FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

I-Robot

Meitenes, padalieties, lūdzu savā pieredzē par šo tehnikas brīnumu. Vai Jums ir bijusi saskarsme, vai bijāt dzirdējušās uzticamo cilvēku atsauksmes? Mēs ģimenē jau kādu laiku apsveram tā iegādes iespēju, bet kaut kas mūs joprojām attur no tā soļa. Es arī dzirdēju, ka ir kaut kāds lētāks analogs... Kas būtu labāk, nevaru izšķirties... 
Jau iepriekš pateicos par atsaucību.

11 Atbildes

Esmu dzirdējusi labas atsauksme tieši par iRobot, padārgs gan Smejošs Līdzinieki esot švakāki

Kādā ziņā švakāk? Sliktāk uzsūc, vai īsāks darbošanās laiks, vai kas? Var bišķiņ konkrētāk? Es jau pati saprotu, ka tas lētākais parasti ir savā ziņā viltojums, bet nauda manu maku nespiež, tāpēc arī negribētos  pārmaksāt. 

Jā, sliktāk sūc, t.i., neuzsūc visu.

Bet vai kādam ir zināma šī jautājuma tehniskā puse? Vai šie mājas palīgi prasa kādus papildieguldījumus lietošanas procesā?

Esmu izpētījusi visus +/-. Ļoti ceru, ka Ziemassvētku vecīts atnesīs.

Par mīnusiem:

- pēc katras tīrīšanas rūpīgi jāizmazgā

- paskaļš un diezgan ilgi darbojas, ar putekļusūcēju var krietni atrāk sasūkt

- ja mājai vai dzīvoklim pavairāk m2 nāksies pirkt dārgāko versiju, citādi nevelk baterija.

Mana draudzene starā! Viņai trīs bērni, privātmāja. Ejot laukā ieslēdz. Taču es... neteiktu ka šis brīnums uzrunā. Pirms izej, tev visam jāpievērš uzmanība- jānovāv viss liekais, jāpaceļ krēsli. saku viņai.. kamēr Tu šo visu dari,es jau lielāko daļu būtu izsūkusi :D

Vēl vienā mājā ikdienā šis brīnums strādā- darbojoties sasitis lielu stikla vāzi :( bija bakstījis, bakstījis kamēr ne pa jokam sadauzījis. TAD.... tā tīrīšana... visi mazie ritentiņi jātīra, jo pati vedu to uz remontu tik tādēļ, ka visur matiņi sagājuši. Tad vēl... tukšās izlades brr... tas ir... kad beidz darboties, viņam obligāti jānokļūst mājiņ;a, ja nē, tad skaitās tukšā izlāde, kas bojā ko tur.. neatceros, bet jauna tā detaļa 35ls :D

esmu vecmodīga- slota, parasts putekļsūcējs ir mani sabiedrotie!.

> ijeta

Tad sanāk, ka šis „palīgs” var viegli saskrāpēt manu ledusskapi vai pat sasist spoguli (man ir skapis ar durvīm-spoguļiem)? Pārsteigts

Par matiem, paldies, es vispār nebiju iedomājusies – mums mājās visi ir „matainie”, tik tiešām tagad atcerējos, ka ar rotaļu mašīnītēm vienmēr tāda pat problēma! 

> ijeta

vinjam taa vaaze ljoti nepatika.. :D

saka ka elektronikai ari ir jutas.. :D

es ar domaju, ka jedzigak ar rokaam to visu sakopt. atrak, kavlitativak u nekadu papildiezdevumu,vai chakareshanaas.

veel esmu restoraanos redzzejusi taadu dzeltenu sotu- puteklusuceju. loti iepatikas. lidziga tai ko top-shop reklamae.

Labots 17.11.2013 10:03

> elza

Nemāku teikt par ledusskapjiem! Melot negribu! ;) Taču par spoguļiem es nebūtu droša. Taču... tam īstajam robotam ir kaut kādi speciālie (sieniņas laikam sauca) uzparikti , kas ierobežo zonas. Domāju ka tas tik viens vienīgs čakars un elektroenerģijas patēriņš. Konkrētajā mājā neizmanto, jo teritorijas lielas un šķēršļu ļooti daudz!

Šajā mājā ir 3 suņi, 3 kaķi, 4un vairāk garmatainu cilvēku, tādēļ spalvas un mati ir ļoti daudz. reizēm tīrīšanai man aizņem laiku kādas 20-30 min.

Tā vāze tiešām bija paliela,stabila, kvalitatīva. Bija sašķaidīts sāns ne pa jokam.

> elza

Es ar rokām visu laiku arī mazgāju, bet man ir 3 bērni, divi no kuriem visu laiku ceļ putekļus gaisā Aci miedzošs, bet viens tik rāpo, imitējot grīdas lupatiņu. Katru rītu visus kaktus savedu kārtība, grīda spīd, bet vakarā (a dažreiz pat ātrāk – pēcpusdien) izskatās tā, it kā pie mums ir bijis reāls tusiņš. Es varu kaut visu dienu ar mitru lupatu skraidīt bērniem pakaļ, bet vajag tak arī citus mājas darbus darīt utt. Tāpēc es arī meklēju citus laikietaupīgakus tīrīšanas veidus.

Vai es varētu palūgt ievietot „dzeltena sotu- puteklusuceja” attēlu, ne visai saprotu par ko iet runa.

1 - 10 no 11