andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

Man arī nepatīk andele dēļ augstās sludinājumu maksas, tapēc tirgojos te. Kaut gan, Andelē ir lielāka iespēja pārdot dārgākas/ vērtīgākas lietas nekā šeit. Un tagadējā uzlabotā versija man galīgi nepatīk.

Jau sen andelē vairs netirgojos. Visus savus pārdošanas sludinājumus ievietoju šeit. Taču iepirkties gan mēdzu vairāk andelē, jo nav pacietības šeit urbties cauri nolietotām lupatām, meklējot vajadzīgo. Nesaku, ka visi sludinājumi ir šādi, taču daļu vajadzētu aizsûtīt miskastē nevis tirgot...

Man jau sen andelemandele nekādu sajūsmu neraisa,kaut gan,nenoliegšu.Tur brendu mednieces ir reālas,saprot mantas vērtību un vieglāk nopārdot vērtīgu mantu,par kuru šeit,ne kur citur neviena neinteresējas,bet tā ir tikai viena daļiņa.Pārsvarā tur ir atlaižu diedelētājas,paslēpju spēlētājas(piesakās un pazūd)u.c.

Tas,kas tur šobrīd darās ir totāls fui!

> beatriska

Man jau sen andelemandele nekādu sajūsmu neraisa,kaut gan,nenoliegšu.Tur brendu mednieces ir reālas,saprot mantas vērtību un vieglāk nopārdot vērtīgu mantu,par kuru šeit,ne kur citur neviena neinteresējas,bet tā ir tikai viena daļiņa.Pārsvarā tur ir atlaižu diedelētājas,paslēpju spēlētājas(piesakās un pazūd)u.c.

Tas,kas tur šobrīd darās ir totāls fui!

Jā, ja administrācija neieklausīsies lietotāju viedoklī, laikam savus sludinājumus izvietošu un reklamēšu šeit, bet andelē likšu tādas dārgākas/vērtīgākas lietas. Tā ietaupīsies maciņš.

Jau pamanīju pirmo lietotāju, kas ir izdzēsusies no andelemandele, kaut kādas sekas jau būs, ja nekas netiks mainīts. :/

Nepatīk arī, ka, lai ieliktu vienu sludinājumu, ja man maciņš tuksš, ir jāsamaksā 3,- eiro.

> Rudīte

Nepatīk arī, ka, lai ieliktu vienu sludinājumu, ja man maciņš tuksš, ir jāsamaksā 3,- eiro.

Var, bet tikai caur sms, bet tad sludinājuma cena ir daudz augstāka. Laikam jau visi to naudu izkāš cik un kur vien var. Riebj! 

Tā kā sen neievietoju sludinājumus andelē, nebiju informēta par maksu sludinājumiem... bet tagad wow 75 centi???? Nopietni??? atceros, ka man 15 centi likās jau par daudz :D izskatās, ka andeli grib pārvērst par bagāto adresi, kur tiks liktas tikai dārgas brenda drēbes! :D

par sho teemu jau runaats,nezinu,man kaut kaa neticaas,ka skapim buus ziedu laiki...jau sen te nav taas rosiibas,kas kaadreiz bija...admini tik kaut,ko sola,kaut,kas top,bet pagaidaam,rezultaata iipashi nav....taapeec man labaak andelee patiik,tur vismaz ir pirceejas.

> rolipoli

par sho teemu jau runaats,nezinu,man kaut kaa neticaas,ka skapim buus ziedu laiki...jau sen te nav taas rosiibas,kas kaadreiz bija...admini tik kaut,ko sola,kaut,kas top,bet pagaidaam,rezultaata iipashi nav....taapeec man labaak andelee patiik,tur vismaz ir pirceejas.

Forši būtu, ja atverskapi pamainītu dizainu, šis tāds sen novecojis, apnicis. Vajag kaut ko svaigāku, acīm patīkamāku, modernāku. 

Būtu nepieciešama iespēja meklēt preci pēc zīmolu nosaukumiem, kā andelē.

1 - 10 no 61