FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atkal formā

Sveikas!

Varbūt kāda ir mēģinājuši Atkal formā uztura programmu!? Lasīju par tās rezultātiem, bet nav neviena paziņa kas to būtu mēģinājusi :( 

Man ļoti gribas brālim to iedot, pamēģināt, jo viņam problēmas ar lieko svaru. Es zinu,ja nopirkšu to plānu, viņš varētu to arī izbrāķēt un nelietot - nauda vējā. Sievietēm tā motivācija lielāka nekā vīriešiem.

Varbūt varat padalīties ar informāciju kas jāēd!?

1 Atbildes

Labots 01.05.2017 03:44

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18326303-atkal-forma/

Google šādu diskusiju izmeta. Cik saprotu, lielākā daļa balstās uz receptēm un motivāciju viens otram. Nepatika ideja, ka ēdiena plāns visiem viens. Ja motivācijas pašam kaut ko darīt nebūs, nebūs arī rezultātu.

Pati šobrīd esmu uz Keto "diētas". Pēdējo diētu ievēroju vidusskolā, tā kā neesmu diētu fans, bet šajā pētot visus pamatpricipus un procesus kaut kas uzrunāja, lai pamēģinātu un, lielākoties, pārējo ieguvumu nevis svara dēļ.
Līdz šim, ja vajadzēja kaut ko nomest, vienkārši ēdu mazāk. Stāstu, jo šobrīd ēdu vairāk (vismaz sajūtu ziņā) nekā iepriekš, bet svars lēnām krīt - no rīta varēšu pateikt precīzāk, bet nedaudz vairāk kā 1kg nedēļas laikā (sākotnējais BMI 22.1).
Princips ir ēst pēc iespējas mazāk/nemaz ogļhidrātus (maize, cukurs, produkti, kas rodas no graudiem, augļi, kartupeļi) un pēc iespējas vairāk taukus (rieksti, gaļa, zaļie dārzeņi, olas, sviests, siers, bekons utt.). Ar tauku ēdieniem pielasās arī viss OH daudzums un jāpaseko, lai olbaltumvielu nebūtu par daudz/maz.
Pagaidām nav sanācis sevi ierobežot ēdiena daudzumā - gribu - ēdu, bet te, laikam, jāpiebilst, ka iepriekš vispār maz/reti ēdu, vidēji 2x dienā un tādos daudzumos, ka vīrietis bieži šausminājās, kā vispār spēju funkcionēt ar tik mazu pārtikas patēriņu.
Katrā ziņā, vismaz pagaidām, esmu patīkami pārsteigta.

1 - 1 no 1