FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ka darat jus?

Hey,hey!

Tads intresants jautajums - jus vedat merit lietas par 1, 2, 3 eiro? Respektivi summas,ka jums pat,ja noperk lietu neatmaksajas braukasana... vienkarsi pedeja laika atsakot tadus piedavajumus pievest uzmerit sanemu pretim uzbraucienu,ka esmu slikta un rupja pardeveja.... Vai tomer es esmu vieniga,kurai tadi individi lip klat. :D

38 Atbildes

Labots 06.06.2017 17:48

Smejošs nevedu klāt un nekad neprasu pievest klāt.

Es arī nevedu klāt. Izņemot, ja nav jāved tālu, vai ir pa ceļam. Man ar mašīnu sastrēgumu stundās uz otru Rīgas galu padārgi izmaksā. Pie tam, bērns būtu jāņem līdzi. Stress paspēt laikā ar raudošu sīko. Tas nebūtu ta vērts. Aicinu braukt pie sevis uz māju, jo pie reizes var apskatīt pārējās lietas. Esmu sapratusi, ka pircēji grib redzēt preci savām acīm, jo pēdējā laikā krāpnieki uzdarbojas. Ir pārdevēji, kas arī piemelo par kvalitāti. Piemēram raksta, ka apavi ir no īstas ādas, kaut īstenībā ķīnas ražojums. Vienreiz no manis gribēja nopirkt apavus, bet satikties pie apavu veikala. :))) NOPIETNI

Vienreiz no manis gribēja nopirkt apavus, bet satikties pie apavu veikala. :))) NOPIETNI

-----

Un tad? Kas tur tik smieklīgs? Daudz dīvaināk man šķiet aicināt mājās svešus cilvēkus. 

Nu ok. Varbūt tas nav smieglīgi, bet iespēja pārdot apavus pie apavu veikala ieejas ir minimāla. Pie tam, ja cilvēkam ir dārzs, tad svešiniekus mājā iekšā nav obligāti jāaicina.

Iespēja tur pārdot tāda pati, ka jebkur citur. Viņa taču aicina sev ērtajā vietā, nevis piedāvājumus salīdzināt. Toties veikalā var normāli apsēsties un pamērīt, izmantojot lāpstiņu, ja nepieciešams. Pēc tavas loģikas, pie Mildas arī tikties nebūtu prāta darbs, jo var takš nokāpt un atņemt apavus vai pircēju atrunāt no pirkuma.

Cilvēks pats dīvains, bez loģikas jebkādas, bet normālā cilvēka priekšlikums viņam gan liekas smieklīgs, super!

Vispār jau ienest svešu preci veikala teritorijā ir aizliegts,un kur nu vēl viņu pārdot veikala telpās.

Vai šī diskusija tika iesākta, lai cilvēki viens otru sāktu apsaukāt un aizskart ? Tu mani nepazīsti, bet spried. Es tāpat kā tu, tirgojos kā protu. Un mēģinu atrast lietām otrās mājas, lai nav jāizmet labas lietas. Es taču tevi nesāku saukt par dīvainu. Es katrā ziņā , nāku pretī pircējām, tikai tā, lai tas nav mīnusos. Ja jānobraukā preces cena benzīnā, tad labāk lietu atdodu draugiem vai labdarībai.

Es piedāvāju tad labāk Omivu ar 50% atlaidi, nekā meklēt sev brīvu laiku, skraidīt un vēl tērēt naudu transportam. Lielākā daļa piekrīt, vēl ņemot vērā, ka pievienoju precēm precīzus aprakstus ar mēriem, izstrādājuma stāvokli un izcelsmi. Man tomēr svarīgāk, ka tās lietas atrod īstos saimniekus, nevis krāj skapī putekļus. :))

31 - 38 no 38