FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

> Zanesskapis

Jau kuru rītu ieeju Andelē un secinu, ka viss ir garām, un izeju. samudžināts un vēl šie jaunumi par maksas pacelšanu sludinājumiem un slud.termiņa saīsināšana.. Lieliski...

ja nekas nemainīsies, Andelē būšu tikai viesis... šad tad. Žēl to jauko meiteņu, kuras iepazinu Andelē, būs laikam kontakti jānoseivo un jātirgojas citādāk

Pilnībā piekrītu visam! Pagaidām man personīgi neuztrauc, ka nevar labot sludinājumus, bet termiņš gan ir diez gan šokējošs, jo ne visi var uzreiz atļauties iegādāties preci, tad gaida uz aldziņu. Kaut kā liekas Andelē būs sākumā tas bardaks un neapmierinātība, bet gan jau būs, kas turpinās iepirkties un pārdot.

Labots 21.03.2017 10:31

Kopēja atbilde uz vairākiem komentāriem.

Nav pamata satraukties par solījumu pildīšanu saistībā ar jauno versiju. Kopš portāls ir daļa no DELFI, esam veikuši vairākus jau sen gaidītus/nepieciešamus uzlabojumus(saraksts) un domāju, ka tas jau kaut kādā mērā parāda, ka par attīstību netiek tikai runāts, bet tiek arī darīts.

Pie jaunās versijas tiek ļoti aktīvi strādāts, bet ir nepieciešams laiks, lai tā būtu maksimāli stabila un ar minimālu skaitu iespējamo kļūdu.

Kas attiecās uz Atverskapi.lv reklamēšanu, tad kā jau tas ir minēts iepriekš, apjoms tiks palielināts līdz ar jauno versiju.

Vēl nedaudz pacietības un būs! :)

> Toms Olups

Nav pamata satraukties par solījumu pildīšanu saistībā ar jauno versiju. Kopš portāls ir daļa no DELFI, esam veikuši vairākus jau sen gaidītus/nepieciešamus uzlabojumus(saraksts) un domāju, ka tas jau kaut kādā mērā parāda, ka par attīstību netiek tikai runāts, bet tiek arī darīts.

Pie jaunās versijas tiek ļoti aktīvi strādāts, bet ir nepieciešams laiks, lai tā būtu maksimāli stabila un ar minimālu skaitu iespējamo kļūdu.

Kas attiecās uz Atverskapi.lv reklamēšanu, tad kā jau tas ir minēts iepriekš, apjoms tiks palielināts līdz ar jauno versiju.

Labots: šodien, 10:31

No sirds novēlu Jums veiksmi un izdošanos! Esmu ļoti priecīga,ka ir tāds portāls kā "Atver skapi",esmu iepazinusi ļoti daudz brīnišķīgu cilvēku,pārdevusi liekās drēbītes,apavus,kā arī iegādājusies foršas lietas par pievilcīgām cenām.SmaidīgsSmaidīgsSmaidīgs

> Toms Olups

Labots: šodien, 10:31

Pilnība piekrītu tam, ka esiet veikuši uzlabojumus, kuras sekas ir manāmas!

Personīgi es nejūtos, ka kopš portāls ir daļa no DELFI, esam pamesti.

Veiksmi darbā!

> Viss ''pa lēto''

> rolipoli

par sho teemu jau runaats,nezinu,man kaut kaa neticaas,ka skapim buus ziedu laiki...jau sen te nav taas rosiibas,kas kaadreiz bija...admini tik kaut,ko sola,kaut,kas top,bet pagaidaam,rezultaata iipashi nav....taapeec man labaak andelee patiik,tur vismaz ir pirceejas.

Forši būtu, ja atverskapi pamainītu dizainu, šis tāds sen novecojis, apnicis. Vajag kaut ko svaigāku, acīm patīkamāku, modernāku. 

Piekrītu, šeit ienāku reti, jo ļoti nepatīk formāts- sludinājumu josla maza, tikai 1/3 ekrāna, milzīgi reklāmas laukumi, labajā pusē 5 cm nesaprotama tukšuma. Šķiet ka kādam piemirsusies portāla galvenā funkcija.

šeit ir jūtami uzlabojumi ,par to prieks!

Apskatot jaunos uzlabojumus ANDELĒ, īpaši sadaļu "mana andele" ir skaidrs, ka šāds summu apkopojums ir ideāli piemērots VID... :D
Par sludinājuma cenu pacelšanu jau sen neesmu sajūsmā, jo tas viss šķiet neadekvāti. Bet Līvas peļņas aprēķinu var izdarīt ļoti vienkārši, ja, piemēram, ņemam publicētos datus par pirmā gadā sasniegtajiem pārdevumiem - 90 000 x 0,35 = 31 500EUR, bet tas ir ņemot tikai aptuveni, jo sludinājumi bērnu drēbēm maksāja 0,15, bet pieaugušo virsdrēbju sludinājums 0,5euro, un aprēķinos neiekļaujot tādu iespēju kā UP, kas katru reizi ienes vēl pa 0,10euro. Tad nu vismaz tagad algas sev un izdevumus par portālu varēs nosegt ar lielāku ciparu mēnesī ne kā aptuveno 2500eiro vietā pirms gada..

Bizness paliek bizness un visu nosaka tas, cik aktīvi mēs tajā piedalīsimies un to atbalstīsim. Sludinājuma termiņa samazināšana ņemot vērā visu šo, nu jau liekas par traku!

Kopš andeles "uzlabojumiem", esmu novērojusi lielāku aktivitāti te :)

Nu jā paskatijos summas tur kolosālas,dzēstie sludin;ajumi sasumēti,paŗdotie ,melnraksti :D

nepalasiju, vai arī šeit grib ieviest maksas sludinājumus ??

41 - 50 no 61