Ko gādāt bērnudārzam vasarā

Sveikas māmiņas, kurām jau ir pieredze ar bērnudārzu. 

Mana meitiņa ar 1.septembri uzsāks bērnudārza gaitas un gribēju zināt, kas ir nepieciešams bērnudārzā tāds, ko var sagatavot vasarā, es domāju no dabas veltēm. Kastaņi? Zīles? Vai ir vērts vākt jūrmalā kociņus, akmentiņus, vai izkaltēt ziedus? Rudenī ar to visu būs problēmas, tāpēc lūdzu ieteikumus. 


6 Atbildes


Labots 04.08.2017 20:34

Neko!!! ;D,ja bērns ir 1,8-2 gadi vecs! Jo nekas no minētā nenoderēs un ir pat bīstami, tik maziem bērniem;),  bet savlaicīgi domāt par to, ko vilks rudenī un ziemā! :)


Nedarbojas ar to visu mazie vispār, viņi sāk ar papīru, plastilīnu un krāsām.

Diemžēl nepiebildu - 3 gadi meitiņai - būs grupa 3-4 gadīgie. 


Domāju, ka audzinātājas būs priecīgas, ja atnesīsiet sarūpētās dabas veltes- noteikti tām atradīsies pielietojums mazām darbīgām rociņām. Rudenī bērnudārzos tiek rīkotas rudens izstādes no dabas veltēm, būs noderīgs materiāls. Lai izdodas iecerētais!

Manuprāt,pirmais,kur kaut kas būs,Miķeļdiena. Tur parasti mazie veido izstādes,ir citur bd arī tirdziņi. Un mums bija jāver krelles no zīlēm,jataisa čiekuru kompozīcijas. Pat jānes uz bd savu kompozīciju. Tā ka,ja vien mājās ir bērns,visādi štrunti būs vajadzīgi,jo lielāks bērns,jo mammai ir ko vākt uk krāt. Un audzinātājas arī ir priecīgas,ja kādu maisu dabas velšu aiznes,taad visa grupa to izmanto. Jo tak ir tematiskās nodarbības par gadalaikiem,dabu utt.


domāju,  ka noderēs

1 - 6 no 6