veģetārieši

Sveiki!

Vai starp mums ir kāds veģetārietis? Interesējos, kā nonācāt pie šāda dzīvesveida? Veselibas dēl vai idejas?

Pati ikdienā maz lietoju gaļu, un bez tās jūtos labāk. Varbūt ir vērts pavisam atteikties? Padalieties savā pieredzē Aci miedzošs

11 Atbildes

Sveika,

Pēc pārliecības esmu gaļēdāja. Tomēr dažādu apstākļu dēļ jau kopš marta neēdu gaļu. Plusi: ļoti labi, viegli jūtos, jūtos tīri. Mīnuss: dārgi tas viss, lai būtu sabalansēts uzturs. Vadies pēc tā, ko organisms saka, ja organisms prasa gaļu- ēd. Ja atgrūž (kā manā gadījumā un pilnīgi burtiski), tad neēd. Man kaut kāds klikšķis notika, ēdu zivis, olas, piena produktus un daudz daudz dārzeņu. Par veģetārieti nevar saukt, jo pļavā neganos, bet man ir ļoti slikti no gaļas. Tāpēc vādies no tā, ko organisms saka:-)

Kā tas ir: atgrūž gaļu? Slikti. vemšana?

Labots 12.11.2013 17:01

Daļēji. Vairāk darba dēļ.

Biju konkrēta gaļēdaaja, bet vienaa brīdī mani kaa nomainīja un vairs negribaas, joprojaam ēdu vistu (daudz mazaak nekaa iepriekš), cūkgaļu neēdu vispaar, pat no taas smakas slikti paliek (kaut arī agraak vienkaarši dievinaaju cūkgaļas šašliku:) ) Piekrītu Kitijai, ka jaaklausaas, ko prasa organisms, viņš labaak zin :)

es ari esmu veģitāriete :) es nonacu pie kā tāda jo sāku ieturēt dijētu un palika labāk ar veselību arī lielākā vēlēšanās kļūt par veģitārieti ir tā ka man ir žēl dzīvnieku jo zinu ka dabas augi ;atrāk atjaunojas nekā dzīvnieki. es arī esmu reāli iespaidojusies no klipa from farm to frige ļoti smags tā kā ar vājiem nerviem neiesaku un arī tiem kuriem ir žēl dzīvnieku.

Bet tā ir cīņa ar mazasinību. Diemžēl... Mums viena meitene to ir pādzīvojusi...

Tad, kad es neēdu gaļu, daudz vieglāk noturēt vienādu, zemu svaru. Ēdot gaļu, nākamajās 2-3 dienās svars ir garantēti lielāks par 1,5-2,5 kg. No cūkgaļas (lielveikalu) metas pumpas un parādās ādas alerģiskas reakcijas. Trusi kategoriski neēdu, jo mājās ir pundurtruši. Vispār jau diezgan liela pārliecība dzīvnieku dēļ, BET tā kā es neesmu atradusi alternatīvu ādas kurpēm un apaviem, tad neēst gaļu pārliecības dēļ šobrīd būtu liekuļošana no manas puses.

Neēdot gaļu- faktiski tikai plusi- vieglāka sajūta, labāka āda, mazāk jāguļ.

Tā ir mana pieredze

Es arī izvairos no cūkgaļas un liellopu gaļas. Vistas gaļa liekas vieglāk sagremojama, bet šķiet, ja cāli var mēneša laikā izaudzēt, tad nekā tajā dabiska nav... Neizlēmīgs

Slinkums ēst gaļu un gatavot arī slinkums. Mēdīgs Un skrienas pēc tās slikti. Aizstāju ar biezpienu, sieru, olām, šad tad tomēr ēdu vistu vai tītaru.

Esmu ievērojusi, ka pēc gaļas ēšanas man ir smaguma sajūta vēderā ilgāku laiku, tāpēc cenšos vairāk ēst zivju produktus!

1 - 10 no 11