FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

meitenes,jums nav apnicis?

sveikas,

meitenes,jums nav vēl apnicis mest pakaļ savas mantas par sviestmaizi?šo es nedomāju,kā uzbraucienu lietotājām,bet gan portālam,kurš jau kopš ziemas sola- būs,būs,top,top,viss ies uz augšu...

labajā pusē vieni un tie paši lūdzošie temati- ielūkojies,pērc 2 dabū 3 par brīvu,izvācos- tukšoju skapi,palīdziet,e.t.c.....kam jūs to rakstat,ja aktīvu lietotāju -pircēju vairāk nepaliek??

cik ilgi vēl cerēsim un gaidīsim?

p.s negribu beigt uz pesimistiskas nots,esmu reāliste,jauku piektdienu visām!Smaidīgs

40 Atbildes

piekrītu. ;)

Esmu pārgājusi uz FB, tur pēdējā laikā ļoti liela rosība un ātri visu nopērk. Šeit ielieku sludinājumu "a, ja nu kāda nopirks" vai gadījumos, kad nesteidzos kaut ko pārdot.

> AAA

piekrītu. ;)

Esmu pārgājusi uz FB, tur pēdējā laikā ļoti liela rosība un ātri visu nopērk. Šeit ielieku sludinājumu "a, ja nu kāda nopirks" vai gadījumos, kad nesteidzos kaut ko pārdot.

tas gan,tēma gan nebūs par to,lai atkal reklamētu vai daudzinātu FB vai AM,bet gan par to,ka žēl noskatīties,kā te viss mirst....jau labu laiku meklēju kleitu ikdienai,- pat nenāk klāt jauni sludinājumi no kā izvēlēties,tie paši sērīgi stāv un tie žēlabainie saukļi-ielūkojies manā skapī vien jau norāda par izmisumu pārdevēju skapjos.

Seit nav nekada sakara ar portala lietotaju skaitu un foruma temu PARDODU. 

mani ka pirceju piemeram neinterese kas ko liek pardosana maksas tema, kvalitativas labas preces kas piemerotas  man tur praktiski nav.

Sakiet lūdzu kas tas pa FB??? MMM interesanti!

> Asterīte

facebook,noteikti runaa par konkrētu forumu,kur labi pērkot.

fb -facebook!

> Bella

Seit nav nekada sakara ar portala lietotaju skaitu un foruma temu PARDODU. 

mani ka pirceju piemeram neinterese kas ko liek pardosana maksas tema, kvalitativas labas preces kas piemerotas  man tur praktiski nav.

Jā, tas gan. Principā forumā ir vienas un tās pašas pārdevējas ar vienām un tām pašām precēm/tēmām. Tādēļ nemaz neskatos šādās tēmās.

> rolipoli

> AAA

piekrītu. ;)

tas gan,tēma gan nebūs par to,lai atkal reklamētu vai daudzinātu FB vai AM,bet gan par to,ka žēl noskatīties,kā te viss mirst....jau labu laiku meklēju kleitu ikdienai,- pat nenāk klāt jauni sludinājumi no kā izvēlēties,tie paši sērīgi stāv un tie žēlabainie saukļi-ielūkojies manā skapī vien jau norāda par izmisumu pārdevēju skapjos.

Nē, nē, negribēju neko reklamēt. Vienkārši saku, ka ar pārdošanu šeit iet pašvaki un labāk šim nolūkam izmantoju citus portālus :) 

> rolipoli

> Asterīte

facebook,noteikti runaa par konkrētu forumu,kur labi pērkot.

Jā, pērk noteikti labāk nekā šajā tuksnesī!!!

Man pēdējā laikā liekas vispār klusums gan šeit, gan AM pēc "jaunumiem". Šeit jau tā problēma, ka viss ir lielā čupā un bieži jau neviens negrib rakties līdz pēdējai lapai, lai atrastu to, ko meklē. Man jau škiet es praktiski par velti atdodu daudz ko, bet ne visiem jau arī tas der, ar to jārēķnas :)

1 - 10 no 40