FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīra attieksme pret tirgošanos. :D

Sveikas,  kāda Jūsu vīriem/ otrajām pusītēm attieksme pret to, ka tirgojaties ar savām mantām? :DAtbalsta, piesmej, neko nezina, neinteresējas, piedalās? :D  

Mans reizēm pavelk uz zoba gan... es pasaku - Man  sarunāts, ka meitene piebrauks, nopirks krēmu...   Ok, labi. Un cik tad tas krēms maksā?  - 5 eiro...   Tad nu gan miljonu nopelnīsi...

Šad tad paprasu viņam , lai nosūta paciņu, ja viņam pa ceļam -  parasti jau summas diezgan mazas - viņš parasti saka, ka nav vērts tirgoties pa pāris eiro. :D Es pat reizēm vēl kādu eiro pa virsu nosaucu. :D Kur nu vēl ja viņam speciāl jābrauc - piem.pasaku jaka pa 6 eiro, viņš saka - nu malacis - es vedu nosūtīt un puse naudas aiziet degviela baigais (viņš gan lieto kādu citu vārdu :D) bizness..  :D Būtu kaut vismaz 15 eiro ...  :D  Vajag tev 6 eiro? :D Es tev varu viņus iedot - nekā  vest kkādu jaku, par nopelnītiem 3 eiro :D  Tad nu man nākas paskaidrot, ka dārgāk man neliekas adekvāti prasīt par to jaku, ka es netaisos to vairāk vilkt. Un mums ir par mazu dzīvoklis, lai tās mantas glabātu... un ,ka jau ir sarunāts, - cilvēks gaida un grib vai negrib jau ir jāved. :D 

37 Atbildes

Manējais pasmīkņā, nosauc mani par biznesa lēdiju un pasaka, lai galvenais visu nepārdodu un atstāju arī kaut ko sev. :D Kad sāku pārdot savas kurpes, tad gan satraucās - vai tad tiešām ar naudu tik švaki? Tad izskaidroju, ka pārdodu tikai lietas kas pašai vairs neder vai nepatīk. 

Forsha teema,  paldies! Es personiigi  meedzu uzlikt labaam lietinjam ne visai augstas cenas ar domu pardot un, lai priecaajas un neesaa kaaada cita daamiite. Uz ko mans draugs saka "atkal pa 5 eur"? :D  Iesmej par mani labaa noziimee. 

Labots 29.03.2017 23:03

Man draugs atbalsta šo padarīšanu, jo uzskata ka labāk atbrīvoties no nevajadzīgām lietām un saņemt par to naudu, nevis turēt tās bezjēdzīgi skapī. :) Protams, ja tiek pārdots kaut kas par mazām summām, tad pasmejas, bet nu vīrieši tomēr domā savādāk ;D

Mani gan vīrs lamā. :D un saka, ka drīz būšu iztirgojusi visu, kas man ir un staigāšu plika. 

Tā kā neparedzēti notievēju, tad ļoti daudz drēbju palika par lielu, nepatīk kā izskatās, jo viss karājas uz manis + mainās gaume. Grūti to ieskaidrot vīrietim :D dažkārt sanāk pa kluso ielikt pārdošanā un nemanāmi sapakot, bet tāpat kad ved mani uz pakomātu prasa "nu, ko atkal notirgoji?"  un atkal nākas skaidrot, kāpēc pārdevu :D

man ir bijis tā, ka veikalā ieraugu kādas smukas kurpītes, vai kleitiņu... saku, ka gribu,gribu un baaaaigi vajag. Tad viņš ir pasmējis- ''zinu zinu, lai pēc tam nepatiktu, apniktu utt, un būtu ko skapī ielikt patirgot'' :D

Man piemēram ir drēbes, apavi, kurus esmu speciāli piemeklējusi, atradusi kādam īpašam pasākumam, vai fotosesijai. 1x uzvelk un pēc tam stāv skapī... Tādas lietas arī vīrs daļēji nesaprot, un saka- tāāā vajadzēja, tāāā meklēji, tāāāadu naudi izdevi.. un tagad par kapeikām atdod :D

Vīrs atbalsta un parasti arī ir mans kurjers paku nosūtīšanai. Priecājas, ja notirgoju,jo citreiz nauda noder,ja ir pirmsalgas periods..:)...

Mani arii atbalsta,palidz ar sutiwanu,paku iznemwanu,nekadu problemu nav

Virs neatbalsta to ka preces kas pirktas dargi un ir laba stavokli tiek  tirgotas pa kapeikam 

Man nereti izbrīnīts prasa, kāpēc pārdodu šo vai to, jo tik skaista taču esot tā kleita, svārki u.tt. :D Es tad skaidroju, ka kaut kā nevalkājas, apnika, tomēr bija impulsa pirkums u.tt. un nopirkšu tak vietā arī kaut ko skaistu:)) neko nepārmet, tik reizēm paprasa- un par cik tad tirgosi (jo zin, ka pirkta dārgi), lnojaušot ka tirgots tiks reizēm pat 3x lētāk :D

Mans draugs pret to attiecas neitrāli, baigi neprašņā par cik un ko pārdevu, parasti pati izstāstu, kad braucam izsūtīt paku. Es pat esmu iedrošinājusi, lai izrevidē arī savu skapi un, lai iedod man, ielikšu andelē vai skapī. Smejošs 

1 - 10 no 37