FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai tiešām tas ir normāli :(

Sveiki!

Situācija sekojoša: Bija sludinājums, ka pārdod super fit zābakus ļoti labā stāvoklī, bez defektiem. Cena zema (13 Eur + sūtīšana), bet tā kā arī pati dažkārt atdodu labas lietas par zemu cenu un šeit esmu nopirkusi labas lietas par zemu cenu, mani tas nepārsteidza.Paprasīju uz kādu kontu jāpārskaita un pārskaitīju.

Saņēmu zābakus, kurus nevar aizvērt, jo lipekļi ir pilnībā nolietoti (un tam nav nekāda sakara ar to, ka tie nav iztīrīti). Te video:  https://failiem.lv/u/zjmx6mh5

Negribēju kašķēties, bet uzrakstīju privāti pārdevējai, lai uz to norādītu un klauvētu pie sirdsapziņas, mazums nepamanīja (tālāk sarakste):

Es1:

Labdien!

Saņēmu paciņu un esmu ārkārtīgi vīlusies, šis ir mans pirmais negatīvais pirkums kādu 5+ (neatceros, no atverskapi pirmsākumiem) gadu laikā! Zābaki funkcionāli nav lietojami (par to, ka ir ļoti nolietoti nemaz nerunājot), bet aprakstā bija minēts, ka labā stāvoklī, bez defektiem. Zābaku lipekļi neturas ciet vispār! Pievienoju video :(

Gribu atpkaļ samaksāto naudiņu, varu Jums aizsūtīt zābakus, ja vajag...... bet tomēr ir jāsaprot, ka katrai lietai ir savs mūžs un, lai vai cik mīļš un noderīgs zeiz bijis, tomēr kad nokalpojis  - jāizmet.....

Pārdevēja (naddinyy)1:

Labdien. Nepiekritu ka zabaki ir nolietoti. Lipekli mums turejas ciet bez problemam, varetu but ka nepamaniju uzreiz un neiztiriju lipekli. Viss ir vesels,udeni cauri nelaiz,kajas nesalst,savas funkcijas zabaki pilda uz 100%. Nekad te man nebij problemu,neviens nesudzejas ka nepareizi /maldinosi liku informaciju par preci. Zabakiem uzliku ari adekvatu cenu,veikala vini maksaja daudz dargak.

Es2:

Lipekļi netaisās ciet, jo ir nolietoti!

Samaksāšu par sūtīšanu, bet Jūs pārskaitiet naudiņu, ja tiešām sirdsapziņa atļauj tirgojiet tālāk, man būtu kauns ko tādu piedāvāt.....

IrPārdevēja (naddinyy)2:

arī jāsaprot,ka tomēr zābaki bija pirki bērnam lai viņš velk! viņus, nevis lai stāv skapī. Zābaki cieši sēdēja bērnam uz kājām un lipekli turējās, kājas sausās ,siltas,nekas nekrita,sniegs netika iekšā, parplests vai norauts nav, lipekli arī. Viņus jāiztīra  ( žēl ka pati to neizdariju) . Ja būtu tiešām zābaki nolietoti es viņus netirgotu nemaz! Esmu pati te šo to pirkusi /mainījusi un skaidri zinu kas ir nolietota prece! Pircējam pirms pirkuma ir tiesības pajautāt jebko vai bildes,nekad nevienam neesmu atteikusi.  Es tērēju laiku,degvielu,tuvākā man omniva 15 km uz vienu pusi,braucu speciāli nosūtīt ,+ esmu pedeja grūtniecības mēnesī, noteikti man nebij prātā iesmērēt, jo biju pārliecināta par to ko tirgoju.  Es3:

Es3

Esmu pirkusi jaunus iepriekšējos Superfit un Viking zābakus meitiņai un droši varu apgalvot, ka arī pēc divām sezonām lipekļi un zābaki bija tiešām ļoti labā stāvoklī!

Paskatieties video, lipekļi nav aizverami, šie zābaki ir vismaz pēc trim bērniem, pilnībā nolietoti!  Nu kā var pārdot zābakus, kurus nevar aiztaisīt? Tas ir tik pat kā tirgot mēteli bez pogām vai zābakus ar saplīsušu rāvējslēdzēju....

p.s. cerēju uz godaprātu, žēl,  ka tā....

Tagad par sevi viņas profilā lasu šo, nu kā nav kauna!!!

Diemzel man ari te trapijas "neapmierinata'' pirceja,kurai 1. bija problemas ar komunikaciju,2. gaida, ka par zemu cenu vinai notirgos nelietotus zabakus ,(uzskata ka berniem zabaki ir pirkti,lai stav skapi ),3.del sava slinkuma iztirit vienu lipekli cel lielu problemu ( zel ka pec ziemas pati neparbaudiju to nabago lipekti). Uzmanaties no tadam pircejam,lai nav pec tam tadas galvassapes ka man! Lugums KOMUNICEJIET,uzdodiet jautajumus,prasiet papidu bildes,izteiciet velmes,velreiz komunicejiet,tad neradisies pec tam domstarpibu!Dzivojam tomer 21.gadsimta!

12 Atbildes

Lieliski saprotu pircēju, ka viņai sāp, ka ir iztērējusi naudu un nervus uzķeroties uz šādu negodprātīgu pārdevēju. Tādēļ pirmā doma parasti arī ir,  publiski pateikt FUI šādam pārdevējam, lai arī pārējie pircēji neuzraujas. Tā kā pārmest tagad pircējai par to, ka viņa sūdzas, nebūtu īsti korekti.

Man arī ir sanācis uzrauties uz šādu "godprātīgu" pārdevēju, ar kuru pēc tam sarakstē diskutējot par preces atgriešanu, beigās izspiedu frāzi: ka pati vainīga, ka nevarēju aizbraukt apskatīt preci dzīvajā, tagad varu nēsāt saplēstu. Pateicoties šādai pat publiskajai diskusijai ar pārējām pircējām, vēl 2 atcerējās, ka no šīs pārdevējas saņēmušas nekvalitatīvu preci, tadēļ sadūšojās un ielika sliktu novērtējumu. Tā kā tas tomēr strādā un palīdz citiem neuzķerties. Tad gan bija  Andelē , ne šeit, bet nu portāli līdzīgi.

Ja neskaitot ka nelīp klipši, tad zābaki vizuāli izskatās  gluži normāli, ja maksā  70+ e jauni. :)  Patīkami nav žēl, ka tā sanāk...  :)  Es vēl īsti neesmu pievērsusi lielu vērību krutākajiem bērnu apaviem, :)  bet būs jāsāk...  mazais uz ziemu jau staigās :)

11 - 12 no 12