FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jauna krâpniece

Jauna krâpniece no Aizkraukles..profils šeit kâ wwwo,num 29520695. Ir arí foto no vińas watsapa profila ko ievietošu facebook lapã pie aizkraukles sludinãjumiem rît! Sarunâjâm maińu, savu pacińu izsútíju bet nu vairâk kâ nedëļa pagâjusi un ignorê mani.

5 Atbildes

varbut cilvekam notikusi nelaime........a te uzreiz krapniece, krapniece, ka tads varnas kerciens.   varbut mirusi.....mums te vakar pludmale 23 g meitene nomira no karstuma. visadi gadas. es te veselu nedelu gaidu atbildi un konta nummuru no pardeveja, bet atbildes nav un nav..... var but tads viruss........................ un jums ir skaista bet  cienas neierosinosa profila bilde....varbut ta rosina but  krapnieciskam.................

Labots 11.08.2017 20:00

Varbūt vērts viņai aizrakstīt uz Facebook?
https://www.facebook.com/lk2727

Facebook ar postiem dalījusies ir, tātad pie komunikācijām tiek..

karina lukjanova

Ai nu nevajag...ko vēl izdomāt. Nepatīk bilde un tādēļ krāpjos??? Tas kaut kāds attaisnojums tagad?

Ja jau feisbukā tiek, tad jau sveika un vesela...nevajag aizstāvēt krāpniekus.

Bilde man no vińas watsap profila...pêc tâm zińâm ko beigás atbildeja skaidrs viss par to cilvêku! Lai vismaz publisks kauns no citiem viñai tiek...nekauníbas kalngals

Man tagat interesanta situācija, pasūtīju bikses, 1dien parsksitiju naudu, naudu saņēma, izsutisot 2dien, bet joprojām gaidu, uz vēstulēm neatbild! Man kādam Sintija Mažale tel.nr., ja ne griezisos policija ar iesniegumu, un salikšu Facebook par krāpšanu, ja pašaivinai tā gribas!!! 

1 - 5 no 5