cm

Sveikas ,pircejas ,pardevejas utt.

Man jautajums, ja interese apgeba gabals cik plats un gars cm - tas ir kads augstakas matematikas sarežģītas pakāpes uzdevums?

Pedeja laika parak biezi saskaros ar so jautajumu. Esmu iegrabusies vairakkart uzticoties nosauktajam izmeram,bet tie praktiski vienmer ir neatbilstosi. Tadel,tagad vienmer un visam jautaju merus cm,lai zinatu vai man tiešām derēs. Bet preti sanemu atbildi ,ka ja tas ir tads un tads izmers. Tas  ir parak gruts jautajums? Citas pardevejas,pat atbild atrak,darba esot,ka majas izmeris,un atrakstis,-tiesam super attieksme,lai tik nepadoma ,ka ignore. Vai vienkarsi,ir tiešām pieklājīgas.  Lai gan es saprotu,ka ne visas sez majas. Vai ari ta ir kada nevala,vai nevelesanas izmerit? Ir pat kad pasaka ,ka nav ar ko nomerit. Nu ka nav? Man ari mazā merlenti nem un iebaz kautkur,bet tad es ar 10-15cm skolenu linealu esmu merijusi. Nekadu problemu.

23 Atbildes

Meitenes, garumu nomērīt var katra, tomēr viduklis dažādiem augumiem atšķiras. Un nav jau instrukcijas, kā,kur  mērīt. Tur var sanākt līdz pat 4cm kļūda. Piem no paduses līdz padusei.

> elina

Meitenes, garumu nomērīt var katra, tomēr viduklis dažādiem augumiem atšķiras. Un nav jau instrukcijas, kā,kur  mērīt. Tur var sanākt līdz pat 4cm kļūda. Piem no paduses līdz padusei.

Dažreiz pat 1 cm kļūda var izrādīties problemātiska....

Principā ar apaviem ir tā, ka ne vienmēr var precīzi nomērīt. Piemēram ja ir apavi ar izliekumu. Tur var nokļūdīties par 5mm. Nezinu, man pašai ir tas stabilais 38ais izmērs :) un esmu pirkusi apavus pat nemērot, pasūtot inetā, nekad nav nogājis greizi. Vienmēr pērku 38 un ir ok. Jā, reizem ir bijis, ka kaut kas berž vai nav ērtas, bet der vienmēr.

taisna piegriezuma kleitai,mētelim u.tt nemēru vidukli,jo tas ir nereāls.Tāpat kā nekad nemēru žaketes gurnos,jo tas mērs ir neprecīzs,neatbilstošs,viss atkarīgs no auguma(garuma).

ja nevar precīzi izmērīt iekšpēdu,tad mēra zoli un atrēķina 1.5cm nost,tad iznāk precīzs iekšpēdas mērs,šādi man ieteica veikalā pirms gadiem 10 un vienmēr to pielietoju.

> beatriska

taisna piegriezuma kleitai,mētelim u.tt nemēru vidukli,jo tas ir nereāls.Tāpat kā nekad nemēru žaketes gurnos,jo tas mērs ir neprecīzs,neatbilstošs,viss atkarīgs no auguma(garuma).

ja nevar precīzi izmērīt iekšpēdu,tad mēra zoli un atrēķina 1.5cm nost,tad iznāk precīzs iekšpēdas mērs,šādi man ieteica veikalā pirms gadiem 10 un vienmēr to pielietoju.

ja nevar precīzi izmērīt iekšpēdu,tad mēra zoli un atrēķina 1.5cm nost,tad iznāk precīzs iekšpēdas mērs,šādi man ieteica veikalā pirms gadiem 10 un vienmēr to pielietoju.ESA ARI SADI DARU.

Labs padoms, sev piefiksēju! ;)

> beatriska

Labots 02.06.2017 16:35

> beatriska

Jā,labs padoms,es arī  nezināju,ka tā precīzi var uzzināt iekšzoles garumu .

> persiks

> beatriska

ja nevar precīzi izmērīt iekšpēdu,tad mēra zoli un atrēķina 1.5cm nost,tad iznāk precīzs iekšpēdas mērs,šādi man ieteica veikalā pirms gadiem 10 un vienmēr to pielietoju.ESA ARI SADI DARU.

Paldies liels par padomu, ja pieaugušo apavus var vēl nomērīt, tad bērnu apavi ir problemātiski un šis veids tieši noderēs. :))))

Mana pieredze-70% gadijumos ja uzjautāju merus tad atbilde ir velak nomerisu (un pazud) vai vispar neatbild. Arī esmu loti daudzas reizes uzticejusies izmeram bet beigās esmu vilusies. Parasti pati visus merus ko jautaju izmēru nomēru,diemžel pretīm to nesanemu. Ir bijusas arī atbildes kad nav ar ko nomērīt =)

> Evija

Mana pieredze-70% gadijumos ja uzjautāju merus tad atbilde ir velak nomerisu (un pazud) vai vispar neatbild. Arī esmu loti daudzas reizes uzticejusies izmeram bet beigās esmu vilusies. Parasti pati visus merus ko jautaju izmēru nomēru,diemžel pretīm to nesanemu. Ir bijusas arī atbildes kad nav ar ko nomērīt =)

Man ar ir ta atbildets,ka nav ar ko merit.Ta ir nevelesanas,jo var izmerit kaut ar rutinu burtnicas lapu,kurai 2rutinas ir vienadas ar 1 cm garumu.kaut 10cm gars skolnieka lineals,metramers,merlente,nu ir katra maja.

11 - 20 no 23