FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīra attieksme pret tirgošanos. :D

Sveikas,  kāda Jūsu vīriem/ otrajām pusītēm attieksme pret to, ka tirgojaties ar savām mantām? :DAtbalsta, piesmej, neko nezina, neinteresējas, piedalās? :D  

Mans reizēm pavelk uz zoba gan... es pasaku - Man  sarunāts, ka meitene piebrauks, nopirks krēmu...   Ok, labi. Un cik tad tas krēms maksā?  - 5 eiro...   Tad nu gan miljonu nopelnīsi...

Šad tad paprasu viņam , lai nosūta paciņu, ja viņam pa ceļam -  parasti jau summas diezgan mazas - viņš parasti saka, ka nav vērts tirgoties pa pāris eiro. :D Es pat reizēm vēl kādu eiro pa virsu nosaucu. :D Kur nu vēl ja viņam speciāl jābrauc - piem.pasaku jaka pa 6 eiro, viņš saka - nu malacis - es vedu nosūtīt un puse naudas aiziet degviela baigais (viņš gan lieto kādu citu vārdu :D) bizness..  :D Būtu kaut vismaz 15 eiro ...  :D  Vajag tev 6 eiro? :D Es tev varu viņus iedot - nekā  vest kkādu jaku, par nopelnītiem 3 eiro :D  Tad nu man nākas paskaidrot, ka dārgāk man neliekas adekvāti prasīt par to jaku, ka es netaisos to vairāk vilkt. Un mums ir par mazu dzīvoklis, lai tās mantas glabātu... un ,ka jau ir sarunāts, - cilvēks gaida un grib vai negrib jau ir jāved. :D 

37 Atbildes

Labots 30.03.2017 09:39

> Bella

Virs neatbalsta to ka preces kas pirktas dargi un ir laba stavokli tiek  tirgotas pa kapeikam 

šāda problēma gan nepastāv. Ja es pasaku, ka nevilkšu, viņam nav nekādas labpatikas, ka liekas mantas mājās stāv, un pats to vilkt arī netaisās...

Visādi citādi viņš saprot, ka man tas ne naudas jautājums, bet hobijs, un reizēm patīkami kādu eiro no lieko mantu likvidēšanas iegūt. Par cik un ko tirgoju- neprasa. Manas lietas, ko gribu ar viņām, to daru.

Par to, cik laika tajā visā ieguldīts, nezin... ja zinātu, varbūt iebilstu. Pagaidām tikai man reizēm besis uznāk, ka tik daudz enerģijas dažkārt jāpatērē, lai ko pārdotu (dažkārt ir tik sarežģīti un laikietilpīgi darījumu sarunāt, un tad vēl visādus dīvainus jautājumus pircēji uzdod...)

:)

atbalsta, interesējas, palīdz kurjera lomā :)

Jā, interesanta tēma :D

Manējais arī bieži iesmej,ja kko pa lēto atdodu, saka,ka es slikti protu tirgoties (nu jā viņam labāk sanāk parasti). Un brīnās, ja es kko aizvedu klāt (parast tas ir netālu vai pa ceļam kkur)- "pa 5 eiro vēl klāt pievest?". Tad kad atdevu dažus sīkumus, tad gan viņš veda mani pie prata un pateica, ka ne viņš, ne es nevienam klāt pat par šokolādi nevedīsim- ja grib lai brauc paši. Un vēl viņam nepatīk, ka kaut ko pērku un viņam jābrauc pakaļ (jo viņam pa ceļam tuvāk sanāk), tad prasa pa cik un kas, ka es neprotot nosist cenu, bet pati vnm piekāpjos (tā gan nav, ir lietas, ko zinu, cik par viņām gribu)! Bet ja vīram uzrodas kaut kas lieks,tad saka- "še notirgo Tu" :D

Manējais tikai priecajas!Vienmēr saka ka man visa kā ir par daudz.Un man pašai paliek vieglāk ka atbrivojos no mantām.Nau man mērķis nopelnīt.!Man ir patikami ka kads priecajas par saņemto sūtijumu.

Vienmēr uzprasa - par cik, ko, kur, kad? :D

Tad saka, lai neko netirgoju, lai visu paturu un ņemu līdzi. Kāpēc? Viņa atbilde - gan jau noderēs! :D Bet viņš nesaprot to, ka man tas viss vai nu par mazu, vai par lielu.

Un izpalīdzēt, aiziet kaut kam pakaļ, diemžēl vairs nav ar mieru. Jo vienreiz aizsūtīju viņu pakaļ kurpēm :D Viennozīmīgi bija jātiekas viņam ar meiteni. Vairs nav ar mieru, jo toreiz tā meitene esot sapucējusies un koķetējusi ar viņu :D

Neko nesaka par mazajām cenām. Un nopelnīto varu iztērēt savām vajadzībām :)

Tad saka, lai neko netirgoju, lai visu paturu un ņemu līdzi. Kāpēc? Viņa atbilde - gan jau noderēs! :D Bet viņš nesaprot to, ka man tas viss vai nu par mazu, vai par lielu.

Un izpalīdzēt, aiziet kaut kam pakaļ, diemžēl vairs nav ar mieru. Jo vienreiz aizsūtīju viņu pakaļ kurpēm :D Viennozīmīgi bija jātiekas viņam ar meiteni. Vairs nav ar mieru, jo toreiz tā meitene esot sapucējusies un koķetējusi ar viņu :D

es parasti notirgoju,kameer neredz,gadaas,ka zina,ka atkal uz omnivu vajag,tad saak tincinaat- ko peerku vai paardodu,pa cik,bet pa lielam taa ir mana dariishana.Vēsais

Manam draugam,skiet,ka tikai priece,ka kaut ko pardodu,jo man ir parak daudz drebju. :D 

Kad pardodu kaut ko vairak, (tas ir reti)tad gan sokets - oho 20,30 eiro? :o Bet ir citreiz,ka pacina ar sutisanu,kadi 5€,kad negrib ar mani iet pastaiga lidz tuvakajam pakomatam,dazkart... :/

Ja paludzu nodot pacinu darba laika, tad gan pieprasa vienosanos par %tiem,kkas vinam bus :D Bet nepiekopju,so opciju,jo meitenes reti,kad atnak pakal :( 

Priecīgs, jo skapī brīvāk un var brīvāk ielikt jaunās lietas :)

11 - 20 no 37