FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

meitenes,jums nav apnicis?

sveikas,

meitenes,jums nav vēl apnicis mest pakaļ savas mantas par sviestmaizi?šo es nedomāju,kā uzbraucienu lietotājām,bet gan portālam,kurš jau kopš ziemas sola- būs,būs,top,top,viss ies uz augšu...

labajā pusē vieni un tie paši lūdzošie temati- ielūkojies,pērc 2 dabū 3 par brīvu,izvācos- tukšoju skapi,palīdziet,e.t.c.....kam jūs to rakstat,ja aktīvu lietotāju -pircēju vairāk nepaliek??

cik ilgi vēl cerēsim un gaidīsim?

p.s negribu beigt uz pesimistiskas nots,esmu reāliste,jauku piektdienu visām!Smaidīgs

40 Atbildes

> Rudīte

Man gan neizdodas FB neko pārdot, jo tur tik ātri tavs sludinājums noslīd lejā. Varbūt es nemāku- kā jārīkojas?

Man patīk skapis, tik ciest nevaru, ka bildes tik mazas, ka acis var izmežģīt. Būtu laiks par to beidzot admiņiem padomāt. Un mobilā versija arī joprojām nav.

Ieliec komentāros kaut ko, kaut punktiņu, uzreiz sludinājums pacelsies uz augšu.

Man liekas, ka šeit viss notiek un aktivitāte kopš ziemas paaugstinājās. Jauno versiju ļoti gaidu, bet nekādu pārmetumu administrācijai nerakstīšu, jo portāls ir bezmaksas un paldies par to uzturēšanu. 

Varu informēt, ka esam jau uzsākuši jaunās portāla versijas testēšanu, piesaistot ierobežotu skaitu lietotāju. Tas nepieciešams, lai varam izkontrolē un saprast, kas jālabo/jāmaina. Tādā veidā mazinot risku, ka palaižot "dzīvajā" ir kādas tehniskas problēmas.

Arī mēs esam ieinteresēti pēc iespējas ātrāk palaist jauno versiju, bet pirms tas tiek darīts, vēlamies būt droši, ka to var darīt.

Kas attiecās uz sarakstes atlasīšanas ātrumu, tad par to esam informēti un uz doto momentu to novērst diemžēl nebūs iespējams, bet jaunajā versijā šādu problēmu nebūs.

Konkrētus datumus solīt nevaram, jo viss atkarīgs no problēmām, kas tiks atklātas testēšanas laikā, bet katrā ziņā tuvojamies ilgi gaidītajam atjauninājumam.

Paldies administrācijai!

> _MilaC_Brands&More

Man liekas, ka šeit viss notiek un aktivitāte kopš ziemas paaugstinājās. Jauno versiju ļoti gaidu, bet nekādu pārmetumu administrācijai nerakstīšu, jo portāls ir bezmaksas un paldies par to uzturēšanu. 

+++Smaidīgs 100%piekrītu un beidziet čīkstēt!

Es arī te manu lielāku aktivitāti pēdējā laikā :)

Savukārt FB pēdējā laikā man nevedas ar visiem tiem punktiņiem Smejošs

Piekrītu tām, kuras saka, ka aktivitāte ir augusi. Ir parādījušās jaunas sejas un darbību atjaunojušas sen neredzētās. Pircēju ir daudz. Arī šobrīd pakoju sūtījumu. Un arī man pašai beidzot ir, ko pirkt. Esmu atradusi vairākas atverskapja lietotājas, ar kurām gribētos sadarboties vēl un vēl. Tā kā atverskapis nav mans vienīgais ienākumu avots vai vaļasprieks, vairs nežēlojos.

Man kkå šķiet, ka tā ir laimes spēle kā arī cik jauna/ nesena ir prece (moderna)... bet ja nepērk, tad jau modernāks stāvot nepaliks...  (kgan tendences mainās)... Godīgi, skapī apģērbu nekad neesmu pirkusi, bet Andelē tikko nopirku jaciņu, esmu apmierināta. Vienīgi bija sasmaržināta ļoti .. :D Bet savādāk esmu apmierināta. :) Un FB grupā atradu džinsus , laikam pirkšu...  :D  FB man liekas tagad tik aktīvi visi piedāvā, ka tāpat katra piedāvājums iejūk kkur burzmā...  un kas man ļoti nepatīk, ka reizēm nav iespējams normāli izsekot līdzi interesentiem... Reizēm pēc nedēļas atrodu, ka kāds interesējies ir par manu preci. :D Un tad jau vairs nekā...  Bet arī šeit skapī nesenā pagātnē man šo to nopirka..  Bet jā Andelē vēl neko ..un tur esmu maksājusi par sludinājuma ielikšanu, varēja to summu prasīt tikai tad, kad nopārdots...  

Man patiktos ja šeit savu skapi varētu sakārtot pēc tēmām - piem. bikses, kleitas, tā - ja pircējs ieiet skapī uzspiež  kleitas un parāda manā skapī esošās kleitas. :)  Tas taupītu laiku, savādāk iet cauri 10  lapām  nav  pārāk patīkami :) 

> euuva

Man patiktos ja šeit savu skapi varētu sakārtot pēc tēmām - piem. bikses, kleitas, tā - ja pircējs ieiet skapī uzspiež  kleitas un parāda manā skapī esošās kleitas. :)  Tas taupītu laiku, savādāk iet cauri 10  lapām  nav  pārāk patīkami :) 

Visdpar jau sada opcija ir ieviesta,ja skatas svesa skapi,var pa izmeriem un kleitas vai bikses uzlikt meklet.

21 - 30 no 40