FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kvalitātes dēļ vai skriešana pakaļ zīmolam? ;)

Labdien! Mazajam ķiparam jau 8,5 mēneši, tuvojas arī otrā ziema, un šajā jau noteikti staigās... 

Redzu, ka daudzas pērk  konkrētu zīmolu  kombīšus, apavus...  Kas arī protams, maksā dārgāk... Un  dažreiz ir svarīgi samaksāt, ja tiešām, tiešām prece ir tik laba un lētākā ir krietni sliktāka, lai piem bērns neslimotu , jo slapjas kājas , slapjas virsdrēbes... Bet ir jau arī gadījumi, kad  vecāki ir  gana turīgi un visu pērk no augstākajiem plauktiem, lai viss būtu pats, pats , pats...   Tas īsti nav par mani... Bet tomēr gribētos zināt par apaviņiem un virsdrēbēm, par ko tiešām ir jāsamaksā vairāk un padalaties savā pieredzē kā ir bijis ar lētāku preci? :)  Zinu, ka dažreiz arī nebrenda lieta nokalpos adekvāti. Zinot arī to, ka bērns ātri aug un pirmie dārgie ziemas zābaki nederēs nākamajā ziemā...  Mamma gan varbūt pat staigās 3 ziemas ar savu mēteli un zābakiem  no augstākiem plauktiem. ;)

Mums tagad ziemas nav nemaz tik augstas, kad pati mācījos laukos nēsāju gan  veikalu un tirgus apavus, gan virsjakas un auksti reizēm bija lielajos mīnusos, kādi tagad nemaz nav... Kā arī mazo tak nevedīsim pastaigā - 20 grādos, pat ja būs... Tur toreiz mums visi tā ģērbās un nekādas vainas nav nevienam... Un vidusskolā jau pārādījās nike un adidas  pirmās kedas, jā, kalpo ilgāk...  Ja nopirku pa 12 latiem botiņas arī pa gadu bija savu nokalpojušas, reizēm pat ātrāk, bet pirmās nike pa 40 latiem kalpoja ilgāk, tagad nobružātas  jau , bet nav vēl izmestas.. Bet atkal parādās jauni modeļi un 3.gadu tāpat negribējās vairs tās pašas kaut nebija saplēstas - tātad lielajam apnīk, mazajam neder... Beigās gandrīz tas pats sanāk mainīt lētākas vai nenoplēst dārgākas un mainīt , jo apnīk. ;) 

20 Atbildes

Ā, man kāda "dāsna paziņa" atdeva 22.izmēra Ecco ziemas zābakus. Ar lepnumu 2x mēģināju viņus bērnam uzvilkt...vieglāk būtu bērnu iebāzt konservu bundžā...un tā viņi aizgāja Citā Zābaku Valstībā ;)))

Kvalitates delj:)

Nu re, facebook atkal  95% rakstīja, ka tikai Huppas un dārgie apavie ir leitojami. ;)

Cik cilveku,tik viedoklu,vai pieredze.Katrs jau runa par sevi un saviem noverojumiem.Un ari berniniem dažādas aktivitates,ja patik pa sniegu vartities un vecaki to lauj,ja patik no sniega celt majinas figurinas,vai pikoties,tad jebkuri cimdi driz vien paliks slapji.,par crocs,laikam atkarigs pec fasona,varbut vienkarsi brakis.Citi gumijnieki ir ar vilnu bet pati gumija jau smaga-crocs ir viegli pec svara.Par ecco zabaciniem,ar dros ka atkarigs dizaina,un cik mazinam berninam jauzvelk kajas,kad pirku savai damai ecco 2x gaju uz veikalu,jo vienmer lidz veikalam maza aizmiga,un tad lengana kajina toc nedabuju.Bet kad maza bija augsa,bez problemam uzmerijam un nopirkam.Huppa gan nav bijusi,bet pec citu damu ieteikumis cali lasot ,sapratu ka esot biezi un neerti kusteties berniem.Katram savs,jariske nopirkt mazlietotu un meginat kas katram berninam labak der.

crocs jau ļoti slavē.... , zāciņus varbūt, bet  ja runa par pašām čībiņām, tad arī visparastākie kroksīši nav noplēšami, kas pa 4 eiro nopērkami.. :D Pašai bija un noriebās , bet saplēsti nav./

Man no pieminetiem slaveniem zimogiem, paslaik nav neka. Skatos, lai bernam butu erti.  Ta ka dzivoju Skotija, skatos, lai kajas neizmirkst. 

Esmu 4 bernu mamma,vecakie jau lieli,maziem bus 5-ir ko salidzinat ka bij agrak un ka tagad!Viennozimigi varu teikt to,ka vienmer janem vera,lai bernam butu erti un janem vera cik kustigs berns,es vienu gerbju parasti planak ka otru,jo viens par otru ir aktivaks,bet ta lai brivi var skriet,tupties utt.Zimoli meginati dazadakie-no chicco-lidz pat vienkarsakajiem,kas ar nav likusi vilties.Tiesam no apaviem visu to labako var teikt par kuoma un sorel-super,mazajai kajinai var pirkt mazlietotus,jo kaja aug un nakamgad naksies pirkt atkal-ecco reiz bij labi,bet nu pat kurpnieks ieteica,ja perkat,tad ne LV,kvalitate nezeligi atskiroties.Virsdrebes janem vera,kādos apstaklos,ko vilksim-lietu protams ko mitrumnecaurlaidigu,ziema ari pec minusiem;mes ejam ara ari nikna sala-kombiti,kas pirkts tirgu ar aitvilnas oderejumu.

Nez...katram savs. Ja varetu atljauties pirkt brendus un jaunus,noteikti pameginatu. Vienigais Crocs esmu daudz pirkusi. Ziema ideali- kajas sausas un ziemas mums driz vispar nebushot aukstas ...

Laba kvalitate apaviem ir Kuoma, tieśam izturigi, mazgajami velasmaśina, kajas nesalst un nesvist, pirmos apavus gan jāperk jaunas, jo katram bernam ir savas kajinas izliekums, es 5 gadus pec kartas pirku vienu modeli tik krasas daźadas, jo esmu apmierinata.Lietotus gan var nopirkt pal labam naudinam un labo kvalitati, jo nonesat man liekas nav iespejams.Kombinzoniem laba kvalitate ir Lenne, Huppa, Columbia,Nautica tie nelaiž mitrumu cauri kas ir svarigi mazam bernam, viņas nesvist berns, kombinzoni ir viegli, nevajag tuntulot, kad mans berns gaja darzina biju drośa kad savakšu vinju , berns nebus ar slapjo dupsi, bija ar ko salidzinat, biju pirkusi atseviski ziemas bikses, leti,  tak vienu reizi nośluc ziema pa kalninu un viss slapš pat lidz apakšbiksem.Lietotiem ari nav ne vainas.Bet tas ir katras mamas zina, dalos ar savu pieredzi. Lai veicas.

Paldies, atcerēšos ieteikumus :) 

11 - 20 no 20