Profila informācija

Kādēļ tā ir domāta,ja rodas tāds iespaids,ka neviena pircēja to nelasa? Jūsu domas?

22 Atbildes

> Peonia

...patiešām, dažreiz šķiet, ka cilvēks izlasa sludinājumu un tik bliež savus tekstus, nemaz nedomājot, vai ir vērts traucēt cilvēku ar saviem jautājumiem, jo ševišķi, ja sludinājumā un profilā viss nepieciešamais rakstīts...bet tā vēlme noskaidrot visu līdz sīkumam (aiz gara laika, vai??), sevišķi, ja jau iepriekš zina, ka neko no tā visa nemaz nevajag, nespēs iegādāties, nespēs ievērot norunu....

piekrītu!

> Peonia

...patiešām, dažreiz šķiet, ka cilvēks izlasa sludinājumu un tik bliež savus tekstus, nemaz nedomājot, vai ir vērts traucēt cilvēku ar saviem jautājumiem, jo ševišķi, ja sludinājumā un profilā viss nepieciešamais rakstīts...bet tā vēlme noskaidrot visu līdz sīkumam (aiz gara laika, vai??), sevišķi, ja jau iepriekš zina, ka neko no tā visa nemaz nevajag, nespēs iegādāties, nespēs ievērot norunu....

piekrītu!

> Peonia

piekrītu!

es tikai brīnos par to, ka meitenes ir tik bieži neapmierinātas par kādiem pircēju jautājumiem, rodas iespaids, ka nu ir tik liels pieprasījums, ka nespēj atbildēt uz vēstulēm un tas tik daudz laika aizņem :D nepatīk man tik uzpūtīga pārdevēju attieksme...

man vispār nav problēmu atbildēt, pat uz manuprāt muļķīgiem jautājumiem, bet atbildu vienmēr un mani tas nemaz neapgrūtina... arī neapgrūtina atsūtīt papildus mērus, vai nofočēt kā izskatās mugurā, jo manuprāt tas ir tikai normāli, ja nepērk mērot..

Ja pārdevēja dzīvo Valmierā,Cēsis vai kur citur un to 1.teikumā norādījusi,kādēd pircēja uzdod jautājumu,vai Āgenskalnā būsiet? Kāds sakars?

Es vienmēr lasu profila info. Gadās, ka es jau saskatu kāroto, bet izlasot informāciju izrādās, ka sūta tikai ar pastu, kas man neder. Mēdzu mainīties un arī to apskatu. Citreiz ir kāds noteikums, par atlaidēm utt. Kopumā ir svarīgi izlasīt, lai nebūtu parpratumu.

Es arī nelasu to profila info - ja viss vajadzīgais ir sludinājumā un atrašanās vietu var redzēt arī pētot konkrēto preci.. ko tur vel lasīt?manis pēc tur varēja nebūt nekāda info- visu var norādīt sludinājumā!

Labots 01.04.2017 22:26

> kristaa

Es vienmēr lasu profila info. Gadās, ka es jau saskatu kāroto, bet izlasot informāciju izrādās, ka sūta tikai ar pastu, kas man neder

Par piegādi info ir aizpildīta 'profilā' un to rāda arī pie konkrētā sludinàjuma - gan pardevejas 'vārdu', gan kur atrodas un kā iespējams saņemt (pasts, pakomāti, personīgi)! Un par maksāsanu arī šķiet-skaidrā un pārskatījums tajā info tiek norādīts!

Un ja es piemēram gribētu no tēmas autores kko pirkt, bet izlasītu to negācīju gūzmu par sliktu pieredzi ar kāfu citu pircēju- es vnk atturētos no darījuma.

Labots 01.04.2017 22:37

Godīgi,nelasīt profila informāciju liekas kā necienīt pārdevēju. Saprotu,ka nav 100 pircēji dienā,kad nevar atbildēt uz pircēju jautājumiem,bet tomēr piedāvāt,piemēram,maiņu,kad pārdevējai norādīts,ka nemainās vai par to pašu sūtīšanu,kad pieejams tikai pasts un ar pakomātiem nesūta. Bet es pat nebrīnos,ka nelasa informāciju pie profila,jo ir pircēji,kas nevar izlasīt pat tās pāris rindiņas pie preces apraksta :)) Izlasīt info nav vairāku dienu darbs,pāris sekundes.  

> Marija

Godīgi,nelasīt profila informāciju liekas kā necienīt pārdevēju. Saprotu,ka nav 100 pircēji dienā,kad nevar atbildēt uz pircēju jautājumiem,bet tomēr piedāvāt,piemēram,maiņu,kad pārdevējai norādīts,ka nemainās vai par to pašu sūtīšanu,kad pieejams tikai pasts un ar pakomātiem nesūta. Bet es pat nebrīnos,ka nelasa informāciju pie profila,jo ir pircēji,kas nevar izlasīt pat tās pāris rindiņas pie preces apraksta :)) Izlasīt info nav vairāku dienu darbs,pāris sekundes.  

Informāciju par maiņu arī redz konkrētajā sludinājumā-nav jāiet profilà... ja cilvēks grib, var visu izlasīt un atrast pie sludinājuma! Tās kas piedavā maiņu visticamāk neskatās vnk uz to un piedāvatu arī tad, ja izlasītu... citām pardevējām tur nekas nav norādīts, jo viss jau ir sludinājumā! Uzrakstiet, kas Jums tur ir tāds, kas man vèl varētu interesēt un būt īpaši noderīgs? Jūsu profilā arī ir tikai atkārtojums no informācijas, ko tāpat redzu sludinājumā- nekā jauna tur nav! Vismaz atšķirībā no autores, Jums nav vesels lērums negāciju..

11 - 20 no 22

Tēma slēgta