FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīra attieksme pret tirgošanos. :D

Sveikas,  kāda Jūsu vīriem/ otrajām pusītēm attieksme pret to, ka tirgojaties ar savām mantām? :DAtbalsta, piesmej, neko nezina, neinteresējas, piedalās? :D  

Mans reizēm pavelk uz zoba gan... es pasaku - Man  sarunāts, ka meitene piebrauks, nopirks krēmu...   Ok, labi. Un cik tad tas krēms maksā?  - 5 eiro...   Tad nu gan miljonu nopelnīsi...

Šad tad paprasu viņam , lai nosūta paciņu, ja viņam pa ceļam -  parasti jau summas diezgan mazas - viņš parasti saka, ka nav vērts tirgoties pa pāris eiro. :D Es pat reizēm vēl kādu eiro pa virsu nosaucu. :D Kur nu vēl ja viņam speciāl jābrauc - piem.pasaku jaka pa 6 eiro, viņš saka - nu malacis - es vedu nosūtīt un puse naudas aiziet degviela baigais (viņš gan lieto kādu citu vārdu :D) bizness..  :D Būtu kaut vismaz 15 eiro ...  :D  Vajag tev 6 eiro? :D Es tev varu viņus iedot - nekā  vest kkādu jaku, par nopelnītiem 3 eiro :D  Tad nu man nākas paskaidrot, ka dārgāk man neliekas adekvāti prasīt par to jaku, ka es netaisos to vairāk vilkt. Un mums ir par mazu dzīvoklis, lai tās mantas glabātu... un ,ka jau ir sarunāts, - cilvēks gaida un grib vai negrib jau ir jāved. :D 

37 Atbildes

Labots 30.03.2017 12:06

1. Mana vīra joks, ka esmu Krievu biznesmenis, kas nopērk pa dārgo, reizēm neuzvelkam un pārdodu pa lēto. :D :D 

2. Reizēm pukojas, ka pa daudz datorizējos ar to andelēšanos, bet tajā pat laikā bubina, ka mājā nav kur apgriezties, daudz kastes :)

3. Reizēm ir lietas, ko negrib, lai pārdodu, jo man nopircis :) piemēram rozā grūtnieču mētelis, džinsu motīva augstpapēdenes, kas man netīk... 

4. Viedoklis mainās kā laika apstākļi :) bet nobraukt gar pakomātu nekad nav grūti :) 

Labots 30.03.2017 12:06

Manam vienalga, vienīgi pukst tad, kad uz Ķīpsalas Andeli jāpalīdz vest visas paunas :D Pakas nodot arī īpaši nepatīk. Esmu izmantojusi tikai extra gadījumos, kad nekā savādāk.

Es gan pārsvarā tirgoju un arī pērku bērnu drēbes, tad šī ir tā joma, par ko viņam vispār nav jādomā, ne finansiāli, ne arī tādā plānā - ko vilkt mugurā. Līdz ar to - kādi iebildumi?

Ar savām auto detaļām gan ņemas kā traks, tur gan pāri puspasaulei var skriet pakaļ.

Un ar tirgošanos arī ir tā, ka 70% gadījumos es tiekos ar tētiem. Tie laikam vairāk ar auto pārvietojas, kamēr mammas auklē bērnus mājās.

> inguu

Vīrs atbalsta un parasti arī ir mans kurjers paku nosūtīšanai. Priecājas, ja notirgoju,jo citreiz nauda noder,ja ir pirmsalgas periods..:)...

Līdzīgi:)

Manam vairāk nepatīk, ka sanāk kkur speciāli braukt  un rezultātā vēl pats paliec zaudētājos, tādēļ cenšos prasīt, kad daudz maz pa ceļam sanāk. ;D  Bet dažreiz viņš  pasaka - ā nu labi. :D :)

> Louboutin

Manam vienalga, vienīgi pukst tad, kad uz Ķīpsalas Andeli jāpalīdz vest visas paunas :D Pakas nodot arī īpaši nepatīk. Esmu izmantojusi tikai extra gadījumos, kad nekā savādāk.

Es gan pārsvarā tirgoju un arī pērku bērnu drēbes, tad šī ir tā joma, par ko viņam vispār nav jādomā, ne finansiāli, ne arī tādā plānā - ko vilkt mugurā. Līdz ar to - kādi iebildumi?

Ar savām auto detaļām gan ņemas kā traks, tur gan pāri puspasaulei var skriet pakaļ.

Un ar tirgošanos arī ir tā, ka 70% gadījumos es tiekos ar tētiem. Tie laikam vairāk ar auto pārvietojas, kamēr mammas auklē bērnus mājās.

Labots: šodien, 12:06

Mans tiešām neko nekur negribētu vest. :D  Varu iedomāties kāda būtu pukstēšana, kgan ja pārdotu , tad gan jau, ka vestu... :D Bet ja neietu veiksmīgi ... tad gan teiktu nu redzi pus dienu to visu vāci,  vedām , pēc tam visu atpakaļ mājās sakrāvi - malacis ...  spožas tās idejas, es tak zināju, ka tā būs.  :D

Aiga, par šito sasmējos, jo draugs ir teicis, gandrīz vārds vārdā, kā tu uzrakstīji par to krievu biznesmeni Smejošs

1. Mana vīra joks, ka esmu Krievu biznesmenis, kas nopērk pa dārgo, reizēm neuzvelkam un pārdodu pa lēto. :D :D 

Esmu regulaara pirceeja-katru nedeelu kaut ko nopeerku,dazreiz pat vairaakas lietinas.Ja arii viirs pamana,ka man kaut kas jauns,neredzeets paraadiijies,tad atrunaajos,ka biju "humpalaas"vai samainiijos ar draudzeni ;)

Un kaa ir citaam pirceejaam?

> Aelita Miluka

Un kaa ir citaam pirceejaam?

Aizņēmos no māsas vai - Aij ko tu, sen jau man tāda kleita, tik nekad nebija iemesls uzvilkt :D

Mans arī saka, ka  no manis tikai krievu biznesmenis sanākotКраснею Priecājās tikai tad kad pasaku ka nopārdevu dārgāk nekā nopirku( tas gan vel nav gadījies DDD:)

Palīdz gan bez problēmām- aizved, atved, pieved kur un kam vajag.. Pukstēšanas nav. Nopelnīto tēŗeju gan savām, gan vīram ko nopērku..

Jo pēc savām autodataļām gatavs skriet kaut vai uz pasaules galu...

21 - 30 no 37