FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

cm

Sveikas ,pircejas ,pardevejas utt.

Man jautajums, ja interese apgeba gabals cik plats un gars cm - tas ir kads augstakas matematikas sarežģītas pakāpes uzdevums?

Pedeja laika parak biezi saskaros ar so jautajumu. Esmu iegrabusies vairakkart uzticoties nosauktajam izmeram,bet tie praktiski vienmer ir neatbilstosi. Tadel,tagad vienmer un visam jautaju merus cm,lai zinatu vai man tiešām derēs. Bet preti sanemu atbildi ,ka ja tas ir tads un tads izmers. Tas  ir parak gruts jautajums? Citas pardevejas,pat atbild atrak,darba esot,ka majas izmeris,un atrakstis,-tiesam super attieksme,lai tik nepadoma ,ka ignore. Vai vienkarsi,ir tiešām pieklājīgas.  Lai gan es saprotu,ka ne visas sez majas. Vai ari ta ir kada nevala,vai nevelesanas izmerit? Ir pat kad pasaka ,ka nav ar ko nomerit. Nu ka nav? Man ari mazā merlenti nem un iebaz kautkur,bet tad es ar 10-15cm skolenu linealu esmu merijusi. Nekadu problemu.

23 Atbildes

Labots 27.08.2017 14:39

Meitenes,ka tas ir iespejams,ka nav ar ko nomerit? Kas ta par maju,ka nav ne merlentas ne lineala? nu var tacu uz atro nopirkt ,pa dienu un vakara nomerit.Tas neliecina par velmi notirgot,vai ari par godigumu.Tas manas domas.

Nē, tas liecina tikai par nevēlēšanos lieki tērēt savu laiku. To, kas tieši ir lieka laika tērēšana katrā konkrētajā gadījumā, katrs nosaka patstavīgi un saskaņā ar personīgajām preferencēm. Un jā, kad man bērni nebija vai jau bija, bet negāja uz skolu, man nebija vajadzības pēc rūtiņu lapām, lineāliem un pārēja krāma, kā arī pēc to pirkšanas speciāli interesentiem, kuri tāpat neko nepirks, bet ilgi vēl atņems laiku, stāstot, cik reizes bija izāzēti, ka mamma 20 gadus atpakaļ nopirka tādas pašas kurpes un tāpēc vēlētos atrast līdzīgas, ka der gan 34., gan 40. izmērs, tāpēc nepieciešami tie mērījumi un vēl velns sazin kas, un tā ar 10 mantām pēc kārtas. Normālā cilvēka lūgums arī skan normāli, pieklājīgi, īsi un kodolīgi, nav jau problēma nopirkt to sasodīto lineālu, ja tiešām prasa mērus un dara to adekvāti. Bet 90% tā ir vienkārši verbāla caureja bez jebkāda sakara ar pirkšanu, tāpēc saki, ka nav lineāla, lai saglabātu pieklājību, nav jau īsti žēlsirdīgi uzreiz sūtīt dirst, ja cilvēka vietā tomēr runā viņa slimība, vientulība, slimīgs bažīgums utt.

Nevaru nepiekrist,bet tad ir jautajums,kadel tad pati raksta un piedava,ja negrib nomerit tos cm.Tad nu domaju ka  apaviem,(mana gadijuma)nav tie vajadzigie cm ,ko prasiju,bet grib tikai atbrivoties no lieka majas.iesmeret itka man vajadzigu preci,bet citu izmeru.(turklat pie luguma meiteniga dizaina,atsuta piedavajumu ar zenu apaviem,kas nebutu kritiskakais,bet tomer.)

21 - 23 no 23