FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm.

Sveikas, Dāmas!

Iespējams, kaut kad sen atpakaļ ir bijusi šāda diskusija vai arī kādā cita diskusijā - " ne pa tēmu", tas ir ticis apspriests...

Bet gribēju jautāt, kā jūs izturaties un vērtējat tās interesentes/pircējas, kuras jums raksta par precēm, uzdod jautājumus un tad pazūd, pat neatbildot, piemēram, - paldies, tomēr pārdomāju-.

Es, personīgi, šādām pircējām atkārtoti vairs neatbildu, jo neuzskatu, ka ir vērts tērēt laiku uz nevajadzīgām sarunām.

Kā ir ar jums, vai arī ignorējat tādas pircējas? 

Godīgi sakot, ja būtu iespēja, liktu tādām negatīvu vērtējumu, lai arī citas pārdevējas zin, ka nav vērts ielaisties sarunās ar šādām pircējām.

Man šī tēma pēdējā laikā ir bijusi ļoti aktuāla, lai gan te esmu jau daudzus gadus, bet tieši pēdējā gada laikā esmu novērojusi, ka šis "fenomens" ir kļuvis ļoti populārs.

46 Atbildes

Es agrāk centos sekot līdzi pircējām - laikam vairāk pirka vai vairāk domāju par pircējām vai retāk bija jautājumi un vairāk darījumi.

Tagad atbildu "pieejams" un aizmirstu par to, jo 98% vairs neatbildēs. Līdz ar to kaut kā pašai iegājies, ka arī kā pircēja ne vienmēr atbildu. Pārsvarā tajos gadījumos, ja pārdevēja atbild pāris dienas vēlāk un vairs nav tik aktuāli.

Pārdevējas arī neatbild, bieži nākas n-tās reizes prasīt, bet, ja uzticies, ka gan jau drīzumā atsūtīs atbildi, pēc dažām dienām prece jau pārdota citai.

Ignorešanas laikmets - vienkārši jālaiž par galvu.

Nesaprotu kapēc izlasītās vēstules (izejošās)rādās kā nelasītas kaut arī ir izlasītas? Tagad nevaru saprast vai pircēja izlasīja vai nē?

Cenšos visiem atbildēt, neskatos un neatceros cik reizes uz kadas preces cilveks bij pieteicis un ko tālāk viņs dara. 1 sek atbildet nav nenormala laika terešana ))  kaut uz piekto reizi pieteicis un noperc ja uz pirmo otro nē

Aktuāli, bet vairs neņemu pierē.

Pat nemeklēju preci un jo vairāk neko nepakoju, kamēr kontā nav nauda, viss pārējais nav par pirkšanu, bet par parunāt.

Nesen vienai eksperimenta pēc atgādināju, ka esot pieteikusies pirkt šo un to un paņēma kontu - 0, izlasīja un neatbildēja, taču kad bija jautājumi un vienošanās, atbildēja visai raiti. Un nemāk lērums cilvēku normāli pateikt "nē", viņiem pieklājīgāk liekas vienkārši klusēt kā partizāns. Ko pircējas - man diezgan nopietnajā amatā pašvaldībā strādājošā kundze gados, nevarot laikā atdot parādu, pārstāja atbildēt uz e-pastiem un ņemt klausuli. Kad ieradāmies uz mājām (ko viņa sev domājusi, nezinu, jo adrese bija papīros norādīta), viņa nosarka, ļoti atvainojās un izdvēsa, ka... ļoti baidījās, kas es lamāšot par nokavējumu. Uhu, tāpēc nokavējumu vēl paildzināja ar neatbildēšanu, bērnudārzs. Bet bija par vēlu - viņas vīrs to sadzirdēja visu (sieva, izrādās, bija aizņēmusies slepus no viņa), atdeva naudu un tādu stružku viņai sadeva, ka viņa knapi zemei cauri neizkrīta. Risks, ka knapi netika tiesu izpildītāja sarakstā ar visu izrietošo, viņu nebaidīja gan, bet mana iespējama lamāšanās lūk baidīja.

Šis komentārs man atgādināja pāris rezervētājas, kuras pie katra termiņa beigām solās paņemt tikko, kā nauda parādās un uzliek jaunu termiņu. Aiz gara laika esmu pat pus gadu šitā bakstījusi, gaidījusi, kad atteiksies. Neatsakās. Pārtraucu uzplīties, tā arī 2 mēnešus neesmu dzirdējusi..

> Santa Medne

Nesaprotu kapēc izlasītās vēstules (izejošās)rādās kā nelasītas kaut arī ir izlasītas? Tagad nevaru saprast vai pircēja izlasīja vai nē?

cik es sapratu, tad to plāno labot. Man arī tā rādās un arī īsti vairs neko nevar saprast :D

un atgriežoties pie tēmas, arī 10sekundes, atbildēt - ne, paldies vai ne, pardomaju, neprasa nereāli daudz laika un intelektuālās piepūles :D

> estere_

> Santa Medne

cik es sapratu, tad to plāno labot. Man arī tā rādās un arī īsti vairs neko nevar saprast :D

un atgriežoties pie tēmas, arī 10sekundes, atbildēt - ne, paldies vai ne, pardomaju, neprasa nereāli daudz laika un intelektuālās piepūles :D

Tieši tā-par atbildēšanu.Sēž onlainā,vēstuli izlasa un ignorē-uzskatu,ka pieauguši cilvēki tā nerīkojas!

Labots 14.01.2018 06:16

Mzliet aktualizēšu šo tēmu no jauna.

Man ari tā ir bijis. 

Paprasa par preci un pēc tam pazūd uz daudzām dienām. Nezinu vai viņu rezervēt vai nē.Tad  pēc 2 nedēļām un prasa vai lieta ir ... Un tad kad atbildu atkal pazūd. Ja grib pirkt ,tad sagaidis pārdevējas atbildi un Pateiks vai der ,vai nē. A tā muļķīgi ir gaidīt uz neko 

Tas ir diezgan stulbi, ka pircējas pašas pajautā vai tā lieta ir pieejama, es atbildu ka ir un tad viņa vairs neko nesaka. Nu grūti laikam uzrakstīt jā pirks vai sorry diemžēl nepirkšu. Es gan tà nedaru.

11 - 20 no 46