FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Noderētu filtrs pēc materiāla

Nevaru valkāt poliamīdu un poliesteru pie miesas, attiecīgi vienmēr izpētu sastāva etiķeti. Kad meklēju apģērbu šeit, pavadu ellišķi ilgu laiku, kamēr izpētu, kur minēts sastāvs, kur ne. Filtrs būtu ļoti atvieglojošs pasākums.

11 Atbildes

Labots 19.04.2017 21:45

Vai ne?! :)...poliesters, poliamīds vai kokvilna, viskoze, dabīgs zīds... 

Apaviem un somām, jo sevišķi vajadzētu obligātu atzīmi - dabīga āda, mākslīga āda, arī gumija un tekstils noderētu. 

Jo ir milzīga atšķirība - dabīga vai PU āda! 

Pie tam, iesākumā, to  var realizēt ļoti vienkārši, proti, uzlikt lauciņu "materiāls" kā obligāti aizpildāmu ;) 

Piekrītu! Materiāla filtrs ļoti vajadzīgs.

Liela daļa te pat krāsu un izmēru nevar +/- pareizi norādīt, tad kādi brīnumi būs ar sastāvu...

> Ronja

Liela daļa te pat krāsu un izmēru nevar +/- pareizi norādīt, tad kādi brīnumi būs ar sastāvu...

Tieši to pašu gribēju teikt - būs stipri garām, ja kā obligāto lauku ieviesīs.
Esmu pirkusi vairākas lietas šeit no "dabīgās ādas", kas beigās tas pats ādas aizvietotājs vien, kur nu vēl apģērbam, kuram bieži birkas tiek nogrieztas ērtuma labad..

> Inky

Mans komentārs retorisks: 

Stulbums nav jāveicina, bet jāmazina un jāapkaro! 

Par cik arī es te esmu iegādājusies "dabīgas ādas" lietas, par dabīgas ādas cenu, kas reāli ir lietas, par kurām nemaksātu pat 1 eur... tad ko?! saukt kādu par krāpnieku? - vai tomēr piespiest pārdevējam norādīt materiālu sludinājumā, lai pircējam, ja ir vilšanās, tad ir arī pamatoti pierādījumi izteikt pretenzijas un lūgt atgiezt preci, par kuru ir bijis nepareizs aprakts..? 

> fon Raabe

> Inky

Mans komentārs retorisks: 

Stulbums nav jāveicina, bet jāmazina un jāapkaro! 

Par cik arī es te esmu iegādājusies "dabīgas ādas" lietas, par dabīgas ādas cenu, kas reāli ir lietas, par kurām nemaksātu pat 1 eur... tad ko?! saukt kādu par krāpnieku? - vai tomēr piespiest pārdevējam norādīt materiālu sludinājumā, lai pircējam, ja ir vilšanās, tad ir arī pamatoti pierādījumi izteikt pretenzijas un lūgt atgiezt preci, par kuru ir bijis nepareizs aprakts..? 

Piespiedīsi kādu ko izvēlēties, tur tiešām būs brīnumi. Šobrīd, ja ir svarīgi, var pārdevējam uzjautāt un pārdevējs godīgi atbildēs nevis ieķeksēs uz dullo "man liekas, ka šo materiālu varētu saukt tā". Ja gribēs/zinās, norādīs īsto, nezinās, atstās tukšu.
Konkrēti precēm, ko es esmu iegādājusies kā ādas, esmu pārdevējām pārjautājusi, vai tiešām dabīgā āda un visas to ir apstiprinājušas. Vienai pat sludinājumā bija rakstīts, ka dabīgā āda un te forumā vairākkārt ir lepojusies ar to, ka nekad nemelo. Tā pat atsauksmēs esmu redzējusi, ka zamšveidīgo tekstilu apaviem par zamšādu uzdod.
Ja tādi brīnumi ir ar lietotājiem, kas norāda materiālu, kādi būs, kad tas būs jādara piespiedu kārtā?!

Kāpēc būtu "piespiedu kārtā" jāliek norādīt materiāls?  Man faktiski būtu pietiekami, ja varetu filtrēt arī pēc pazīmes "lietotājs ir norādījis materiālu", un tad es skatītos, kas un kā, uzreiz un tikai no šiem pārdevējiem.  Allaž pārjautāju par preci sev interesējošās lietas, un no tās bieži skaidrs ļoti daudz kas, tomēr šāds filtra griezums man pirmajā atlasē taupītu ārprātā daudz laika, 99 % gadījumu foto, kuriem blakus nav materiāla norādes, veru ciet tūlīt, tāpat kā tos, kam pārāk plašs izmēru klāsts.

> purva zīlīte

Kāpēc būtu "piespiedu kārtā" jāliek norādīt materiāls?  Man faktiski būtu pietiekami, ja varetu filtrēt arī pēc pazīmes "lietotājs ir norādījis materiālu", un tad es skatītos, kas un kā, uzreiz un tikai no šiem pārdevējiem.  Allaž pārjautāju par preci sev interesējošās lietas, un no tās bieži skaidrs ļoti daudz kas, tomēr šāds filtra griezums man pirmajā atlasē taupītu ārprātā daudz laika, 99 % gadījumu foto, kuriem blakus nav materiāla norādes, veru ciet tūlīt, tāpat kā tos, kam pārāk plašs izmēru klāsts.

Kāpēc lai neuzjautātu pārdevējam materiālu? O.o

aga..saksim vel noradit,kad nopirkam preci...pasas pirkam vai kads uzdavinaja...drebi glabajam labi vedinamas telpas vai ka.

Damas,nekritisim galejibas.Ja interese materials,var vnk uzrakstit pardevejai vestuliti :)

> purva zīlīte

Piekrītu!  Vai tas tik grūti- norādīt sastāvu?Pati personīgi norādu. Es arī sintētiku nevalkāju.

1 - 10 no 11