cm

Sveikas ,pircejas ,pardevejas utt.

Man jautajums, ja interese apgeba gabals cik plats un gars cm - tas ir kads augstakas matematikas sarežģītas pakāpes uzdevums?

Pedeja laika parak biezi saskaros ar so jautajumu. Esmu iegrabusies vairakkart uzticoties nosauktajam izmeram,bet tie praktiski vienmer ir neatbilstosi. Tadel,tagad vienmer un visam jautaju merus cm,lai zinatu vai man tiešām derēs. Bet preti sanemu atbildi ,ka ja tas ir tads un tads izmers. Tas  ir parak gruts jautajums? Citas pardevejas,pat atbild atrak,darba esot,ka majas izmeris,un atrakstis,-tiesam super attieksme,lai tik nepadoma ,ka ignore. Vai vienkarsi,ir tiešām pieklājīgas.  Lai gan es saprotu,ka ne visas sez majas. Vai ari ta ir kada nevala,vai nevelesanas izmerit? Ir pat kad pasaka ,ka nav ar ko nomerit. Nu ka nav? Man ari mazā merlenti nem un iebaz kautkur,bet tad es ar 10-15cm skolenu linealu esmu merijusi. Nekadu problemu.

23 Atbildes

CM ir parastu centimetru apzīmējums.Aci miedzošs

Labots 22.05.2017 13:58

Piekrītu autorei, bet diezgan bezcerīgi.

Parasti šo situāciju izprot tikai tie, kas gan pērk, gan pārdod ;)

Starp citu, par iekšpēdiņu mērījumiem arī tas pats stāsts - neuzticos nepārprasot, jo, piem., sludinājumā teiktais "stabils 41.izm." nav ar 26cm iekšpēdiņu :))

Bērnu apavi arī jāmēra 100%

Ja pārdevēja ir neatsaucīga, tad, protams, ka darījums nenotiks.

Pāris cm. džemperim varbūt arī nebūs traģiski, bet savu pēdu 26cm apavos pat gribēdama nevaru iedabūt :)

Nav nekādu problēmu nomērīt apģērbiem garumu un platumu vai apaviem iekšzoles garumu Smejošs

> Martux_37

Piekrītu autorei, bet diezgan bezcerīgi.

Parasti šo situāciju izprot tikai tie, kas gan pērk, gan pārdod ;)

Starp citu, par iekšpēdiņu mērījumiem arī tas pats stāsts - neuzticos nepārprasot, jo, piem., sludinājumā teiktais "stabils 41.izm." nav ar 26cm iekšpēdiņu :))

Bērnu apavi arī jāmēra 100%

Ja pārdevēja ir neatsaucīga, tad, protams, ka darījums nenotiks.

Pāris cm. džemperim varbūt arī nebūs traģiski, bet savu pēdu 26cm apavos pat gribēdama nevaru iedabūt :)

Labots: šodien, 13:58

++++

Apaviem es noteikti prasu iekšpēdiņas izm.

Jo ir tādas,kuras pat zvēr, ka der uz 41. Bet, kad sludinājumu ieliek, tad nez kāpēc norādīts hibrīdisks izmērs 39-41. Vai saka, ka 40/41, bet sludinājumā norādīts 41-42.

Ok, atzīšu, nēsāju 39-41 izm. apavus, bet tas tikai tādēļ, ka citām firmām 39 izm. atbilst 40 vai 41.

Tas tā, par apaviem.

Vienreiz tiku piešmaukta ar džinsiem, pat, ja prasīju mērus. Mēri atbilst manam izmēram, bet saņemot, mēri bija daaaaudz reiz mazāki. Prasi vai neprasi, riskēt sanāk abos gadījumos.

Paldies tām, kurām nav problēmu nomērīt.

Jo ir tādas,kuras pat zvēr, ka der uz 41. Bet, kad sludinājumu ieliek, tad nez kāpēc norādīts hibrīdisks izmērs 39-41. Vai saka, ka 40/41, bet sludinājumā norādīts 41-42.

Ok, atzīšu, nēsāju 39-41 izm. apavus, bet tas tikai tādēļ, ka citām firmām 39 izm. atbilst 40 vai 41.

Tas tā, par apaviem.

Vienreiz tiku piešmaukta ar džinsiem, pat, ja prasīju mērus. Mēri atbilst manam izmēram, bet saņemot, mēri bija daaaaudz reiz mazāki. Prasi vai neprasi, riskēt sanāk abos gadījumos.

Tas tā, par apaviem.

> Lintu

Tas tā, par apaviem.

Man bija tāda pati situācija ar biksēm, palūdzu mērus un pārdevēja nosauca lielākus. Beigās naudiņu viņa man atgrieza, bet vairs neuzdrošinos pirkt šeit bikses :) 

Pati arī lielākoties lieku pie drēbēm jau izmērus, tad uzreiz pircējs zin vai der vai nē. Pati zinu savus mērus, tā kā esmu ļoti gara, tad bieži rokas vai kleita par īsu :D

> Sana

Nav nekādu problēmu nomērīt apģērbiem garumu un platumu vai apaviem iekšzoles garumu Smejošs

+++++Un kas attiecas uz apaviem,tad kādreiz ražotāja izmērs atšķiras no reālā,jo,ja rakstītais ir 38;bet iekšpēdiņa ir 25cm,tad protams tas ir reāli 39.izmērs,tādēļ jau ir jāmēra.Tas pats ir ar drēbēm.

> Santa Medne

> Sana

+++++Un kas attiecas uz apaviem,tad kādreiz ražotāja izmērs atšķiras no reālā,jo,ja rakstītais ir 38;bet iekšpēdiņa ir 25cm,tad protams tas ir reāli 39.izmērs,tādēļ jau ir jāmēra.Tas pats ir ar drēbēm.

+++++ Tieši tā.

1 - 10 no 23