FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

Lelde, es jau arī klusībā ceru, ka sadzirdēs lietotājus, bet nu, nezinu...

Esmu arī sašutusi,kad ieliku žaketi,samaksāju 0.50centus,pēc 4 dienām to pašu žaketi pārdevu citā portālā,gribēju vakar ielikt vietā ko citu,bet nevar,aprakstu pievienot,bildes var,bet sludinājuma virsrakstu mainīt nevar,reāli jādzēš sludeklis un jāzaudē nauda.

Es laikam esmu vienīgā,ka ir apmierināta ar "Atver skapi"? Man šeit viss apmierina!Smaidīgs

> beatriska

Esmu arī sašutusi,kad ieliku žaketi,samaksāju 0.50centus,pēc 4 dienām to pašu žaketi pārdevu citā portālā,gribēju vakar ielikt vietā ko citu,bet nevar,aprakstu pievienot,bildes var,bet sludinājuma virsrakstu mainīt nevar,reāli jādzēš sludeklis un jāzaudē nauda.

Interesanti, es savā profilā sludinājumiem aprakstu, virsrakstu, cenu, krāsu nomainīt varu, bet kustināt, dzēst vai mainīt bildes nevaru. Arī apakšsadaļas un sadaļas mainīt nevar, bet tā jau tas bija arī vecajā versijā.

Varbūt ka viss vēl mainisies,jo piemeram vakar nevareja panemt jaunakas pievienotas perles,bet sodien jau var. Iespejams ka vis vēl tikai tapšanas procesā. Es gan andelē tikai ieperkos,tirgoties netirgojos jo man kautkā zel to sludinājuma cenu (ja vēl drēbes butu no dārgā gala tad savadak). 

Man labāk atverskapis patik,jā protams liela daļa te ir tadas drebes ko par velti varetu atdot,bet nu ta skatram savs.

> Lelde

Man patīk abas vietas. Gan andelē, gan šeit es varu kaut ko pārdot/nopirkt. Šeit gan ir grūtāk, jo lielākā daļa dzīvojas pa andeli mandeli ar visu to, ka tur ir maksas sludinājumi un ierobežots laiks. Kas pēc maniem novērojumiem gan nav mainījies - 45 dienas (+3dienas, kamēr notiek labojumi =48dienas). Un sludinājumus var rediģēt (nevar mainīt tikai sadaļas un apakšsadaļas). Manuprāt, izmaiņas vienmēr ir uz labu un atverskapi arī tādas noderētu. :)

Sludinajumus vairs rediget nevar!!!! ne bildes, ne tekstu!!!!

Ja pardodat ielikto andele preci cita portala, tiek zaudeta nauda!

No andeles puses tā ir krāpšana!

palasiet foruma temas

https://www.andelemandele.lv/forum/topic/64/portals/

un pēc izteicieniem facebook par to ka „krāpšanu no pārdevēju puses” par kuru andeles administrācija nejauki rakstīja facebookā – ka pārdevējas mēģina „krāpt” nabago portāla administrāciju , nav velmes tur uztureties

Andele pie vairakiem sludinajumiem paradas ka ir komentari, bet tos neredzu. 

Ari uzlabosanas kluda?

> KRISTĪNE DAUKŠTE

Andele pie vairakiem sludinajumiem paradas ka ir komentari, bet tos neredzu. 

Ari uzlabosanas kluda?

Tā izskatās ;)

Andele jau sāk  pārvērsties par otro ss.lv - jāmaksā par sludinājumiem, kurus vēlāk nevarēs labot + Katrai pārdevējai tiek saskaitīta  kopējā summa lietām , kuras tiek pārdotas . Ļoti dīvaini.. Neizlēmīgs

> Cloudlight

Andele jau sāk  pārvērsties par otro ss.lv - jāmaksā par sludinājumiem, kurus vēlāk nevarēs labot + Katrai pārdevējai tiek saskaitīta  kopējā summa lietām , kuras tiek pārdotas . Ļoti dīvaini.. Neizlēmīgs

Domā tur slēpjas kas vairāk par vienkāršu statistiku!?

21 - 30 no 61