FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

horoskopiem tici?

Nedaudz ar ironiju, bet liekas, ka atbilst :)AUNSUzkāpis grābeklim, tā saniknosies, ka salauzīs to, bet laušanas procesā dabūs pa pieri ar grābekli vēl reizes piecas.VĒRSISKāps uz grābekļa tik ilgi, kamēr nesalauzīs.DVĪŅISpēs izlemt kurp doties tikai tad, kad būs uzkāpuši visiem grābekļiem.VĒZISTikai tas piespiedīs spert soli uz priekšu.LAUVAStāstīs visiem, cik tas ir stilīgi un ieteiks visiem izdarīt tāpat.JAUNAVAKāps uz grābekļa lēnām un metodiski; pārliecināta - ja uzkāps pareizi, tad nekas nenotiks.SVARIIlgi šaubīsies, un, izdarot vienīgo pareizo izvēli, uzkāps vislielākajam grābeklim.SKORPIONSJa vispār pamanīs, kas tas bija, tad diez vai par to aizdomāsies.STRĒLNIEKSNoteikti pacentīsies revanšēties un uzkāps vēlreiz.MEŽĀZISUzkāpis grābeklim, sapratīs, ka ir tam uzkāpis, bet diez vai tas kaut ko nozīmē.ŪDENSVĪRSUzkāps tikai tam grābeklim, kas būs īpaši iepaticies.ZIVISVisu mūžu vainos sevi par to; vienīgais mierinājums - pateicoties Zivīm, grābeklim neuzkāpa kāds cits.

18.06.2013 16:40

Esmu Skorpions, vispār daudz kas man atbilst no rakstura iezīmēm un temperamenta šai zīmei... Arī zinot citu cilvēku horoskopus, pamanu viņu iezīmes, kas raksturīgas konkrētam horoskopam!

19.06.2013 02:28

Esmu tā pati, kas Ronja. (Zīmes ziņā) Man savā ziņā ir diva veida raksturi - viens no tiem ir jauks, bet otrs ĻOTI ĻAUNS, kuru labāk nevajag iepazīt :D

Nezinu. Man liekas, ka manai zīmei zemāk norādītais nav raksturīgs, vismaz man.

Ja vispār pamanīs, kas tas bija, tad diez vai par to aizdomāsies.

19.06.2013 19:55

Esmu Svari, vispār mierīga un neizlēmīga - svārstīga kā svari :D nezinu vai atbilstu Svaru zīmes aprakstam.

19.06.2013 20:06

var neticet "DIENAS HOROSKOPIEM" 

bet tie kas skaitas horoskopi ko mes iegustam no dzimshanas dienas un menesha , tas parada kaads cilveeks tu busi. tam var ticet vai ne , bet tas ir parbaudits fakts :D

mana horoskopa ziime ir versis

22.06.2013 13:07

vispar diezgan daudz trāpīgu lietu ir horoskopos..

ari esmu versis..un loti trapigs apraksts,protams ne pilniibaa viss atbilst bet vairums ipasibu taa arii ir taa teikt "kaa naglai uz galvas"..

tas un citas ipasibas kas neatbilst man atbilst kaadam citam versim:D

22.06.2013 15:16

Neticu ikdienas horoskopiem un tos pat nelasu, bet visi personību raksturojošie horoskopi man pilnība atbilst. Esmu dvīnis.

24.11.2015 21:50

Ipasi neticu) bet kad izlasu , loti biezi piepildas! ))))

24.11.2015 21:54

ikdiena nekad nelasu,bet kad biju pie astrologa manam aprakstam un raksturam viss atbilst,esmu vezis

24.11.2015 21:57

Lauva.. hm.... jāSmejošs

24.11.2015 22:05

Esmu ūdensvīrs-atbilst... Smaidīgs

1 - 10 no 23