FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

paldies...

PALDIES jaunajai versijai...nez kāpēc pazuda vēstules.Sūtīju reizē, viena saņēma .otra nē.Rezultāts SUPER .Sabojāts garatāvoklis pārdevējai kura rezervēja preci  un es palieku bez preces....

10 Atbildes

Man ari liekas ka daudzas vestules nesanemu...

Jautaju par drebem - atbildes nav...

Daudzas meitenes rezerveja un ari jautaja par drebem mana skapi..atbildeju...klusums.

> Love_ShoppinG

Man ari liekas ka daudzas vestules nesanemu...

Jautaju par drebem - atbildes nav...

Daudzas meitenes rezerveja un ari jautaja par drebem mana skapi..atbildeju...klusums.

+++

Kāpēc ir atšķirīgs ON- line norādīto cilvēku skaits?

Man ari tadas aizdomas.Jo viena pirceja prasija kontu,gribeja pirkt.Pedejo reizi bija profila ,pirms notika sarakste,kas nav logiski.

Ka ari visas nosutitas vestules uzradas,ka nelasitas,kaut ari atbildes tomer uz dazam sanemu.Ej nu sazini,kura vnk ignore un kura nesanem jaunas versijas  del :(

Nepilnības ne tikai jaunajā versijā,bet parādās arī vecajā (

Man arī tā, atbildu un klusums...pircējas raksta gribu apskatīt,  kad varam tikties, dodiet konta numuru, atbildu bet vairs neko. 

Jā,man arī problēmas ar vēstulēm vecajā versijā.

Noteikti ir problemas ar vestulem. Vestules ir tuksas, cilveki neatbild " it kaa" .  Pirceji un pardeveji viens par otru tagad doma sliktu.

pieļauju, ka nedarbojas kāda saikne starp veco un jauno versiju, tāpēc vēstules pazūd. Man arī pircējas Satraukts pazūd neloģiski...

Jaunās versijas dēl tagad arī man ielikta negatīva atsauksme ,jo kludas pec nesanaca novertet pareizi. 

1 - 10 no 10