andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

> Ive Ta

Būtu nepieciešama iespēja meklēt preci pēc zīmolu nosaukumiem, kā andelē.

Ievadi meklētājā sev vēlamo zīmolu un Tev atlasīs/atradīs šos konkrētos sludinājumus. 

Esmu pat ar mieru,ja atverskapi ari prasitu maksu par sludinajumiem,bet ne tik dargi,kaa andele un pretii mums sniegtu jaunu atverskapi versiju!

> Aynura

Esmu pat ar mieru,ja atverskapi ari prasitu maksu par sludinajumiem,bet ne tik dargi,kaa andele un pretii mums sniegtu jaunu atverskapi versiju!

nevis vienkaarshi versiju,bet REKLAAMU portaalam,lai piesaistiitu vairaak potenciaalo interesentu!

Cik saprotu,tad klusiibaa jau topot jauna versija portaalam,tik nesaka-kad,cerams,ka nebuus bliikshkjis ar veel vairaak neapmierinaataam apmekleetaajaam peec tam(te es teemeeju uz to,ka iespeejams,uzlabojumi arii maksaas )

Andele nekad nav ta isti patikusi, jo iegadaties kaut ko par 5 eiro praktiski neiespejami tur, seit pat ja labi grib var par 5 eiro nopirkt kadas bikses un t kreklu vai apavu pari, bet tur bez 35 eiro neko neizdarisi tada sajuta :D 

dazreiz ielienu tur foruma un piedavaju lietas. No andeles esmu pardevusi kadas 5 lietas max.... 

Ziedu laiki šeit būs tikai tad, kad admini BEIDZOT pildīs savs solījumus par jaunu lapas versiju. Man galu galā vīrs arī ir web dizaineris un veido lapas, bet lai cik ietilpīgs būtu projekts, šitik ilgi jau nu nevienam nav bijis jāgaida.. Acis var izbakstīt no mazajām sludinājumu bildītēm. Tikko pat - meklēju bērnam pavasara jauku un viss šķiet tik nepārskatāms, miniatūrs.. Kā var vispār kaut ko nopārdot, ja pat nevari redzēt!! Šķiet, ka tikai tādi fanāti kā es, kam tiešām zibenīgā ātrumā kas konkrēts ir jāatrod, te nopūlas un meklē... 

Es neesmu ļauna, ne riebīga, bet tās pārmaiņas šeit mēs tiešam jau pārāk ilgi gaidām.. 

> Mistērija

Ziedu laiki šeit būs tikai tad, kad admini BEIDZOT pildīs savs solījumus par jaunu lapas versiju. Man galu galā vīrs arī ir web dizaineris un veido lapas, bet lai cik ietilpīgs būtu projekts, šitik ilgi jau nu nevienam nav bijis jāgaida.. Acis var izbakstīt no mazajām sludinājumu bildītēm. Tikko pat - meklēju bērnam pavasara jauku un viss šķiet tik nepārskatāms, miniatūrs.. Kā var vispār kaut ko nopārdot, ja pat nevari redzēt!! Šķiet, ka tikai tādi fanāti kā es, kam tiešām zibenīgā ātrumā kas konkrēts ir jāatrod, te nopūlas un meklē... 

Es neesmu ļauna, ne riebīga, bet tās pārmaiņas šeit mēs tiešam jau pārāk ilgi gaidām.. 

Pilnībā piekrītu par mazajiem sludinājumiem, tas bija pirmais mīnuss par ko iedomājos. 

Man patīk abas vietas. Gan andelē, gan šeit es varu kaut ko pārdot/nopirkt. Šeit gan ir grūtāk, jo lielākā daļa dzīvojas pa andeli mandeli ar visu to, ka tur ir maksas sludinājumi un ierobežots laiks. Kas pēc maniem novērojumiem gan nav mainījies - 45 dienas (+3dienas, kamēr notiek labojumi =48dienas). Un sludinājumus var rediģēt (nevar mainīt tikai sadaļas un apakšsadaļas). Manuprāt, izmaiņas vienmēr ir uz labu un atverskapi arī tādas noderētu. :)

> Lelde

Man patīk abas vietas. Gan andelē, gan šeit es varu kaut ko pārdot/nopirkt. Šeit gan ir grūtāk, jo lielākā daļa dzīvojas pa andeli mandeli ar visu to, ka tur ir maksas sludinājumi un ierobežots laiks. Kas pēc maniem novērojumiem gan nav mainījies - 45 dienas (+3dienas, kamēr notiek labojumi =48dienas). Un sludinājumus var rediģēt (nevar mainīt tikai sadaļas un apakšsadaļas). Manuprāt, izmaiņas vienmēr ir uz labu un atverskapi arī tādas noderētu. :)

Redz, cik atbildīga ir administrācija, ka vēl neesi lietas kursā par sludinājuma rādīšanas ilgumu. Šodien ievietoju sludinājumu, tas būs aktīvs 29 dienas, bet info par to nekur nav atrodams, kā arī vecā informācija par 45 dienu rādīšanas ilgumu nav nomainīta. 

Labot var aprakstu, bet ne bildes. Ja, piemēram, svārkus man nopērk ātrāk šeit nekā andelē, nevaru sludinājumā ielikt citus svārkus vietā, sanāk zaudēt naudu, jo sludinājums izvietots bezjēgā. Ja esmu apmaksājusi pakalpojumu, tad ir taču tiesības to pilnvērtīgi izmantot. 

> Viss ''pa lēto''

> Lelde

Redz, cik atbildīga ir administrācija, ka vēl neesi lietas kursā par sludinājuma rādīšanas ilgumu. Šodien ievietoju sludinājumu, tas būs aktīvs 29 dienas, bet info par to nekur nav atrodams, kā arī vecā informācija par 45 dienu rādīšanas ilgumu nav nomainīta. 

Labot var aprakstu, bet ne bildes. Ja, piemēram, svārkus man nopērk ātrāk šeit nekā andelē, nevaru sludinājumā ielikt citus svārkus vietā, sanāk zaudēt naudu, jo sludinājums izvietots bezjēgā. Ja esmu apmaksājusi pakalpojumu, tad ir taču tiesības to pilnvērtīgi izmantot. 

Jā, tikko pievienoju un arī konstatēju faktu, ka sludinājumu izvietošanas laiks samazinājies. Ai, nu, jā bizness paliek bizness. :( Varbūt par to sludinājumu rediģēšanu vēl kaut kas mainīsies?

> Viss ''pa lēto''

> Mistērija

Pilnībā piekrītu par mazajiem sludinājumiem, tas bija pirmais mīnuss par ko iedomājos. 

Ctrl +/- spiezot var palielinat ekranu, tas ta pagaidu variants vai nakotne zinasi, ja neizmaina ;) 

11 - 20 no 61