FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pircēju attieksme pret pārdevēju un atbildēšana uz vēstulēm.

Sveikas, Dāmas!

Iespējams, kaut kad sen atpakaļ ir bijusi šāda diskusija vai arī kādā cita diskusijā - " ne pa tēmu", tas ir ticis apspriests...

Bet gribēju jautāt, kā jūs izturaties un vērtējat tās interesentes/pircējas, kuras jums raksta par precēm, uzdod jautājumus un tad pazūd, pat neatbildot, piemēram, - paldies, tomēr pārdomāju-.

Es, personīgi, šādām pircējām atkārtoti vairs neatbildu, jo neuzskatu, ka ir vērts tērēt laiku uz nevajadzīgām sarunām.

Kā ir ar jums, vai arī ignorējat tādas pircējas? 

Godīgi sakot, ja būtu iespēja, liktu tādām negatīvu vērtējumu, lai arī citas pārdevējas zin, ka nav vērts ielaisties sarunās ar šādām pircējām.

Man šī tēma pēdējā laikā ir bijusi ļoti aktuāla, lai gan te esmu jau daudzus gadus, bet tieši pēdējā gada laikā esmu novērojusi, ka šis "fenomens" ir kļuvis ļoti populārs.

46 Atbildes

Pirms pāris gadiem bija gadījums, kad arī rakstija ziņu, ka ienāks nauda viņai kontā, tad nopirks. Okey, viens no gadījumiem, kad tiešām pēc dažām dienām nopirka preci un biju jau to nosūtījis uzreiz pēc vēstules saņemšanas. (Bija piereģistrēts info)

Viens no risinājumiem būtu noteikt kādu termiņu, līdz kuram pircējai būtu jāieskaita nauda un/vai jāpadod ziņa. Vienkārši. Ja nav, pārdod tālāk. Un nelikt preces uz rezervāciju, tādā veidā zaudējot īstās pircējas.Drošvien nepieciešams dažām labāk meitenēm mainīt attieksmi, tas būtu viens un otrs, ka būtu nepieciešams IT risinājums šajā sakarā. Termiņu noteikšana un laiks u.c. būtu teju nereāli, ņemot vērā, ka jautājums var būt par jebko. Jādomā un jāskatās plašāk. Kāda doma jau ir, bet šeit to realizēt būtu maziet nereāli.

Man tagad jau smiekli nāk, kad pienāk kārtējā vēstule ar tekstu "Pieejams?"

Ne  sveiki, ne labdien- bet "Pieejams?".

Atbildu, ka Jā un viss- vairs nekādu ziņu.... Tas pats ir arī andelemandele....

Vislielākās dusmas ir tiešu uz konta izprasītājām- izprasa un pazūd ar galiem....

Nesen gadījums- pirks preci, izprasa konta Nr., sola samaksāt-  paiet 2-3 dienas naudas nav un pircēja  neliekas ne zinis,

Pēc nedēļas uzraksta, ka avainojas, bet tūliņ skaita naudiņu- paiet atkal 2-3 dienas- protams, ka naudas nav...

Un atkal pēc brīža pircēja raksta- jā- pirkšu - skaitu naudu.... Nauda protams neienāca un es šo pircēju vienkārši nobloķēju- lai vairāk ar šādām bezkaunīgām personām nav jāsaskaras...

Casablanca-Kā var būt tik identiska situācija,laikam viena un tā pati "'pircēja"siro pa abiem portāliem.

Labots 14.01.2018 15:00

Portāla administrācijai @AtverSkapi.lv vajadzētu pievērst šim uzmanību un atrast kādu risinājumu, ja tas vispār ir iespējams... Portāla uzlabojumos / jaunās funkcijās daļēji varētu rast kādu risinājumu. Šī problēma ir aktuāla jau gadus 5 starpcitu...

- izslēgt šādus lietotājus no portāla īsti nebūtu korekti, jo kādus gan portāla lietošanas noteikumus viņi pārkāpj... Administrācija neiestās savstarpējās komunikācijās starp pircēju un pārdevēju. Izņēmuma gadījums, kad notikusi krāpnieciba. 

Par šādām personām ir vnk jāaizmiirst.. nevis jāraksta gari pārspredumi un jabojā  nervi.. Vnk katru, kas pajaautā, vai prece pieejama, nav jāuztver kā potenciālo pircēju :D

delat23, jāpievērš uzmanība kā mazināt krāpniecību nevis jānodarbojas ar šādiem bezjēdzīgiem murgiem. Ir poga bloķēt, nobloķē un miers, nu gabals nenokritīs atbildēt uz vienkāršu jautājumu par pieejamību. Administrācijai ir citas, svarīgākas darīšanas šī portāla uzlabošanai, neviens ar šādiem sīkumiem neņemsies. Ja ir priekšlikumi (redzu, ka ne pirmo reizi no Jums tiek komandēts kā rīkoties administrācijai), ir visas iespējas savus komentārus rakstīt administrācijai pa tiešo un mācīt viņus kā pareizi visu darīt. 

Šie pircēji ir visos tirgošanās portālos, tātad vai nu samierinies, vai neko nepārdod! 

Nekadas pieklajibas normas,bet tada attieksme ne tikai seit..

Piekritu,ka tiek paterets laiks atbildet uz bezjēdzīgiem jautajumiem,bet ar to jarekinas-pircejam nav aizliegts jautat,savukart pardevejam nav korekti neatbildet uz pirceja velmem.Cilveki dazadi un velmes tapat-kas vienam apgrutinajums-otram nieks vien skiet:)

Visvairāk kaitina pārdevējas, kuras izprasa konta informāciju un tūliņ tūliņ ieskaitīs.... un tā pāris dienas pēc kārtas.  Un tad Tu kā pārdevējs jūties spiests šo preci ''pieturēt'', jo kuru katru brīdi taču var ienākt nauda no pircējas kura vairākkārt apsola obligāti ņemt...Lieki teikt, ka nekas netiek ieskaitīts. Reāli gribas ierakstīt atsauksmēs par tādu čakarēšanu, bet nevar, jo darījums nav noticis.  

Lielakoties ignoreju tadas, ja paliek atmina, kada konkreta. 

Piekritu par to konta izprasisanu, man mammai bija,ka sita krapniecibas shema iekrita... Tapec man, personigi, rauj dusma, ka jauta kontus utt un pazud. Nevar zinat vai pec laika neiebaz krapniekos vai nesak rakstit privatas vestules svesi cilveki, kuri itka tev maksajusi naudu utt. 

31 - 40 no 46