FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

agresīva pircēja

Pirmo reizi saskāros ar šādu situāciju. Pieteicās pirkt preci, pie bildēm mēri un detalizēts apraksts, bet neskatoties uz to, sekoja neskaitāmi jautājumi - kāpēc pārdod, cik gara esmu, papildu bildes uz auguma utt. Uz visiem interesējošiem jautājumiem atbildēju, izņemot bildes uz auguma. Prece bija vērta 45 Eur, mēģināja nokaulēt par 10 Eur, bet nepiekritu atdot tik lēti, piedāvāju cenu 40 Eur, it kā piekrita un teica, ka pēc mēriem arī it kā vajadzētu derēt, bet pirms pirkšanas vēl noteikti uzmērīšot. Kad sekoja runa par tikšanās vietu un laiku, atbildēja, ka nezinot pat aptuveno laiku, bet man, kā pārdevējam, protams, ir svarīgi zināt vismaz dienas daļu - rīts, pusdienlaiks, vakars, jo katrs taču plānojam savu laiku un ''sēdēt'' uz telefona un gaidīt arī nav forši, jo visu dienu mājas taču nesēžu. Tā kā bija tik nekonkrēta, ticība bija maza, ka vispār piezvanīs. Tajā pašā vakarā pieteicās vēl viena pircēja, ļoti operatīva, visu ātri un smuki sarunājām, un pie tam par pilnu cenu vēlējās pirkt. Preci, protams, pārdevu otrai meitenei, bet kad atvainojos un uzrakstīju pirmajai pircējai, ka prece pārdota, palika ļoti agresīva. Ziņas nāca viena pēc otras, kā arī draudi, ka liks par mani rakstu krāpniekos, lai neviens neuzticas un pieteica, ka cerams 5 Eur dēļ mana slava būs bijusi tā vērta. Mēģināju paskaidrot, ka noteicošais faktors nebija tie 5 Eur, bet gan viņas nekonkrētība. Ja tiešām viņa bija reāla pircēja, tad dusas, protams, ir pamatotas. Es arī droši vien nebūtu priecīga, bet draudēt un nosaukt par krāpnieci liekas nevietā, jo nekādas krāpšanas nebija, kā arī nekāda samaksa pirms pirkšanas netika ieturēta. 

Tad principā sanāk, ja piesakās uz preci vairāki cilvēki, priekšroka ir tam, kas piesakās pirmais! Nezinu kā citas pārdevējas, bet pārdodu tai ar kuru visātrāk un vieglāk noslēgt darījumu. Domāju, ka daudzas dāmas pārdod pēc šāda principa. 

104 Atbildes

Runājot par pašu konfliktu, nedomāju, ka fon Rābe gribēja Melleni speciāli indēt ar vecu zobu pastu, drīzāk neiedomājās, ka derīguma termiņs varētu beigties. Par tiem krekliņiem, kur viens cits trūkstošā vietā, ja abas puses nav vienojušās, ir neforši. Nav - nav. Pleķi uz jaunām drēbēm galīgi garām. Ja kaut kas tur tika šūts, tad loģiski, ka izmainītu preci atgriezt nevar, sāktos polemika, ka šķībi sašūts utt. Par saskarsmi - abas puses uzvilkušās, nepiekāpties ir principa jautājums, diskusija vilksies, kamēr vienai no pusēm apniks vai admins tēmu dzēsīs. Par fon Rābi - man bija daži darījumi, kā par pārdevēju sliktu nevaru teikt, saņēmu laikā, komunikācija laba. Varbūt pašā skapī attiecības ,,cena - nolietojums" atsevišķām bērnu precēm, konkrēti apaviem, ne visai, bet tas mans subjektīvais viedoklis.

> euuva

> Ивета К

Šopoholisms :) Neticēsi, bet man mazākajam ziemai (viens izmērs visiem) skapī ir 4 Huppas un 3 Lennes kopējie kombinezoni ziemai un vēl atsevišķie 3 Lennes, 3 Huppas, demisezonas arī kādi 7 - 8, dažas Reimas un divas Remu (Travalle) un tas viss vienam bērnam uz vienu izmēru! Daži kompekti pirkti tepat skapī un andelē, pārējie pirkti jauni. Vairāk bērnus neplānoju. Būs mazbērni kaut kad. Pa kādam komplektam atdāvinu draudzenei, šo to kaimiņu meitenei - vientuļai mātei. Viss nopirktais tiek vilkts. Pateiksi, klīnika :D Piekrītu!

Daļēji saprotu, es arī šad tad gribu vienkārši kko nopirkt... Ir kāds periods, kad nedaudz ilgāk neko neesmu iegādājusi, jo nav bijis īstas vajadzības vai laika, liekākas naudas, lai tāpat papildinātu garderobi, tad tā sagribas kko nopirkt.. Vienalga ko, kas nav ēdiens... kaut vai zeķes. :D :D :D Un tad jūtos labāk. Tagad kad bērns mazs nebiju  staigājusi pa veikaliem laiciņu, arī sagribējās vienkārši pastaigāties, paskatīties, kas tad vispār tur nopērkams... Un ziniet.. Nekā tur tā īsti nav... ;D  Nopirku pa 3 reizēm tikai 2 lietas, tā kā mani par šopaholiķi nevar nosaukt..., bet iepirkties patīk. :D  Iveta - aizbrauciet kādā ekskursijā. ":D izskatās, ka bērni un mazbērni apģērbti  vairāk kā pietiekoši... 

Par bērniem runājot... man ir tā - mums sākotnēji bija 1 kombītis OK - pietika. :D Tad pirku autokr;esliņam ieliknīi un mums uzd;avināja kombīti klāt. Ok nu labi noderēs (pārsi reizes uzvilkām), tuvojās pavasaris - gribēju nopirkt vēl kādu kombīti... nopirku. :D protams, ome pamodās  un arī 2 bija sarūpējusi, tā kā protams, vienam bebim ir pa daudz... nu uzvilksim visus pa pāris reizēm. :D

Vēl aizvakar biju ārpus Latvijas :) Varbūt aizņemtība, skriešana darbos, man ir tāpat kā Jums - mazi svētki, relaksācija, kāds sīkums, kas nav pārtika vai saimniecības prece, apkārt visādi veikali, bet reti sanāk ieskriet, vīrs, bērni pielīp un līdzi iet.

> Ивета К

> euuva

> Ивета К

Šopoholisms :) Neticēsi, bet man mazākajam ziemai (viens izmērs visiem) skapī ir 4 Huppas un 3 Lennes kopējie kombinezoni ziemai un vēl atsevišķie 3 Lennes, 3 Huppas, demisezonas arī kādi 7 - 8, dažas Reimas un divas Remu (Travalle) un tas viss vienam bērnam uz vienu izmēru! Daži kompekti pirkti tepat skapī un andelē, pārējie pirkti jauni. Vairāk bērnus neplānoju. Būs mazbērni kaut kad. Pa kādam komplektam atdāvinu draudzenei, šo to kaimiņu meitenei - vientuļai mātei. Viss nopirktais tiek vilkts. Pateiksi, klīnika :D Piekrītu!

Daļēji saprotu, es arī šad tad gribu vienkārši kko nopirkt... Ir kāds periods, kad nedaudz ilgāk neko neesmu iegādājusi, jo nav bijis īstas vajadzības vai laika, liekākas naudas, lai tāpat papildinātu garderobi, tad tā sagribas kko nopirkt.. Vienalga ko, kas nav ēdiens... kaut vai zeķes. :D :D :D Un tad jūtos labāk. Tagad kad bērns mazs nebiju  staigājusi pa veikaliem laiciņu, arī sagribējās vienkārši pastaigāties, paskatīties, kas tad vispār tur nopērkams... Un ziniet.. Nekā tur tā īsti nav... ;D  Nopirku pa 3 reizēm tikai 2 lietas, tā kā mani par šopaholiķi nevar nosaukt..., bet iepirkties patīk. :D  Iveta - aizbrauciet kādā ekskursijā. ":D izskatās, ka bērni un mazbērni apģērbti  vairāk kā pietiekoši... 

Par bērniem runājot... man ir tā - mums sākotnēji bija 1 kombītis OK - pietika. :D Tad pirku autokr;esliņam ieliknīi un mums uzd;avināja kombīti klāt. Ok nu labi noderēs (pārsi reizes uzvilkām), tuvojās pavasaris - gribēju nopirkt vēl kādu kombīti... nopirku. :D protams, ome pamodās  un arī 2 bija sarūpējusi, tā kā protams, vienam bebim ir pa daudz... nu uzvilksim visus pa pāris reizēm. :D

Vēl aizvakar biju ārpus Latvijas :) Varbūt aizņemtība, skriešana darbos, man ir tāpat kā Jums - mazi svētki, relaksācija, kāds sīkums, kas nav pārtika vai saimniecības prece, apkārt visādi veikali, bet reti sanāk ieskriet, vīrs, bērni pielīp un līdzi iet.

Es savu nevaru aizvilkt uz veikalu, kad viss noplīsis , tad ar traci un pukstēšanu (gandrīz vienmēr) aiziet.. :D 

Labots 07.04.2017 15:08

Ha ha ha, cirks te jums ir. :D Tikai gribēju piebilst, ka foruma tēmas lasu ļoti reti, bet par Marqueritti un viņas izteiksmes veidu sen jau vairs nebrīnos. Atceros kā viņa agrāk par Cālis.lv plosījās. :D Tikpat rupja kā zirga deķis vēl aizvien. Atgādina to sievieti, kura agrāk staigāja Stacijas un Autoostas apkaimē un kliedza rupjības uz visiem.

101 - 104 no 104