Kādi krāsu toņi dominē tavā šīs sezonas apģērbā?

Reiz rakstīju pētījumu par krāsu nozīmi uz cilvēka psiholoģiju. Protams, ikdienā aizmirstās un tad reiz pa reizei pati pieķeru sevi pie domas, ka konstanti izvēlos kādu konkrētu krāsu apģērbā un tad patulkoju, savas attiecīgā brīža zemapziņas sajūtas. Un baigi sakrīt.

Lai vai kā. Jautājums vairāk būtu jādefinē citā virzienā - Vai Tu izvēlies krāsu apģērbā pēc savām attiecīgā brīža sajūtām vai vairāk modes tendencēm!?

Un kādi krāsu toņi šobrīd ir aktuāli Tavā garderobē?

Es šobrīd esmu iemīlējusi - bēšo un visus pasteļtoņus, kā arī melno krāsu.


9 Atbildes


Šobrīd zilie toņi. Protams, patīk pasteļtoņi, bet šodien pat veikalā laikoju, man nepiestāv, āda pārāk gaiša vai kas, nesaprotu, gribētos ko laškrāsā bet jāatrod īstais tonis...


Melns/balts/dzeltens/zils

Šie ir vissbiežāk..


Pārsvarā laškrāsa un melnā krāsa ir manos ikdienas apģērbos .


balts , melns , peleks , smilsu krasa... dazadie brunie toni :) 


zaļie, violetie, silškrāsas


oranžīgie, koraļļu krasas, sarkanie un piesatinati zilie, ka arī pēdēja laika esmu kritusi uz lavandas toņiem. Smilšu krasu parasti izmantoju somas/aksesuaros.


ļoti patīk tirkīzkrāsa kombinācijā ar neitrāliem pelēkiem/ brūniem toņiem Smejošs


Es domāju, ka ļoti daudziem viņu garderobes krāsu izvēli ietekmē veikali. Vienu brīdi tikpat kā viss Rīgas lielākajos veikalos bija bēšā krāsā, tad pasteļtoņos, tad neona krāsās utt. :D

Es visbiežāk ģērbjos melnā, baltā, pelēkā, bēšā, brūnā krāsā. Ir arī daudz spilgtāki apģērba gabali un dažādi akcenti. :)


Zilā un melnbaltā krāsa

1 - 9 no 9