Tā pati vecā krāpšana!

Sveikas meitenes :)

Nu Esmu muļķe un iekritu uz krāpnieci,savas neapdomības,un vecā labā naivuma dēļ! :(

Kā Jums šķiet,vai mainoties meitenēm lai neiktu apkrāptas,varētu piekopt šādu tradīciju -Abas personas,viena uz otras kontu nosūta 0,1Ls tādā veidā apstiprinot personu esamību,?šķiet tad nekādu šaubu nebūtu,Un arī vieglāg griesties pec palīdzības pie likuma pārstāvjiem!?Kādas ir jūsu domas,un idejas cīnīties pret šīm-Es teiktu (LUPATU ZAGLĒM) ?

16 Atbildes

Labots 14.11.2013 11:31

ta jau ir laba doma bet lieta jau taada ka ne visam ir konti.. it sevisski tam kas nav pilngadiigas. nesen bija liidziga diskusija.. !!! ja ta vareetu  tad domaju ka tas jau butu noorganizeets :)  bet tada zina doma nav slikta :) es ar 4 buutu par :D

Ideja tiešām laba!

Linku uz profilu studijā! Te ir viena, kuru es konkrēti turu aizdomās par krāpšanu, sarunājām maiņu jau divas reizes, bet es uzstāju uz to, ka viņa sūta pirmā, lieki teikt, ka neko nav izsūtījusi un uz vēstulēm pēc tam neatbild. Tā kā man zaudējumu nav, likt viņu pie krāpniecēm negribu, bet esmu gandrīz viennozīmīgi pārliecināta, ja es būtu izsūtījusi, pretī neko nesaņemtu. 

Hmm...Nepilngadīgās varētu no vecāku konta,tas arī uzliktu atbildību :)

> Ieva

Diemžēl nu jau linku nevaru ielikt,jo izdzēsusies,Bet tā pati zināmā "'Luba"  Eh ka notušītu,Bet pati vien iekritu :(

Labots 14.11.2013 11:43

> Cardinal333

nu lieta jau tada ka ir vecaki kas vispar ne dzirdet ne redzet  kad tiek uzdots jautajums vai varu vienu santimu nosutit kautkam ka saka :D ne visi vecaki ir saprotossi :(

> M. K.

Hmmm...Kādai izejai jābūt :D 

> Cardinal333

ne nu protams visam ir savs atrisinaajums. bet nav slikta doma ka jau teicu . ganjau nebuutu tik daudzas kuram nebuutu ta iespeja to 1 santimu parskaitiiit ::)

> M. K.

ļoti labi ka nebūtu Smejošs tad būtu pazaudets tikkai laiks tukšai saraxtei :D

> Cardinal333

Nu ja, tā Ļuba ir tā pati, kuru es turēju aizdomās un atteicos viņai kaut ko sūtīt, kamēs neesmu saņēmusi viņas. Viņa man mēteli solijās sūtīt divas reizes. Nu jā, mans čujs bija pareizs. 

Kuce, ko lai saka. 

1 - 10 no 16