FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

vīra attieksme pret tirgošanos. :D

Sveikas,  kāda Jūsu vīriem/ otrajām pusītēm attieksme pret to, ka tirgojaties ar savām mantām? :DAtbalsta, piesmej, neko nezina, neinteresējas, piedalās? :D  

Mans reizēm pavelk uz zoba gan... es pasaku - Man  sarunāts, ka meitene piebrauks, nopirks krēmu...   Ok, labi. Un cik tad tas krēms maksā?  - 5 eiro...   Tad nu gan miljonu nopelnīsi...

Šad tad paprasu viņam , lai nosūta paciņu, ja viņam pa ceļam -  parasti jau summas diezgan mazas - viņš parasti saka, ka nav vērts tirgoties pa pāris eiro. :D Es pat reizēm vēl kādu eiro pa virsu nosaucu. :D Kur nu vēl ja viņam speciāl jābrauc - piem.pasaku jaka pa 6 eiro, viņš saka - nu malacis - es vedu nosūtīt un puse naudas aiziet degviela baigais (viņš gan lieto kādu citu vārdu :D) bizness..  :D Būtu kaut vismaz 15 eiro ...  :D  Vajag tev 6 eiro? :D Es tev varu viņus iedot - nekā  vest kkādu jaku, par nopelnītiem 3 eiro :D  Tad nu man nākas paskaidrot, ka dārgāk man neliekas adekvāti prasīt par to jaku, ka es netaisos to vairāk vilkt. Un mums ir par mazu dzīvoklis, lai tās mantas glabātu... un ,ka jau ir sarunāts, - cilvēks gaida un grib vai negrib jau ir jāved. :D 

37 Atbildes

Labots 29.03.2017 22:22

Manējam neitrāla attieksme. Reizēm gan labvēlīgi nosmaida, kad redz, ka ņemos- atkal priekš skapja? Neko vairāk nestāstu, tā tikai mana darīšana, kur, ko un pa cik pērku vai pārdodu. Citādi arī neiesaistu, nelieku ne sūtīt paciņas, ne tikties, domāju, ka arī nepiekristu un liekus strīdus man nevajag.

dārgāk kā nopirku... :D  hā hā.. .:) 

a man īpaši nemana jaunas drēbes (reti), bet es skapī arī īpaši neko neesmu pirkusi

Manējais galīgi pret,sevišķi,ja piesēžos pie datora,lai,ko apskatītu,pievienotu-uzmanības trūkums šim laikam sākas un apceļ mani,ka esmu atkarīgā palikusi,jo nesaprot,ka bieži sarakste javeic utml.,kur nu vēl pajautāt,lai manā vietā nosūta!Cenšos brīvā brīdī visu izdarīt,kad vīra nav mājās,lai mājas nav kašķisSmaidīgs,bet,kad,ko jaunu pamana-tad atbildu-redz,kas meklē,tas atrod,un pa naudām,ko veiklā nedabūsi!

Interesanti palasīt.:)

Man ir tā, ka diezgan maz kaut ko tirgoju, tāpēc reti vīrs redz kaut ko. Bet, kad redz, tad brīnās par tiem pircējiem, kas gatavi dzīties uz otru Rīgas galu, lai nopirktu kaut ko par 5 eiro, bet atbalsta, jo es nekur nevienam par kapeikām klāt nepievedu. Mēs esam vienisprātis par to, ka man nav nekas nevienam jāved klāt. Pircējs iet uz veikalu, nevis otrādi. Es, protams, braucu satikties uz izdevīgākām vietām kā t/c, ja prece varētu būt jāmēra, jo savā privātajā telpā, tas ir mājās laikot nevienu neaicinu.

Pakomātus viņš ļoti atbalsta, jo pats ir savām vajadzībām pakomātus izmantojis, turklāt var aizdoties kaut ko saņemt un nosūtīt sev izdevīgā laikā un vietā, kad ir pa ceļam. 

Ja kaut ko nopērku, viņš pamana, ka man kaut kas jauns mugurā un saņemu komplimentus, bet nekāda atskaitīšanās nenotiek. Viņam parasti interesē kvalitāte, tāpēc viņš vienmēr brīnās, ka es humpīšos nopērku perfektu jaku vai skapī nopērku dabīgas ādas kvalitatīvus apavus par kapeikām. 

Turklāt mans vīrs pats reizēm pārdod kādu urbjmašīnu vai ko tādu, ja iegādāta ir jauna. (ss.lv nevis skapī):D

Pēdējoreiz pats iedrošināja pārdot. Tākā mans bērns izaudzis, biju palūgusi safotogrāfēt ratus, lai kādam atdotu par velti, jo nav vairs jaunākais modelis, jumtiņš pabalējis saulītē. Vīrs teica - nu ieliec sludinājumu kaut vai par ceineri.  Un, jā, aizgāja jau pēc divām dienām. 

Ā, un par to braukšanu uz pakomātu arī neko nesaka, jo vienmēr braucu pati ar savu auto un apvienoju sūtīšanu ar pārtikas veikala apmeklējumu, vai kādiem citiem darbiem, kas pa ceļam.

Mans dažreiz noburkšķ, ka atkal caur pakomātu jānoiet (mini līkumiņš - 300m ar mašīnu vai 50m ar kājām :D, pārsvarā gan cenšos visu izdarīt brīvajā laikā), bet savādāk manās darīšanās īsti nelien. Biežāk pārdzīvo, ka forumā skatos diskusijas, lai atbilst noteikumiem, tur gan biežāk ir "atkal jau? Nav tā kā par biežu?!"
Nejautāju viņam, lai ko nosūta vai paņem uz darbu, jo es esmu tā, kurai ir auto līdz ar to citiem iebildumiem nav īsti vietas, jo katram sava alga un katrs tērējam pēc saviem uzskatiem.
Sākumā gan ļoti kautrējos par visu atverskapi padarīšanu, tomēr lietotās drēbes un tā, bet kaut kā apnika slapstīties :D

> Inky

Mans dažreiz noburkšķ, ka atkal caur pakomātu jānoiet (mini līkumiņš - 300m ar mašīnu vai 50m ar kājām :D, pārsvarā gan cenšos visu izdarīt brīvajā laikā), bet savādāk manās darīšanās īsti nelien. Biežāk pārdzīvo, ka forumā skatos diskusijas, lai atbilst noteikumiem, tur gan biežāk ir "atkal jau? Nav tā kā par biežu?!"
Nejautāju viņam, lai ko nosūta vai paņem uz darbu, jo es esmu tā, kurai ir auto līdz ar to citiem iebildumiem nav īsti vietas, jo katram sava alga un katrs tērējam pēc saviem uzskatiem.
Sākumā gan ļoti kautrējos par visu atverskapi padarīšanu, tomēr lietotās drēbes un tā, bet kaut kā apnika slapstīties :D

Beigās jau nevar nemaz noslēpt . :D

> euuva

> Inky

Beigās jau nevar nemaz noslēpt . :D

Idejiski katram ir savs telefons un dators - ir opcijas :D

Pirmos attiecību mēnešus izdevās Nevainīgs

31 - 37 no 37