FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Adventes vainagi

Sveikas!

Kādas jums ir tradīcijas saistībā ar Adventes vainagiem? Gatavojiet pašas vai pērciet? No kādiem materiāliem gatavojiet - tradicionālos skuju vainagus vai arī ko neparastu?

Katru gadu gatavoju pati, ir bijuši gan skuju vainagi, gan sūnu, pat auduma un riekstu vainagi, arī no pērlītēm... meklēju idejas šī gada vainagam Smejošs

Kādas jums idejas Adventes vainagam?

20 Atbildes

man pagaisa gada vainags bija no zilem un mini ciekurinniem un izskatiijas baigi labi pamats salmi :) taka esmu floriste isti gruti nav izdomat ko jaunu un intresantu.. diezvaj sogad taisissu jo mazajs visu ko redz uz galda vai kur citur vel leja un nogarsso :D

ja vieniiigi jataisa adventes vainags no miksto mantinnu elementiem lai butu ka radits mazajam :D

taisu pati vainagus, pagajuso gad bija no ciekuriem priezu, sogad buus no kastaniem un valriekstu caulaam

Ja vēlas ko neparastāku, var gatavot vainagu no popkorna (salmu vainadziņu aplīmē ar gataviem popkorniem). Sanāca ļoti grezni, neparasti un ar jauku aromātu mājā.

Tādu vainadziņu izmantojām 3 gadus, pamainot dekorāciju uz tā...

Šogad gan domāju ko savādāku uzmeistarot, tādēļ ieinteresēti lasu šī foruma tēmu.

Kā vispār ir ar ticējumiem: vai var atkārtoti vienu un to pašu vainagu izmantot? Pagājušajā gadā uzmeistaroju no valriekstu čaulām, patika un saglabāju... nez vai var šogad izmantot? Neizlēmīgs Nokautrējies

> Viss tikai berniem :)

vot kaa Tu pie tiem salmiem piestiprinaaji?arii bij doma,bet tur jau vajag limes pistol ne?bet esmu blonda,kaa ar to pistol jaariikojas,tur tachu jaapeerk kaut kaadas lodiites.ko iekshaa likt,ne?

Tas jau vairāk ar kādu pārliecību un tradīcijām tieka svinēti Ziemesvētki, kas ietver šo svētku gaidīšanas laiku -Adventi. Protams pēc tradīcijas vainagam vajadzētu būt veidotam tikai no egļu skujām (jo egle jau simbolizē šo svētku nozīmi- egļu zaru galos ir tādi kā krustiņi).

Bet mūsdienās jau atdventes vainagam ir piešķirta vairāk dekoratīva nozīme. Smejošs

> zaiza

tas ka nezinat ka jarikojas un kas japerk nenorada ka esat stulba :D  vienkarssi nav bijusi dariisana jums ar tadu lietu taapeec ari nezinat!

Limpistoli letu var nopirkt kada maksima vai rimi ap kadi 5 ls  potams pa kvalitati nerunaasim :D cik es zinu  ir 3 izmeru pistoles un vinas liekas ieksa limes trubinas  kas ari ir 3 izmeros :)  es domaju ka dargaku pa 5 ls jums nevajag pirkt savadak tad ja loti biezi izmanto tad gan buutu ieteicam  pirkt  profesijonalo pa kadi 30 ls apmeram... es no sakuma pirku letas bet taas luza baigi jo ja nav lime uzkarsusi pietiekossi tad melite parluzt pistolej :( man ta aizgaja dauddzas tad sapratu ka jaapeerk  profesijonalo :)

Labots 14.11.2013 13:00

Es pagajuso Gad Iegadajos no Vienas Meitenes caur draugiem.lv, kas Pati Taisija looti skaistus adventes vainadzinus un pa looti zemam cenam :) 

Šogad domaju pati ar drauga un bērnu palīdzību pamegiņat uzstaisit adventes vainagu!

Pasmelšos idejas no interneta un ar visu ģimeni uztaisisim savu adventes vainagu :)

Kā arī rotājumus eglītei šogad paši taisīsim :)

Līmes pistoli atceros pagajušo gad iegādājos K-Rauta pa 4LVL (Komplektā ietilpa, zvaigžņu formas mirdzumu iepakojums, dažādi dekorini, maināms līmes brusiņi parastās un ar mirdzumiem, Un dažāda veida dekorinu paraudzini!

Varbūt arī šogad būs pieejams, kas zin ;) 

Var te palukoties, kur izdevigāk iegādāties:

http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=l%C4%ABmes+pistole&page=2

> Viss tikai berniem :)

nu ir patreiz reklaama,ka rimiiti pa 2.99 pistole plus tad veel taas lodiites jaapeerk,ne?

1 - 10 no 20