FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ka darat jus?

Hey,hey!

Tads intresants jautajums - jus vedat merit lietas par 1, 2, 3 eiro? Respektivi summas,ka jums pat,ja noperk lietu neatmaksajas braukasana... vienkarsi pedeja laika atsakot tadus piedavajumus pievest uzmerit sanemu pretim uzbraucienu,ka esmu slikta un rupja pardeveja.... Vai tomer es esmu vieniga,kurai tadi individi lip klat. :D

38 Atbildes

izklausaas,ka es citaa dimensijaa vai gadsimtaa dziivoju...vest klaat preci zem 5 eiro?COME ON,kur ir juusu pashcienja?Lai pati brauc!

kaadreiz es naacu pretii,kad sabiedriskais bij uz pusi leetaaks un piedaavaaju biezhaak tikties centraa,kas ir tomeer zelta vidusceljsh,pie viena salaagojot veel kaadas dariishanas vai darbus,bet tagad,ja prece leeta un citu vajadziibu nav,es nekur nebraucu,pat kaa pirceeja- prasu,lai man suuta pa omnivu,kaut prece atrodas blakus rajonaa,tai pat pilseetaa un bez stresa.

ja varam vienoties pa abpusēji ērtu vietu kur satikties un piemērīt tad jā

> holiday

ja varam vienoties pa abpusēji ērtu vietu kur satikties un piemērīt tad jā

piekrītu

Labots 10.04.2017 11:34

Nekāds nevar apvainot par šādām lietām,  negribu-nevedišu. Šeit nav darbs, kad javeda un otrais jābrauc un jāpērk.  Tā nav. Ir vērts vai nav kāds pati izvēlas) esmu klusajā centrā kur Arēna Rīga  līdz Origo ar kājām ap 35 min, man nav tik šausmīgi ja tikšana nesanāks , bet jābrauc par velti no rajoniem tas ir ļoti nepatikamīl.  Par 2 eiro  mērīt, domāju ka 97 % neņems, par mazām cenam  laiko vai jautā mērus un viss )  par piemēram  20 eiro  bez pielaikošanas ņem,  reti laiko.

Paldies, vismaz beidzu justies ka mulke Nokautrējies Jo savadak pedeja laika tik daudz tadas savakusas, ka patiesam sak skist, ka dari kaut ko nepareizi...Smejošs

Pasai bija ka atdevu bernu drebes un meitene gribeja lai vedu klat nosauca adresi un majas numuru, ateicu , jo tas jau patraku, vest uz pardaugavu. Protams bija apvainojusies, ka nevedu klat. Uzkatu ja pa celam protam var , bet ja speciali jabrauc , neee.

Par tādu naudu nav vērts dažreiz pat no mājas iziet, tas reti atmaksājas, jo nezini vai patiks/derēs un, vai viss rezultēsies ar iegādāšanos. īpaši, kad runājam par tik mazu summu.

Laikam tagad, kad skapis piedzīvo savu norietu, domājams, ka tās pārdevējas, kuras par katru cenu centušās notirgot savu preci un vedušas to kaut uz Munameģi, arī "izlutinājušas" pircējas. Jo senāk šāda tipa situācijas, kad pieprasa, šādu piegādi uz mājvietu, lai tikai uzlaikotu, bijušas visai reti.

Vispār man pēdējā laikā bijis par bezmaksas precēm, ko dāvinu, interese. Piem., bezmaksas precei pienāk vēstule ar telefona numuru un vārdu - ķip, man tagad jāzvanās vai jārastās, lai pievestu viņai gēllaku, vai kā tamlīdzīgi.. :D

Labots 10.04.2017 23:21

Jā.. ir bijis... Kad strādāju gandrīz katru dienu biju centrā, tad attiecīgi tikšanās vietas varēja būt dažādas. šobrīd centrā esmu reti = un tad parasti esam ar draugu kādās darīšanās. Piem aizeju pie zobuārsta un uzreiz braucam prom... OK, ja uz konkrēto laiku pircējs var būt  norunātajā vietā, tad varu paņemt preci līdzi...  , bet tā man nav nedz iespējas nedz arī vēlmes preci pa pāris eiro speciāli pievest klāt.  Labi, ja prece dārgākā cenā, tad varētu vēl sarunāt, lai izmet kādu riņķīti..  

Man pat pakomāts nav tik tuvu , sanāk jābrauc ar sabiedrisko, tādēļ, ja draugam sanāk braukt  darīšanās, tad uzticu, lai viņš aizsūta. Vienreiz man uzraksta meitene, - prasa, lai pārdodu matu eļļu pa 3 eiro ar visu sūtīšanu, ...  ja eļļiņai cena ir 3.60, (sūtīt nav izdevīgi ... . bet ja atdodu pa 3 eiro , tad iznāk eļļiņa maksā 0,31 centu....  var jau kaulēt cenu, bet tas jau ir par traku. :D Labi, pat laikam būtu atdevusi to eļļņu tāpat, bet sorry , ja man jābrauc, lai nosūtītu, tad esmu mīnusos. :D :D

Jā, jābeidz tirgot tik lētas preces... vai arī jātaisa komplekti piem. 3-5 maiciņas  10 eiro, nevis katra pa 2 eiro..  

> euuva

Jā.. ir bijis... Kad strādāju gandrīz katru dienu biju centrā, tad attiecīgi tikšanās vietas varēja būt dažādas. šobrīd centrā esmu reti = un tad parasti esam ar draugu kādās darīšanās. Piem aizeju pie zobuārsta un uzreiz braucam prom... OK, ja uz konkrēto laiku pircējs var būt  norunātajā vietā, tad varu paņemt preci līdzi...  , bet tā man nav nedz iespējas nedz arī vēlmes preci pa pāris eiro speciāli pievest klāt.  Labi, ja prece dārgākā cenā, tad varētu vēl sarunāt, lai izmet kādu riņķīti..  

Man pat pakomāts nav tik tuvu , sanāk jābrauc ar sabiedrisko, tādēļ, ja draugam sanāk braukt  darīšanās, tad uzticu, lai viņš aizsūta. Vienreiz man uzraksta meitene, - prasa, lai pārdodu matu eļļu pa 3 eiro ar visu sūtīšanu, ...  ja eļļiņai cena ir 3.60, (sūtīt nav izdevīgi ... . bet ja atdodu pa 3 eiro , tad iznāk eļļiņa maksā 0,31 centu....  var jau kaulēt cenu, bet tas jau ir par traku. :D Labi, pat laikam būtu atdevusi to eļļņu tāpat, bet sorry , ja man jābrauc, lai nosūtītu, tad esmu mīnusos. :D :D

Jā, jābeidz tirgot tik lētas preces... vai arī jātaisa komplekti piem. 3-5 maiciņas  10 eiro, nevis katra pa 2 eiro..  

Labots: vakar, 23:21

Fakts, bet par komplektiem runajot - tapat vinus sagribes kidat un nebus izdevigi sa vai ta. 

11 - 20 no 38