FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Liels lūgums administrācijai

Lūdzu sakārtojiet vēstuļu sadaļu-ienākošās,izejošās,kā arī atšķiras lietotāji onlainā vecā versija(kurā parādās katru dienu ne vairāk kā 10lietotāji...)no jaunās versijas un arī pārējās nepilnības.Cerot uz sapratni.Aci miedzošs

11.07.2017 15:24

Tas jau speciālajā tēmā tika minēts - pareizais skaits ir jaunajā versijā, vecajā rada mazāk.

Nedomāju, ka vecajā vairs ko labos / mainīs, bet drīzāk resursus ieguldīs jaunajā versijā.

11.07.2017 16:50

Vai jaunajā versijā var redzēt kad cilvēks pēdējo reizi ir bijis online? Es no telefona nevaru atrast vai vispār tāda opcija ir. Man pircēja pieteicās 4.jūlijā, bet vēl joprojām manas atbildes vēstules nav izlasītas un es tagad nevaru saprast vai problēma ir ar vēstulēm, vai cilvēks vispār nav bijis online. Vecajā versijā parādās, ka viņa pēdējo reizi ir bijusi 27.jūnijā, bet tā nevar būt, jo precei viņa pieteicās 4.jūlijā. 

11.07.2017 17:12

...man arī iepriekš rakstītais teksts ir aktuāls....

11.07.2017 17:17

> Inky

Tas jau speciālajā tēmā tika minēts - pareizais skaits ir jaunajā versijā, vecajā rada mazāk.

Nedomāju, ka vecajā vairs ko labos / mainīs, bet drīzāk resursus ieguldīs jaunajā versijā.

Labi,bet tad lūdzu sakārtot jauno versiju tā,lai cilvēki normāli var saprast kaut vai to,kad pircēja pēdējo reizi bija onlainā,kad izlasīja manu vēstuli utt.

11.07.2017 17:17

...gribētu, lai skaidri būtu saprotams no kuras puses spiest zvaigznītes, lai varētu ielikt vērtējumu...tikko "grābstījos" gar zvaigznītēm, gribēju ielikt trīs zvaigznītes, bet atsauksmē parādījās tikai divas, kaut vai sadarbība bija perfekta....

11.07.2017 17:18

+ visām nosūtītajām/saņemtajām vēstulēm rādās viens un tas pats laiks (3:00).

11.07.2017 17:59

man bija identiska situacija ar atsauksmem ka PEONIA.

Jaunaja atverskapi.lv mannerada ka ir atnakusas vestules,bet ienakot vecaja versija izradas ka ir vairakas vestules atnakusas.

Bardaks ar to jauno versiju,man nepatik vina :(

11.07.2017 18:03

Kā tā var būt,ka vienai un tai pašai lietotājai jaunajā un vecajā versijā ir dažāds sludinājumu skaits?

11.07.2017 18:57

> Sana

Kā tā var būt,ka vienai un tai pašai lietotājai jaunajā un vecajā versijā ir dažāds sludinājumu skaits?

Esmu par šo jau ziņojusi - jaunajā uzrādās arī neatjaunotie sludinājumi :/

11.07.2017 19:02

Bet te jau sākas citu nepilnību uzskaitīšana. Visas lūgšu pārslēgties uz tam domāto tēmu:

https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/42659 

Un šo tēmu slēgšu (kā to jau sākumā vajadzēja, atvainojos par novēlošanos).

1 - 10 no 10

Tēma slēgta