FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Māmiņas apģērbs slimnīcai

Sveikas, mammas! :) Būtu ļoti priecīga, ja jūs padalītos pieredzē, kādas drēbes man kā topošajai māmiņai būtu praktiskāk ņemt uz slimnīcu,kad lielā diena būs klāt :)Jau kārtējo reizi pārkārtoju dzemdību somas, jo nepārtraukti mainu domas, kāds apģērbs būs ērtāks. Bet nu saprotu, ka meitiņa var izdomāt nākt pasaulē jau pavisam drīz, jo esmu 38.nedēļas vidū, un nolēmu labāk steidzami pajautāt citu māmiņu viedokli, lai nav tā, ka jābrauc plikai :D 

Ceru uz atsaucību un paldies jau iepriekš! :)

13 Atbildes

Halātu, čībiņas, maiciņas, brīvas bikses. Un higiēnas lietas, un ņamma protams :)

> Lintu

Halātu, čībiņas, maiciņas, brīvas bikses. Un higiēnas lietas, un ņamma protams :)

Tieši tās maiciņas rada problēmas :) Man tādi apgērbi, ar kuriem būtu ērtāk barot, ir tikai kleitiņas/tunikas :D Cenšos atrast maikas, bet nezinu, kādas pirktNokautrējies

> M12345

> Lintu

Tieši tās maiciņas rada problēmas :) Man tādi apgērbi, ar kuriem būtu ērtāk barot, ir tikai kleitiņas/tunikas :D Cenšos atrast maikas, bet nezinu, kādas pirktNokautrējies

kaut ko šādu.

ir arī speciāli apģērbi 

> Sana

ir arī speciāli apģērbi 

Paldies par idejām, pirmais variants izskatās cerīgi  :) speciālie gan man ļoti nepatīk, liekas ļoti nepraktisks pirkums :)

Arī kleitiņas var būt. Vismaz man kleitiņa liekas daudz ērtāks apģērbs, nekā maiciņa un bikses. Jāģērbjas tā, kā pašām liekas ērtāk.

> zuzanna

Arī kleitiņas var būt. Vismaz man kleitiņa liekas daudz ērtāks apģērbs, nekā maiciņa un bikses. Jāģērbjas tā, kā pašām liekas ērtāk.

Paldies Dievam, es jau nobijos,ka izskatīšos smieklīgi tur kleitās... :D Zin kā, ja nu tā nav pieņemts :) 

Es arī biju kleitā. Atklāti sakot pat īpaši nepievērsu uzmanību, kas mugurā citiem. Tajā brīdī citas prioritātes.

> zuzanna

Es arī biju kleitā. Atklāti sakot pat īpaši nepievērsu uzmanību, kas mugurā citiem. Tajā brīdī citas prioritātes.

Jā, nevaru jau vairs sagaidīt savu mīļo prioritāti :) Vismaz vairs nebūs garlaicīgi mājās :D

ja vēl aktuaali - vajag ciibas, gumijas un parastas, ertus naktskreklus ,  halaatu, zekiites,  piem gruutniecu legingi ari ir erti ar kaadu  garo maiku piemeram ;)

1 - 10 no 13