Profila informācija

Kādēļ tā ir domāta,ja rodas tāds iespaids,ka neviena pircēja to nelasa? Jūsu domas?

22 Atbildes

Dažas pat pie paša sludinājuma tekstu neizlasa :D

Man gadas,ka mekleju konkretu preci,atveru,izlasu info pie sludinajuma,un uzreiz rakstu pardevejai sev interesejoso,jo vinai ir looti daudz sludinajumi ar entajam lapaspusem ,kuriem pec profila info izlasisanas bus jarokas cauri,lai atrastu savu izveleto preci.

> Minkans

Man gadas,ka mekleju konkretu preci,atveru,izlasu info pie sludinajuma,un uzreiz rakstu pardevejai sev interesejoso,jo vinai ir looti daudz sludinajumi ar entajam lapaspusem ,kuriem pec profila info izlasisanas bus jarokas cauri,lai atrastu savu izveleto preci.

Nesapratu....kādas muļķības!Neizlēmīgs Kāds tam ar to visu sakars,ko Jūs īsti gribējāt pateikt?

> Santa Medne

> Minkans

Nesapratu....kādas muļķības!Neizlēmīgs Kāds tam ar to visu sakars,ko Jūs īsti gribējāt pateikt?

To, ka Minkans nelasa profila info :D

Vai arī neprot izmantot taustiņu ''atpakaļ''...

Toties cp prot izmantot :D

...patiešām, dažreiz šķiet, ka cilvēks izlasa sludinājumu un tik bliež savus tekstus, nemaz nedomājot, vai ir vērts traucēt cilvēku ar saviem jautājumiem, jo ševišķi, ja sludinājumā un profilā viss nepieciešamais rakstīts...bet tā vēlme noskaidrot visu līdz sīkumam (aiz gara laika, vai??), sevišķi, ja jau iepriekš zina, ka neko no tā visa nemaz nevajag, nespēs iegādāties, nespēs ievērot norunu....

...patiešām, dažreiz šķiet, ka cilvēks izlasa sludinājumu un tik bliež savus tekstus, nemaz nedomājot, vai ir vērts traucēt cilvēku ar saviem jautājumiem, jo ševišķi, ja sludinājumā un profilā viss nepieciešamais rakstīts...bet tā vēlme noskaidrot visu līdz sīkumam (aiz gara laika, vai??), sevišķi, ja jau iepriekš zina, ka neko no tā visa nemaz nevajag, nespēs iegādāties, nespēs ievērot norunu....

> Minkans

es taa vienmeer daru,mekleeju preci,atrodu- rakstu zinju un tad tikai shad,tad apskatu,kur atrodas,lai zinu vai jaasuuta buus.

Atvainojos,par neskaidribam,bet man datoram,vai internetam ir tehniskas dabas problema,ka lapa apstajas,un neko nevaru izdarit.Ta ari soreiz,nepabeidzu tekstu,jo uzkaras man lapa,un Te jau ka vienmer tiek izgaztas negacijas.Ari manu profila info nelasa,un saku ka dazkart ari es vispirms uzrakstu sev interesejoso un pec tam dodos parlasit profila info,ja tur ir man vajadziga info,rakstu otreiz un atvainojos,ka neizlasiju uzreiz,bet ne vienmer profila info ir izmeri precem utt.Jo ir damas ka ieliek bildi bet bez izmeriem,nu tas netiek profila info rakstits.Jautajums jau raksta autorei,par ko tiesi satraukums,Drizak jau pieriebies atbildet no kurienes un ka izsuta,jo tas minets profila info.Man vienalga parasti pat izlasot profila info,palaiz garam ka pakomati man nav pieejami.Tad nu skaidroju,ka tikai ar pastu vai klatiene.

Visvairāk jau tracina šis "mūžīgi apspriestais"jautājums "vai pieejams?",tādēļ savā profila info ierakstīju,ka viss,kas ir "skapī"ir pieejams,bet ko tas dod,ja neviena šo neizlasa un tik bliež 50reizes dienā-"vai pieejams?"Kliedzošs

Man piemēram profilā norādīts , kādas preces būtu aktuālas maiņai.. .Uzraksta, vai mainīšos... sāku pētīt visus sludinājumus un neatrodu nevienu preci, kas atbilstu vēlmēm...  :D  Pie tam pārsvarā L izmēra apģērbi, lielāka izmēra apapvi, es pat izņēmumu nevaru pieļaut, jo man vienkārši nekas neder. :D

1 - 10 no 22

Tēma slēgta