Neredz vēstules jaunajā versijā

Vai tas ir tikai man ka neredzu brīžiem uzreiz saņemtās vēstules saturu jaunajā versijā? Atveru vēstuli un nekas nerādas. Ja grib lietot veco versiju tad atkal jālogojas tajā. Kāpēc nevar būt tā ka esi ielogojies vienā un automātiski būt arī otrā?

11 Atbildes

Man ir tas pats! Lūgums administrācijai-sakārtojiet vēstuļu sadaļu kā jaunajā,tā vecajā versijā! Vispār gribu atpakaļ veco versiju,jo jaunajā ir ļoti daudz nepilnību,nesakritību ar veco versiju...SatrauktsNeizlēmīgs

Es izmantoju tikai jauno versiju, jo ļoti patīk. Ja ir problēmas, rakstu administrācijai. Un viņi ir pierādījuši savu izpalīdzību, sapratni. Tas, ka jaunajā versijā ir nepilnībs, tas ir tikai normāli, cilvēki pie tām strādā.

Jābūt vienkārši pacietīgākām.

Man vēstules gļuko jau no pirmās dienas. Strādā pārlādēt vēstuļu lapu vairākas reizes :)

Es gan pārsvarā sēžu vecajā - lielākā daļa funkciju, ko lietoju, jaunajā nav ieviestas, kā arī daudz labāk patīk pilnais portāls uz telefona nekā mūžīgā skrullēšana uz leju.

Jā, man arī tāpat jaunajā versijā uzreiz nerāda vēstules saturu. Šī iemesla dēļ biežāk lietoju veco versiju.

Esmu ljooti nepamierinata,jauna versija galigi garam,nevar redzet pedejo apmeklejumu,rada ka atnaca 4 vestules,ienakot neka nav,ta ari stav tas 4 it ka neizlasitas, bet tukshs,vecaja versija neaiziet vestules,meitene kas shodien  rakstija,rada ka pedejo reizi 23 junija sedeja,murgs kaut kads,ja iztaisijat jaunu,atstajat ludzu veco,kam ta ir ertaka lietoshana -normalu 

Man arī šāda problēma.Bēsī!

kas nu jaunajaa versijaa ir vislabaakais tad taaa ir galeriju paarredzamiiba. bilzju izmeeri un eeri lietojama buutu no ipad un iphone ja nebuutu tie gljuki ar veestuleem un lietotaaju profiliem. arii forums ir taads pastiivs jaunajaa un slud pievienoshana arii, bet tas atkal viss ir vecajaa. taa ka sanaak seerfot starp veco un jauno. 

tas gan,jaunaja versija nevaru atvert savas bildes.

...un es domāju,ka,,gļuki,, tikai man.Preci jau saņēmu ,bet rāda,ka vēstules nelasītas.Labi,ka ir telefona numuri...tā risināju savas iepriekšējās vēstuļu problēmas.

Ja ta pati problema visi kas man raksta ik dienu,rada ka nav sheit bijushi menesi,besii ara viss man patik veca versija bet izzinjas rada nav izlasitas ,rada ka Online 7 lietotaji sez a jauna versija 80,jocigi

1 - 10 no 11