Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm.

Sveikas, Dāmas!

Iespējams, kaut kad sen atpakaļ ir bijusi šāda diskusija vai arī kādā cita diskusijā - " ne pa tēmu", tas ir ticis apspriests...

Bet gribēju jautāt, kā jūs izturaties un vērtējat tās interesentes/pircējas, kuras jums raksta par precēm, uzdod jautājumus un tad pazūd, pat neatbildot, piemēram, - paldies, tomēr pārdomāju-.

Es, personīgi, šādām pircējām atkārtoti vairs neatbildu, jo neuzskatu, ka ir vērts tērēt laiku uz nevajadzīgām sarunām.

Kā ir ar jums, vai arī ignorējat tādas pircējas? 

Godīgi sakot, ja būtu iespēja, liktu tādām negatīvu vērtējumu, lai arī citas pārdevējas zin, ka nav vērts ielaisties sarunās ar šādām pircējām.

Man šī tēma pēdējā laikā ir bijusi ļoti aktuāla, lai gan te esmu jau daudzus gadus, bet tieši pēdējā gada laikā esmu novērojusi, ka šis "fenomens" ir kļuvis ļoti populārs.

46 Atbildes

Jā, ir ļoti aktuāli, kā sērga izplatās tālāk. Domāju, ka pie vainas ir andelesmandeles stils, jo tur vienkārši piesakies un ja tomēr neņemsi preci, tad pārdevējam neko nesakot - dzēs pieteikumu. Smuki tas nav, bet var jau saprast arī cilvēku laika trūkumu. Personīgi mani arī dažreiz sadusmo 1000 un viens jautājums un darījuma iznākums - 0.

Pilnīgi piekrītu Vinetai,andelemandele tā sistēma,par varētu piekabināt logo-vai ir vēl?pērku,sūti kontu un pēc sekundes klikšķis -atteicās.Bet šeit jau arī nav savādāk,man sistemātiski visu sīki izjautā,vai tikai tradicionālo jautājumu: ir vēl?kā atbildu,vairs neliekas ne zinis.Man ļoti nepatīk jaunā sistēma,ka nevaru sekot vai pircēja bija portālā,izlasīja u.tt.Jo man nav hobijs tērēt savu laiku,man patīk apskatīt vai ir vērts tērēt savu enerģiju.

No manas pieredzes tie,kas jautā,vai prece pieejama,neko nepirks.Ja jau nav rezervēta,tad noteikti ir pieejama,kādi vēl jautājumi.Un tie,kas prasa precei vēl bildes,arī nepirks.

beatriska 

Jo man nav hobijs tērēt savu laiku,man patīk apskatīt vai ir vērts tērēt savu enerģiju

man arī.

> beatriska

Pilnīgi piekrītu Vinetai,andelemandele tā sistēma,par varētu piekabināt logo-vai ir vēl?pērku,sūti kontu un pēc sekundes klikšķis -atteicās.Bet šeit jau arī nav savādāk,man sistemātiski visu sīki izjautā,vai tikai tradicionālo jautājumu: ir vēl?kā atbildu,vairs neliekas ne zinis.Man ļoti nepatīk jaunā sistēma,ka nevaru sekot vai pircēja bija portālā,izlasīja u.tt.Jo man nav hobijs tērēt savu laiku,man patīk apskatīt vai ir vērts tērēt savu enerģiju.

Kopš vakardienas ir novērsta problēma, kuras rezultātā neuzrādījās vai lietotās ir lasījis/nelasījis vēstuli. Kas attiecās uz "Pēdējo reizi manīts", tad tas ir darāmo lietu sarakstā.

Un vēl gribēju piebilst, ka šī noteikti nav "kašķa meklēšanas" vai "naida kurināšanas " diskusija, vienkārši man un cik lasu arī citām šī tēma ir aktuāla. Interesē jūsu pieredze un viedoklis, jo no sākuma, pieļāvu iespēju, ka varbūt tikai man tādas pircējas gadās.

Un par Andelemandele parādīšanos apritē, laikam arī no tā laika , daļēji arī šī tendence ir parādījusies.

Pirms tam, te pircējas, varbūt pārdevējas arī izturējās citādāk. Bet varbūt arī kļūdos.

Piemēram, es šeit vairāk nopērku nekā pārdodu, bet tik ļoti kaitina,ka pārdevējs nevar atbildēt. Izlasa un klusē. Biju noskatījušies foršus džinsus,izmērs norādīts no 44-50. Bez cm. Kā es varu zināt,kam atbilst? Uzdodu jautājumu,izlasa un ignorē. Es būtu pirkusi,ja būtu derējis. Un tā ir bijis vairākkārt. Vai tiešām pārdevējs nevar vienkārši atbildēt? Varbūt ir pārdots bet sludinājumu nav izņēmusi? Visi esam cilvēki,taču cilvēcīgi ir atbildēt.

Bet, no otras puses (pircēja puses), kā lai zin, ka drēbe derēs, par kvalitāti pēc miglas bildes vai no tālienes (izdevīgā rakursā) fotografētas? Es, piemēram, ja esmu ko noskatījusi un jautāju, tad 95% arī vēlos pirkt. Ja izrādās, ka kādi parametri neder, kādēļ būtu obligāti jāpērk? Tikai tāpēc, ka pārdevēja jau sasapņojusies par naudu un ļoti vēlas nopelnīt?

Kaitina arī pārdevējas, kas, interesējoties par vienu preci, uzreiz sāk piedāvāt visu skapja saturu, un arī tad, kad pateikts ,,paldies, bet nevēlos neko vairāk kā to, ko pirkšu", vēl jautā ,,varbūt tomēr...?"

Kaitina arī kurpes, kuru izmērs ir 37 - 38. Tie ir dažādi izmēri, un tām, kam ir stabils 37, nu nekādīgi nevar būt 38! Vai jakas, kas ir 3 izmēru amplitūdā. Katrai lietai tomēr ir savs izmērs. Ja ir šaubīgs, var mērus pievienot, tad nebūs jautājumi.

> Ивета К

Bet, no otras puses (pircēja puses), kā lai zin, ka drēbe derēs, par kvalitāti pēc miglas bildes vai no tālienes (izdevīgā rakursā) fotografētas? Es, piemēram, ja esmu ko noskatījusi un jautāju, tad 95% arī vēlos pirkt. Ja izrādās, ka kādi parametri neder, kādēļ būtu obligāti jāpērk? Tikai tāpēc, ka pārdevēja jau sasapņojusies par naudu un ļoti vēlas nopelnīt?

Kaitina arī pārdevējas, kas, interesējoties par vienu preci, uzreiz sāk piedāvāt visu skapja saturu, un arī tad, kad pateikts ,,paldies, bet nevēlos neko vairāk kā to, ko pirkšu", vēl jautā ,,varbūt tomēr...?"

Tas viss ir skaidrs, saprotams un normāli. Bet tīri pateikt, paldies (paldies par otra cilvēka veltīto laiku jums, ja ir bijusi, piemēram, papildus foto sūtīšana u.c. Lietas, ko bieži prasa papildus visam norādītajam) un pateikt, pārdomāju... Tas tomēr būtu tīri godīgi no pircēja puses.

1 - 10 no 46