarēšu galvot, bet man bija sudraba krāsā un nekas neizskatījās nobružājies, kaut ari pat mazgājos ar viņiem un diezgan ilgu laiku nēsāju, zelts tas droši vien nav, Bet kvalitāte laba, jo metāls nav palicis  tāds  rozīgs un neglīts kā piemēram notiek ar lēto bižutēriju no new yorker vai h&m

11 - 14 no 14