FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm.

Sveikas, Dāmas!

Iespējams, kaut kad sen atpakaļ ir bijusi šāda diskusija vai arī kādā cita diskusijā - " ne pa tēmu", tas ir ticis apspriests...

Bet gribēju jautāt, kā jūs izturaties un vērtējat tās interesentes/pircējas, kuras jums raksta par precēm, uzdod jautājumus un tad pazūd, pat neatbildot, piemēram, - paldies, tomēr pārdomāju-.

Es, personīgi, šādām pircējām atkārtoti vairs neatbildu, jo neuzskatu, ka ir vērts tērēt laiku uz nevajadzīgām sarunām.

Kā ir ar jums, vai arī ignorējat tādas pircējas? 

Godīgi sakot, ja būtu iespēja, liktu tādām negatīvu vērtējumu, lai arī citas pārdevējas zin, ka nav vērts ielaisties sarunās ar šādām pircējām.

Man šī tēma pēdējā laikā ir bijusi ļoti aktuāla, lai gan te esmu jau daudzus gadus, bet tieši pēdējā gada laikā esmu novērojusi, ka šis "fenomens" ir kļuvis ļoti populārs.

46 Atbildes

Un kā ir ar pārdevējiem?

No manas dzīves.Naudu ieskaitīju, bet prece jau 14 nav atsūtīta.Ko tādos gadījumos darīt?

Ļoti aktuāla tēma, īpaši pēdējā laikā. Tik nenopietnas pircējas ar standarta jautājumiem - vai pieejams? un pēc tam vairs nelikties ne zinis, te ir "savairojušās" ar apbrīnojamu biežumu. Vēl ir tādas, kas paprasa visus rekvizītus, lai pārskaitītu naudu un tad pazūd un mēdz neatbildēt, kad pēc pāris dienām paprasa, tad ņems vai nē. Tas ir kaitinoši, ka cilvēks nespēj pateikt nē, ja nepirks, kas, manuprāt, būtu tīri pieklājīgi, cienot pārdevēju. Tāpēc es preci arī saiņoju tikai tad, kad nauda jau ir ieskaitījusies kontā, ātrāk nav vērts. Un vispār esmu sapratusu, ka katrai precei ir savs īstais pircējs, kas ātrāk vai vēlāk atradīs to, ko meklē.

Drošvien pircēji (-as) baidās no tā, ka saņems pretī saliktu atsaukmi un/vai simts un vienu uzbraucienu, pārmetumus. Tas varētu būt viens no variantiem, kapēc labāk paklusēt, bet no otras puses, patiešām pircējam nav ko īsti darīt un raksta visiem pēc kārtas... Kaut ko šajā sakarā arī portālā būtu jāmaina, lai turpmāk šādas situācijas vairāk neatkārtotos...

Man jau šķiet ka nekas nemainīsies, jo tādi pircēji ar jautājumiem ir visur kur kaut ko tirgo. 

man nepieņemami liekas tad ja pircējs saka, ka grib pamērīt, lai atvedu uz kādu vietu, uzdod daudz jautājumus vēstulēs par preci, roku garumu utt. Aizvedu un beigās nepaņem. Ar vienu tā bija divreiz pēc kārtas. Pie tam vedu ar sabiedrisko. Tagad pati skatos vai man uz to galu jābrauc vai nē, lai izdevīgi arī priekš sevis. apdomājos vai vispār vest.. 

Lai jums veicas tirgojoties! :)

Tā ir mūžsena problēma/ieradums.Jautāt vai vēl pieejams,pērku,piesakos-pārdevēja atbild un vairs neliekas ne zinis.

Bija nesen šeit gadījums,persona x pieteicās uz drēbēm ar tradicionālo tekstu,ik pa laikam ieskatos,ka nonstopā sēž online,pēc diennakts uzjautāju vai aktuāli? sekoja atbilde: Par ko vispār iet runa,jo viņa pie daudzām uz visu ko pieteikusies...Sākumā neieskatījos,ka pieteikumi bija naktī pēc plkst: 3-skaidra bilde.Bestselleram sižets gatavs

Labots 14.01.2018 13:11

Šajā profilā esmu tikai nesen, un ir gadījušās superīgas pārdevējas, ar kurām, pāris dienu laikā ir jau piegādāta prece un pārrunāts, kā patikusi un paliek vēl kādu laiciņu superīga sajūta, ( un ne tikai tāpēc, ka ir saņemta nauda, bet tādēļ, ka otram ir iepatikusies ! ). :)

Bet nesen sāku saskarties ar šāda veida pārdevējām, kā te min pārējās meitenes.Par tādām situācijām, kā pajautā - vai pieejams un pajautā, lai nosūtu bildi UN pazūd, es nestāstīšu, bet par vienu gan -

Manā profilā ir visur norādīts, ka netiekos, laika trūkuma dēļ, ( pat tagad esmu pierakstījusi - netiekos !). Es gan neuzskatu, ka tas ir noziegums, jo nu, ir jāņem vērā, kā es spēju nodot šo preci, ja pircēja vēlās tikai tikties, diemžēl jāmeklē būs citas, jo šeit ir tiešām daudzas, kas labprāt tiekās ! :)

Viena pircēja tomēr pierunāja, lai satiekamies. Norunājām tomēr tikties, bet 20 minūtes ( !!) pirms tikšanās, paziņoja, ka netiek.

Tālākās saziņas laikā ( sazinājāmies caur telefonu, sms) , vairāk kā 5 reizes uzstāja, ka vēlās tikties, lai es pasaku kur es dzīvoju, un, manuprāt, neadekvātā laikā, pēc plksten,22. Uzstāja, ka var piebraukt un, lai es pasakot, kur dzīvoju ( atkārtoti !! )

Beigās, kad uzsvēru, ka tomēr labāk būs, ja nosūtīšu, ar piebildi - ja ir kādas šaubas, varu nosūtīt papildus bildes, ja par izmēriem - varu nosūtīt vēl mērījumus, bet netikšos, jo viņa jau ir neatnākusi uz satikšanos un profilā, tomēr ir norādīts, ka es netiekos. Pēc šī meitene uzreiz pazuda !

e-vidē eksistē tāds jēdziens kā "response rate"  - jeb laiks (operativitāte), kādā tiek atbildēts/reaģēts.

Pdrincipā, līdzīgi kā ar atsauksmēm, ar * no 0-5 citi lietotāji viens otru varētu novērtēt. 

Laikam tāda veida pircēji rezervē. Saruna vairākas tikšanās,  nopirka kadu un pec tam sūtīts sms (vai vienkārši portālā)"Šodien netieku", bet iepriekšējā dienā viss bija sarunāts ar tekstu "Super, man der".  Kad tiek piedāvāta sūtīšana- pazūd)) . Vai ari raksta nevaru nopirkt tuvākajos mēnešos)). Vienkārši bezkaunīga attieksme,  nav drosme uzrakstīt,  ka pārdomāts vai nopirkts. 

Varbut tā jādara arī pārdevējai? Sarunāt un pārdot citai kurā ātrāk vai izdevīgāk. Bet pircējai tāds variants jau nederētu un sāc sūdzities kāpēc tu citai pārdeva ) Pārsvarā pārdevēji tā arī dara. 

Es arī netiekos,netikšos un viss.Par cik pirms pāris dienām viena vietējā pieteicās lietu pirkt,bet netiku piedāvātajā laikā,atstāju pie draudzenes darba vietā.Lieki piebilst,ka tā bezkauņa pat neuzskatīja par vajadzīgu aiziet 4 dienu laikā un paņemt,lai gan ļoti uzstājīgi uzbāzās,ka noteikti ņems.un šis NAV pirmais gadījums,lai es vēl kādreiz tiktos klātienē-NEKAD!!!

Labots 14.01.2018 14:02

Atmiņā ataust gadījums.. Pircēja atraksta, grib n-tās papildus bildēs, arī uz kājām, visus apavu apkārtmērus, vēl nedaudz padiskutēt pa apaviem, sarunāt, ka dzīvo netālu un nāks ciemos mērīt, noskaidrojam adreses utt. un pēc visas garās, garās sarakstes pasaka "ok, nākamnedēļ braukšu iepirkties, ja neko neatradīšu, uzrakstīšu". Protams, aizrādīju, ka nav smuki un lai nākamreiz izstaigā veikalus un tikai tad interesējas, kad ir nopietni nolūki pirkt, un pretī dabūju pārmetumu jūru par to, ka esmu pārdevējs un man jāizdabā visām pircēju vēlmēm, jo man vajagot pārdot preci utjp.

Par parastajām "pieejams", "gribu nopirkt" un līdzīgām vēstulēm bez turpinājuma jau pierasts. Žēl, ka sarakstes vairs nevar atlasīt, lai redzētu, ar ko ir jēga ielaisties garākās diskusijās.

Skumjāk paliek, ka man jau 6 aploksnes aizlīmētas stāv ar mantām, kurām "tūlīt" ieskaitīs naudu, tikko kā ienāks alga/stipendija.

21 - 30 no 46