FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ka darat jus?

Hey,hey!

Tads intresants jautajums - jus vedat merit lietas par 1, 2, 3 eiro? Respektivi summas,ka jums pat,ja noperk lietu neatmaksajas braukasana... vienkarsi pedeja laika atsakot tadus piedavajumus pievest uzmerit sanemu pretim uzbraucienu,ka esmu slikta un rupja pardeveja.... Vai tomer es esmu vieniga,kurai tadi individi lip klat. :D

38 Atbildes

cheburaska man vakar uzraksta: vai Rīgā kādreiz esi,gribētos pielaikot? protams,man tādi jautājumi dienndienā tiek uzdoti,vairāk gan andelē,bet man NAV nekas jāved klāt laikot,tas nav iespējams.Ja pircējs nav pārliecināts par norādītajiem mēriem un nepārzin savu izmēru,jākāpj mašīnā un jābrauc pie pārdevēja.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> euuva

Jā.. ir bijis... Kad strādāju gandrīz katru dienu biju centrā, tad attiecīgi tikšanās vietas varēja būt dažādas. šobrīd centrā esmu reti = un tad parasti esam ar draugu kādās darīšanās. Piem aizeju pie zobuārsta un uzreiz braucam prom... OK, ja uz konkrēto laiku pircējs var būt  norunātajā vietā, tad varu paņemt preci līdzi...  , bet tā man nav nedz iespējas nedz arī vēlmes preci pa pāris eiro speciāli pievest klāt.  Labi, ja prece dārgākā cenā, tad varētu vēl sarunāt, lai izmet kādu riņķīti..  

Man pat pakomāts nav tik tuvu , sanāk jābrauc ar sabiedrisko, tādēļ, ja draugam sanāk braukt  darīšanās, tad uzticu, lai viņš aizsūta. Vienreiz man uzraksta meitene, - prasa, lai pārdodu matu eļļu pa 3 eiro ar visu sūtīšanu, ...  ja eļļiņai cena ir 3.60, (sūtīt nav izdevīgi ... . bet ja atdodu pa 3 eiro , tad iznāk eļļiņa maksā 0,31 centu....  var jau kaulēt cenu, bet tas jau ir par traku. :D Labi, pat laikam būtu atdevusi to eļļņu tāpat, bet sorry , ja man jābrauc, lai nosūtītu, tad esmu mīnusos. :D :D

Jā, jābeidz tirgot tik lētas preces... vai arī jātaisa komplekti piem. 3-5 maiciņas  10 eiro, nevis katra pa 2 eiro..  

Labots: vakar, 23:21

Fakts, bet par komplektiem runajot - tapat vinus sagribes kidat un nebus izdevigi sa vai ta. 

Un arī tas, ka ir piem 5 maiciņas pa 10 e, ja man patīk 1 , diez vai gribēšu ņemt 5. :D 

Kam vajag mērīt, lai brauc pašas, viss vienkārši.

Vai vienojaties par piegades summu, neatkrīgi pirkums notiekt vai nē. Es, kad vedu klāt vienojāmies pa 5 euro, tomēr degviela, laiks.. Kurš savu laiku ciena, tas zin, tam vertību :)

Ar to gribēju teikt, ka neatbalstu vešanas klāt pamērīt. :)

Es tikai sūtu,ja vajag uzlaikot,tad sutu ar Omnivu vienalga,ja pircēja piekrīt apmaksāt turp atpakaļ,ja neder,ņemu atpakaļ preci.Vai sūtu mērus.Bet netiekos.

> Lonija

Par tādu naudu nav vērts dažreiz pat no mājas iziet, tas reti atmaksājas, jo nezini vai patiks/derēs un, vai viss rezultēsies ar iegādāšanos. īpaši, kad runājam par tik mazu summu.

Laikam tagad, kad skapis piedzīvo savu norietu, domājams, ka tās pārdevējas, kuras par katru cenu centušās notirgot savu preci un vedušas to kaut uz Munameģi, arī "izlutinājušas" pircējas. Jo senāk šāda tipa situācijas, kad pieprasa, šādu piegādi uz mājvietu, lai tikai uzlaikotu, bijušas visai reti.

Es uzskatu,ka ne par kādu cenu nav jāved klāt mērīt! Ja es pērku kādu lietu,tad rēķinos,ka pašai ir jādomā par saņēmšanu! Ja nevar savādāt-ar sūtīšanu! Ja neesmu pārliecināta,ka gribu braukt mērīt uz Rīgas otru galu-vienkārši atsakos no pirkuma.

> beatriska

cheburaska man vakar uzraksta: vai Rīgā kādreiz esi,gribētos pielaikot? protams,man tādi jautājumi dienndienā tiek uzdoti,vairāk gan andelē,bet man NAV nekas jāved klāt laikot,tas nav iespējams.Ja pircējs nav pārliecināts par norādītajiem mēriem un nepārzin savu izmēru,jākāpj mašīnā un jābrauc pie pārdevēja.

+++

šodien viena mani nosauca par idioti,kad atbildēju:uz Rīgu nevedu palaikot,nav bezmaksas darba auto.Piedāvāju,lai samaksā ceļa izdevumus,pirms braucu un speciāli vedu,kā gan savādāk? 

Ja man vajag,es braucu vienalga uz kurieni,ja nevaru,tad pakomāts,nekad neesmu protestējusi.

Un Rīga ir tikai maza,maza daļiņa no visas Latvijas.

Хотят и рыбку сьесть и сковородку не помыть ))) чтоб за копейки, но как в магазине :))) последнее время я с покупателей поражаюсь ( не со всех конечно).

Недавно получила отзыв плохой, потому что ей С размер не подошел..А я причем? Все было указано верно,мерки не просила..

> beatriska

šodien viena mani nosauca par idioti,kad atbildēju:uz Rīgu nevedu palaikot,nav bezmaksas darba auto.Piedāvāju,lai samaksā ceļa izdevumus,pirms braucu un speciāli vedu,kā gan savādāk? 

Ja man vajag,es braucu vienalga uz kurieni,ja nevaru,tad pakomāts,nekad neesmu protestējusi.

Un Rīga ir tikai maza,maza daļiņa no visas Latvijas.

oho, kadai slikta diena laikam, vai vienkarsi nedoma ar galvu... bet pedeja laika ir loti daudz sadas, manuprat.

Ziniet, arī neesmu. no Rīgas, apģerbi nav no ali express, bet raksti daži, neaizbrauksiet uz Rīgu? vai Rezekni vai vēl kut ko, vai sūtīšana iekļauta cena?!))) man reāli smieklīgi, tad pa cik man jāpardod lai vismaz atmaksājas tas drēbes un somas kurus nopirku ne pa 20€, bet daudz vairāk) tā pat arī par apaviem prasa vai ir galīga cena, kad nopirkts ap 100€ pārdodu pa 33€, un esmu rupja, ka atbildu, ka arī nevaru pārdod pa limonādi jo bērnam kāja aug un vajag jaunus apavus pirkt uz rudens

21 - 30 no 38