FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

andelemandele vs atverskapi

Tās, kuras ir aktīvas pārdevējas arī andelē, tās jau zina, ka lapas uzlabojumi nemaz vairāk neliekas tik labi, kā sākotnēji tika cerēts. Palasot daudzo pārdevēju viedokli par jauno, ''uzlaboto'' portālu, vislielāko sašutumu izraisījis tas, ka sludinājumu rādīšanas ilgums no 45 dienām ir samazināts līdz 29 dienām, kā arī, pēc sludinājuma apmaksāšanas, sludinājumu vairs nav iespējams rediģēt/mainīt. Daudzām liekas negodīgi, ieskaitot mani, jo sludinājumu izvietošanas maksas nemaz nav tik zemas, īpaši lielu naudu izdevušas tās, kurām sludinājumi ir ļoti daudz. Vairākas  dāmas ir tik ļoti vīlušās, ka izteicās pāriet uz atverskapi vai arī savu skapja saturu izpārdot dažādās facebook grupās. Vai atverskapi atkal būs zieda laiki? Kāds ir jūsu viedoklis par šo situāciju?

61 Atbildes

> ciku-caps

nepalasiju, vai arī šeit grib ieviest maksas sludinājumus ??

Ar jaunās versijas palaišanu nav plānots ieviest maksas sludinājumus.

> Toms Olups

> ciku-caps

nepalasiju, vai arī šeit grib ieviest maksas sludinājumus ??

Ar jaunās versijas palaišanu nav plānots ieviest maksas sludinājumus.

Ļoti-ļoti gaidu jūsu jaunumus. Tas būtu īstais laiks jaunajai portāla versijai, jo potenciālo lietotāju skaits pieauga. Pašlaik man viss patīk, izņēmot dizainu, kas nav pievilcīgs. Esmu ar mieru arī maksāt par sludinājumiem sapratu robežās (kādus 15-20 centus vai vairāk ja nebūs laika ierobežojumu) vai par kādu extra funkciju vai reklāmu. Lietotāju skaits ir ievērojami pieaudzis, pēdējās 4 dienās daudz jaunu pieteikumu ;) ceru, ka tas ir veiksmes stāsta sākums.

par andeli,-kaada zin,kaa var izdzeest pieteikumu?kaadreiz,ja pie Tavas preces pieteicaas pirceejs,peec kaada laika pieteikumu vareeja dzeest,bet tagad?besii,ka jau vairaakas dienas man staav sarkans cipars pie-mna andele,bet meitene par preci jau labu laiku neliekas ne zinis...

> rolipoli

par andeli,-kaada zin,kaa var izdzeest pieteikumu?kaadreiz,ja pie Tavas preces pieteicaas pirceejs,peec kaada laika pieteikumu vareeja dzeest,bet tagad?besii,ka jau vairaakas dienas man staav sarkans cipars pie-mna andele,bet meitene par preci jau labu laiku neliekas ne zinis...

Nevar izdzest, dzest vairs nevar neko ne bildes ne pieteikumus

> Bella

> rolipoli

nu tad jau tik tieshaam vid buus medusmaize,viss uzraadaas,-paardotais,summas,Līva maksaa nodokljus un arii paardeveejaam naaksiesKliedzošs

> rolipoli

> Bella

> rolipoli

nu tad jau tik tieshaam vid buus medusmaize,viss uzraadaas,-paardotais,summas,Līva maksaa nodokljus un arii paardeveejaam naaksiesKliedzošs

Man gan liekas, ka tas summas vairāk pārdevēju iekārdināšnai, piem, esi "sapelnījusi" 300€, iztērējot tikai 10€ sludinājumu maksas utml.

Pēc maniem statistikas datiem esmu iztērējusi 57 Eur, bet par pārdotām precēm ieguvusi 572 Eur, bet šie dati nav precīzi, jo es arī esmu labojusi sludinājumus un kad nopērk, aizvietojusi ar citu sludinājumu un reāli tā visa nauda nemaz nav nonākusi manā makā, jo izpārdodu arī māsas, mammas un pat tēta drēbes Smejošs bet 57 eur ir liela nauda, kā reizi varētu nopirkt labu virsjaku pavasarim Smejošs

Jā, kaut kā pat iepriekš nebiju iedomājusies cik es esmu iztērējusi naudas sludinājumu publicēšanai un publicēšanai, summa ir salīdzinoši liela ;(

> Karni

Kopš andeles "uzlabojumiem", esmu novērojusi lielāku aktivitāti te :)

Es arī esmu to ievērojusi, tas ir ļoti patīkami, jo tomēr šis "vecais labais" portāls ir daudz labāks par andeli :))

andele jau ir kā šis portāls nu nekāds arī izvēles ziņā šeit pat ir vairāk ko ņemt un daudz jedzīgāks piedāvājums.

51 - 60 no 61