FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aliexpress sūtītājām! :)

Sveikas, meitenes!

Ar drēbju izmēriem es esmu tikusi skaidrībā, bet kā ir ar apavu izmēriem? Ļoti gribu meitiņai pasūtīt kurpītes, bet.. ne pēc atsauksmēm, ne tabulu pētīšanas es neesmu tikusi skaidrībā, kas kam atbilst. Un tā kā kurpes ir padārgas, negribas riskēt:( Varbūt kāda sūta bērniņam uz 25.vai 26.izmēru?

Priecāšos par jebkādu norādi.

Paldies! :)

16 Atbildes

Apavus un somas nevajag sūt. Biju pasūtījusi un bija norāde, ka ir dabīgās ādas, bet atnāca ādas aizvietotājs. Apaviem pēdiņa arī bija ļoti neērta.

NO ALIEXPRESS NAAK TIKAI PEDEJIE S^^DI. SEWSHKI JAU APGEERBA , UN APAWU ZINJAA :)))

> happy

NO ALIEXPRESS NAAK TIKAI PEDEJIE S^^DI. SEWSHKI JAU APGEERBA , UN APAWU ZINJAA :)))

jāprot pasūtīt, tad nenāks sūdi. 

Nu, protams, ka super kvalitāti gaidīt nevajag, bet var atrast, kas pielīdzināms parastajām bezfirmas drēbēm.

> happy

Es sev neko neesmu sūtījusi, bet bērniem nāk tik tiešām ļoti skaistas lietas!! Ļoti kvalitatīvi un pasakaini apģerbi, par kuriem nevaru teikt nevienu sliktu vardu. Mums, Latvijā, nav skaistu lietu - pa lielam viss drūms, garaicīgs, visiem vienāds.

Protams, mana māsa gan ir iepirkusies visādi, tāpēc man ir secinājums, ka ķīnieši vismaz pret bērniem - ar respektu :D

Apavus berniem,esmu sutijusi,kadas 3x

vanm ir atbildushi tabulai

Un kvalitates ziņa,ari viss bijis ok.

26 izm,15,5 cm

> Liga

Apavus berniem,esmu sutijusi,kadas 3x

vanm ir atbildushi tabulai

Un kvalitates ziņa,ari viss bijis ok.

26 izm,15,5 cm

Līga, paldies!!! Milzīgs!!

11 - 16 no 16