FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ka darat jus?

Hey,hey!

Tads intresants jautajums - jus vedat merit lietas par 1, 2, 3 eiro? Respektivi summas,ka jums pat,ja noperk lietu neatmaksajas braukasana... vienkarsi pedeja laika atsakot tadus piedavajumus pievest uzmerit sanemu pretim uzbraucienu,ka esmu slikta un rupja pardeveja.... Vai tomer es esmu vieniga,kurai tadi individi lip klat. :D

38 Atbildes

Labots 09.04.2017 23:55

Man parasti izdodas sarunāt tikšanās laiku un vietu, kad man ir ērti. Tā kā nekas arī nav, ja lietu nenopērk, bet daudz skumjāk ir tad, kad uz tikšanos neierodas, un neatbild -.-

> Liene

Man parasti izdodas sarunāt tikšanās laiku un vietu, kad man ir ērti. Tā kā nekas arī nav, ja lietu nenopērk, bet daudz skumjāk ir tad, kad uz tikšanos neierodas, un neatbild -.-

Labots: vakar, 23:55

Ja,tas ari ir skumji,vai kave kadas 30min lidz 1h... 

Bet jusuprat tas ir rupji,ja pasaku,ka nevedisu merit lietu par 1 eiro? :D 

Es vairs nevedu mērīt pat par 10 eiro, ja nav pa ceļam, jo žēl laiku izniekot un arī ceļanaudu taču jātērē. To arī uzrakstīju profilā, lai gan zinu jau, ka nelasa... vismaz mierinājums sev.

Un vispār jau pircējs iet uz veikalu mērīt, pievest var tikai par priekšapmaksu.

Reita, nē, tas nav rupji, būtībā, tā lieta ir vajadzīga  klientam, tāpēc ja negrib braukt uz pārdevējam izdevīgu vietu, tad lai apmaksā sūtīšanas izdevumus. Veikals jau arī neved pircējam neko bez papildus samaksas - tāpēc klientam būtu jāsaprot, ka neviens netrieksies gaisa gabalu 1 - 5 eiro dēļ, i to nevar zināt vai beigās nopirks, vai vispār atnāks.

Jārīkojas tā, lai abām pusēm ir ērti un ja pircējs apvainojas par ko tādu, tad nevajag to uztvert nopietni, katram savi tarakāni, Ir jāspēj iejusties otra ādā, ja to nedara,  tad nav pa ceļam.

> mona Ra

Es vairs nevedu mērīt pat par 10 eiro, ja nav pa ceļam, jo žēl laiku izniekot un arī ceļanaudu taču jātērē. To arī uzrakstīju profilā, lai gan zinu jau, ka nelasa... vismaz mierinājums sev.

Un vispār jau pircējs iet uz veikalu mērīt, pievest var tikai par priekšapmaksu.

Piekrītu. Es arī mērīt vairs neko nevedu - vienalga - 10, 20 vai 30€. Tikai izņēmuma gadījumos, kad kāda muša iekodusi un līkums nav lielāks par 15km :D

Es vispār nesaprotu to klāt pievešanas taktiku? kāpēc tas pārdevējai ir jādara-NAV jādara.Pircējs brauc klāt pie pārdevējas,vienalga,vai tā ir Valmiera,Cēsis,Jelgava,ja neder-pakomāts.Mēs arī braucam pa veikaliem,meklējam,pat dažkārt n-tie veikali apbraukāti un neatrod meklēto,veikals nepiebrauc klāt.

Ja man ko vajag,braucu uz Rīgu un pērku,bet nekad neko nevienai klāt laikot nevedīšu.

Labots 06.06.2017 19:38

Manuprāt nav  tā, ka tikai pircējs ieinteresētais...pārdevējs taču arī grib kaut ko notirgot. Vismaz tā vajadzētu būt, ja jau šeit atrodas...

Abiem ir jāpanāk solis viens otram pretī- nevis nostājas pozā, nāc pie manis, es nekur neiešu.

Bet speciāli uz galīgi neizdevīgu vietu es arī nebraucu, bet ja tāpat tur esmu, nav grūti apvienot ar laikošanu.

Labots 10.04.2017 08:27

Tas ir princips: ja iedevi vienreiz aplaizīt pirkstu - nokodīs visu roku. Es uzreiz saku, ka man nav iespējas ne tikties, ne vest klāt - tik tiešām nav. Ja ir vēlme, laipni lūgti ciemos, bet rēķinoties ar to, ka uz mājām laikot arī nevedīšu, jālaiko kāpņu telpā vai arī var paņemt uz mājām, iemaksājot preces vērtību. Neapmierināto nebija, izņemot slaveno 70-gadīgo kundzi, kura plosījās, ka ielu tādu nezina, GoogleMaps izmantot arī netaisās un vispār pārdevējam viss ir jāpieved (pakomātus arī neizskata, jo taču tie maksā naudu). Vienkārši tie, kas obligāti vēlējās, lai pievedu vai ļauju mērīt dzīvoklī, no darījuma atteicās, jo tas viņiem nederēja. Vienīga pircēja, kurai piekritu pabraukt pretī (bija pa ceļam), dabūjusi telefona numura, sākusi uzplīties ar atlaižu diedelēšanu un maiņas variantiem, tādēļ te arī nekas nesanāca. Līdz ar to vienkārši stāvu uz sava - iespējas tikties nav, ja neder - lūdzu piedošanu, prece vajadzīga jums, man tā tik ļoti nespiež, lai skrienu uz otru pasaules malu. Un visi tie stāsti par neatnākšanu uz tikšanos utt. arī nemaz nerosina to sākt.

Nevedu un nevedīšu mērīt kaut 50€ vērtu lietu. Princips. Tev vajag, tu brauc vai ņem pa pakomàtu. Esmu 2x jau braukusi ar bērnu ratos uz centru ar pilnajiem ceļa izdevumiem un otrà galà vai nu neatbild vai pēkšņi vairs nevar gaidìt ( kavēju 10 min.) Vairs tàdus aplauzienus nevajag. Ja sanàk pa ceļam, ok. 

merit nevedu par jebkadu summu , iznemums ir tad kad braucu pa celam, vai varu pievest pati ja ieprieks apmaksa piegadi.  Skatit merit piedavaju majas.

Ja pircejs tiesam grib pirkt atbrauks pats un nopirks.

Mani vairak kaitina tas ja es ka pircejs velos apskatit preci klatiene un esmu gatava piebraukt jebkura vieta un laika pardevejas atsaka radit aizbildinoties  ka nav laika un var tikai sutit,  :D man tas nav saprotams, jo ta pat pardevejai jatere savs laiks un janes uz pakomatu 

1 - 10 no 38