FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kas cep tartaletes

Sveikas! 

Cepu tartaletes un ar garšu viss fantastiski, BET mans mīklas groziņš plaisā (garšīgs, bet drupens un man tas nepatīk)! Kas varētu būt par vainu? Ieteikumi, lai neplaisā un tur formu? Paldies!

5 Atbildes

Pareiza mīklas recepte un tartaletei nedrīkst būt plānai,citādi tā var gadīties.

receptē doto sviesta daudzumu 50% + eļļu 50 % .  sviestu vajag pakausēt pirms pievienošanas. miltus pasijāt. paturēt mīklu ledusskapī kādu pusstundu pirms cepšanas ietītu pārtikas plēvē. kad jauc mīklu tai jābūt ķepīgai. var padalīt vairākās daļās ar dažādu sviesta un eļļas daudzuma attiecībām eksperimentēšanai. 

> holiday

receptē doto sviesta daudzumu 50% + eļļu 50 % .  sviestu vajag pakausēt pirms pievienošanas. miltus pasijāt. paturēt mīklu ledusskapī kādu pusstundu pirms cepšanas ietītu pārtikas plēvē. kad jauc mīklu tai jābūt ķepīgai. var padalīt vairākās daļās ar dažādu sviesta un eļļas daudzuma attiecībām eksperimentēšanai. 

+++

> Linny

Pareiza mīklas recepte un tartaletei nedrīkst būt plānai,citādi tā var gadīties.

Paldies, tas, laikam arī ir iemesls, jo maliņas, kad ir biezākas  nekas neplaisā! Paldies :)

> holiday

paldies, bet man ir sava recepte, un noteikti nemainīšu, jo garša mani 100% apmierina, bet paldies par padomiem. 

1 - 5 no 5