FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kvalitātes dēļ vai skriešana pakaļ zīmolam? ;)

Labdien! Mazajam ķiparam jau 8,5 mēneši, tuvojas arī otrā ziema, un šajā jau noteikti staigās... 

Redzu, ka daudzas pērk  konkrētu zīmolu  kombīšus, apavus...  Kas arī protams, maksā dārgāk... Un  dažreiz ir svarīgi samaksāt, ja tiešām, tiešām prece ir tik laba un lētākā ir krietni sliktāka, lai piem bērns neslimotu , jo slapjas kājas , slapjas virsdrēbes... Bet ir jau arī gadījumi, kad  vecāki ir  gana turīgi un visu pērk no augstākajiem plauktiem, lai viss būtu pats, pats , pats...   Tas īsti nav par mani... Bet tomēr gribētos zināt par apaviņiem un virsdrēbēm, par ko tiešām ir jāsamaksā vairāk un padalaties savā pieredzē kā ir bijis ar lētāku preci? :)  Zinu, ka dažreiz arī nebrenda lieta nokalpos adekvāti. Zinot arī to, ka bērns ātri aug un pirmie dārgie ziemas zābaki nederēs nākamajā ziemā...  Mamma gan varbūt pat staigās 3 ziemas ar savu mēteli un zābakiem  no augstākiem plauktiem. ;)

Mums tagad ziemas nav nemaz tik augstas, kad pati mācījos laukos nēsāju gan  veikalu un tirgus apavus, gan virsjakas un auksti reizēm bija lielajos mīnusos, kādi tagad nemaz nav... Kā arī mazo tak nevedīsim pastaigā - 20 grādos, pat ja būs... Tur toreiz mums visi tā ģērbās un nekādas vainas nav nevienam... Un vidusskolā jau pārādījās nike un adidas  pirmās kedas, jā, kalpo ilgāk...  Ja nopirku pa 12 latiem botiņas arī pa gadu bija savu nokalpojušas, reizēm pat ātrāk, bet pirmās nike pa 40 latiem kalpoja ilgāk, tagad nobružātas  jau , bet nav vēl izmestas.. Bet atkal parādās jauni modeļi un 3.gadu tāpat negribējās vairs tās pašas kaut nebija saplēstas - tātad lielajam apnīk, mazajam neder... Beigās gandrīz tas pats sanāk mainīt lētākas vai nenoplēst dārgākas un mainīt , jo apnīk. ;) 

20 Atbildes

Varbūt ir kāda mamma, kas pērk lēto un tiešām visu laiku jūk viss ārā ... un labprāt pirktu  kvalitatīvāku un dārgāku, bet nesanāk, jo piem 3 bērni un visiem vajag?! :) 

Varbūt kāda var droši pateikt,  ka var atļauties un pērk, lai būtu zīmols?

Varbūt kāda pērk dārgāku , jo lētais vienmēr pievīlis un vairs uz to pusi neskatās?

Varbūt kāda ir atradusi vidusceļu un zina , ko var nopirkt pa lēto un būs pietiekoši labi un par ko jāsamaksā? :)

Labots 01.09.2017 11:21

Viens mans pirkums no augstāka plaukta mazajam - ir jērādiņa (maza , 50e) tā arī netiek lietota, jo viņa slīd nost. Normāli apsegt nevar...   Bijām kursos un tur tik ļoti slavēja un lielīja šo elpojošo brīnumu. Tā kā viss jāpērk izdevumu daudz, apdomājām, bet tomēr miera nebija un jērādiņa tagad guļ  zem gultiņas...  :D Nu jā un sedzamies ar lietoto sedziņu pa 2 eiro.... āāhh...    

Es bernam perku ne no augstajiem plauktiem,ziemas zabacinus nopirku pa leto,atstaigajam 2 sezonas un vienmer kajinam bija silti,so sezonu jau nepanesasim jo mazini un pilnigi nav nekada defekta. Ar kombisiem ar tapat,nesu no tam aukstakajiem

Bērnam drēbes, apavus pērku parastos apģērbu veikalos, pat rimītī bieži iepērkos. Nekad nekas nav pievīlis. Nekad nekas nav bijis slapjš. -30 grādos ziemā pat vedu savu 4gadnieku, viss super uz tirgus pirktā atseviškajā kombinezonā.

Letas tirgus ziemas drebes ir siltas,bet vinas bernam gruti kusteties,bet firmas kombinzonina ertak.Mums bija Lennes unChicco.Ar apaviem ir ta,ka puikam sala kajas letajos apavos pa vilem udens gaja ieksa ,tad nu tagad ecco ,kuoma vai crocs.tiesam,kajas nesalst,nesvist un nemirkst.Esmu parliecinajusies,par siem zimolu apgerbiem un apaviem,un looti zell ka jau pirmajam berninam nevareju un nezinaju,kur iegadaties sis labas mantas,un loti daudz naudas izgazu tiesi letajas preces.

Nekad nav patikuši Lennes un Chicco. Labas virsdrēbes parasti pērku sporta preču veikalos

Nu nezinu, grūti saprast dažu zīmolu popularitāti. Piem. Crocs gumijnieki laida ūdeni pa visām šuvēm, lētie zābaki pa piecīti daudz ūdensizturīgāki. 

Labots 01.09.2017 15:21

Nedzenos pakaļ zīmoliem un nav tā ka varu atļauties aiziet uz veikalu nopirkt brenda drēbi( tāpēc iepērkoš šeit, jo var iegādāties par ļoti izdevīgam cenām), BET esmu no tiem cilvēkiem, kuri nopirks vienu kvalitatīvu, dārgu lietu nevis piecas lētas. Īpaši tas attiecas uz apaviem, man svarīgi, lai būtu ērti un kvalitatīvi. Mana pieredze rāda, ka zīmols vienmēr attaisno cenu, var nēsāt vairākus gadus, vienīgais no modes var iziet. Tiesa gan man bērnu nav, tāpēc varu runāt tikai par sevi un vīru :))

Pilnīgi piekrītu Ronjas rakstītajam, esmu smagi vīlusies ar Chicco ziemas cimdiem- bērnam cimdi bija pilnīgi slapji un rokas pārsalušas pēc slēpošanas (pirkām Vācijā). Ja gribu labu, tad pērku labu firmu sporta apģērbu. Ar Geox un Ecco ziemas apaviem arī nav tā labākā pieredze.   

Es varētu atļauties pirkt brendu drēbes, bet reāli neredzu tam jēgu. Manam bērnam nav vēlmes vārtīties pa slapju sniegu (kas pie mums vispār bija nedēļu pagājušoziem), lietū arī ārā neiet. 3 ziemas esam nostaigājušas tirgus kombinezonos. Un to krokšu apsēstību es vispār nesaprotu...ziemā bija Campri zābaciņi no Sportsdirect pa 7eur (apakšā gumija, jo visu laiku ir slapjš un iekšā siltinājums) - neko labāku nevar vēlēties. Vienīgi slēgtās kurpes pērku DD Step - āda, ar izliekumu un elastīga zolīte, lai nesvīst pēdiņas.

1 - 10 no 20