FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

> Rudīte

Man arī nepatīk andele dēļ augstās sludinājumu maksas, tapēc tirgojos te. Kaut gan, Andelē ir lielāka iespēja pārdot dārgākas/ vērtīgākas lietas nekā šeit. Un tagadējā uzlabotā versija man galīgi nepatīk.

Piekrītu!:)

> Viss ''pa lēto''

Lelde, es jau arī klusībā ceru, ka sadzirdēs lietotājus, bet nu, nezinu...

Es nesaprotu vienu-ja pārdodu savu mantu citā portālā(piem.ss.lv),vai andelē es to izdzēst vispār vairs nevaru,par zaudējot savus samaksātos 0.50centus? Ir kaut kāda opcija "apturēt"....

> Viss ''pa lēto''

> Cloudlight

Andele jau sāk  pārvērsties par otro ss.lv - jāmaksā par sludinājumiem, kurus vēlāk nevarēs labot + Katrai pārdevējai tiek saskaitīta  kopējā summa lietām , kuras tiek pārdotas . Ļoti dīvaini.. Neizlēmīgs

Domā tur slēpjas kas vairāk par vienkāršu statistiku!?

Nu var jau būt, ka tas tā uztaisīts, lai pārdevējiem ērtāk , bet nu nebrīnītos , ja pēc tam liks norādīt savu personas kodu uzstādījumos. Neko sliktu nevaru teikt par to portālu, pati tur esmu daudz ko pārdevusi un pirkusi, bet šīs izmaiņas nu galīgi ir liekas un neizdevīgas!

> beatriska

Esmu arī sašutusi,kad ieliku žaketi,samaksāju 0.50centus,pēc 4 dienām to pašu žaketi pārdevu citā portālā,gribēju vakar ielikt vietā ko citu,bet nevar,aprakstu pievienot,bildes var,bet sludinājuma virsrakstu mainīt nevar,reāli jādzēš sludeklis un jāzaudē nauda.

Neviens maksas portāls nebūs ieinteresēts, lai par vienu maksu liek atkārtoti citu preci, tas taču loģiski, naudu tu zaudē tajā brīdī, kad pievieno to sludinājumu. Tad jau nepārdošanas gadījumā arī kreņķis par zaudēto...

Vēl viena problēma parādījusies, vai neredzu jaunajā versijā. Ir 4 pieteikumi, ar vienu meitene konstatējam, ka darījums nenotiks, bet es nevaru viņi izdzēst, nodzēst, lai paliek 3 pieteikumi. Pirms tam varēja, ne uzreiz pieteikuma dienā, bet varēja un bija ļoti labi.

> sanitama

Vēl viena problēma parādījusies, vai neredzu jaunajā versijā. Ir 4 pieteikumi, ar vienu meitene konstatējam, ka darījums nenotiks, bet es nevaru viņi izdzēst, nodzēst, lai paliek 3 pieteikumi. Pirms tam varēja, ne uzreiz pieteikuma dienā, bet varēja un bija ļoti labi.

Man žēl, bet šādas opcijas jaunajā versijā diemžēl nav, vismaz pagaidām.Neizlēmīgs

> mona Ra

> beatriska

Esmu arī sašutusi,kad ieliku žaketi,samaksāju 0.50centus,pēc 4 dienām to pašu žaketi pārdevu citā portālā,gribēju vakar ielikt vietā ko citu,bet nevar,aprakstu pievienot,bildes var,bet sludinājuma virsrakstu mainīt nevar,reāli jādzēš sludeklis un jāzaudē nauda.

Neviens maksas portāls nebūs ieinteresēts, lai par vienu maksu liek atkārtoti citu preci, tas taču loģiski, naudu tu zaudē tajā brīdī, kad pievieno to sludinājumu. Tad jau nepārdošanas gadījumā arī kreņķis par zaudēto...

Nauda tika maksata par pakalpojumu uz noteikti laiku ar pieejamam funkcijam, pakalpojums no Andele's puses  netiek nodrosinats !

Par to ka vairakas funkcijas nebus pieejamas bija jainforme pirms izmainu veiksanas un naudas iekasesanas

Sava laika Andele niknajai pardevejai gribeju iepirkt meteliti, iemaksaju avansu uz konty, atrakstija ka tad nenotiek darijums.

Kas tur ta par cilveku kategoriju? Ipasie? :))

cerams ka atverskapī būs uzplaukums jo andele mandele mazliet aizrāvusies ar super uzlabojumiem :D

Jau kuru rītu ieeju Andelē un secinu, ka viss ir garām, un izeju. samudžināts un vēl šie jaunumi par maksas pacelšanu sludinājumiem un slud.termiņa saīsināšana.. Lieliski...

ja nekas nemainīsies, Andelē būšu tikai viesis... šad tad. Žēl to jauko meiteņu, kuras iepazinu Andelē, būs laikam kontakti jānoseivo un jātirgojas citādāk

31 - 40 no 61