FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Flip in mati

Sveikas. Vai, kāda ir dzirdējusi par šiem matiņiem? Varbūt, ja ir pieredze padalieties tajā.

8 Atbildes

Matiņi ir uz tādas kā stieplītes, un nav piestiprināti pie pašas matiem, vnk turas ap galvu. Var apskatīt uzlikšanu te : 

http://www.youtube.com/watch?v=WPvJnC1bqKI

Un komenāros arī var izlasīt visādus plusus un mīnusus :p

Es iedomaajos, kaa buutu ar taadiem aiziet uz klubu un padejot. :D:D:DD:  pēkšņi nokrīt un apstulbumaa jasavaac un jaaizskrien :D

Jup, izskatītos komiski :D Vai arī lielāks vējš uzpūš un aizplīvo skaistie mati pa ielu :D Man jau clip ir šķiet bīstami nenoturīgi, bet šie visp neiedveš nekādu drošības sajūtu :D

Visai interesanti doma, bet tiešām nekādas drošības sajūtas...  matu lentites ap galvu IK PA brīdim  japiekarto a šitas variants... :D Galvu pakasīt noteikti neieteiktu, kur nu vēl pabuzhināt matus :D

clip in labāki-turas ideāli ja pie saknēm uzkasa un tad iepūš laku un tad liek klipšus :) 

Varbūt kādai ir personīgā pieredze.?

Labots 18.11.2013 23:20

Bija ideja tādus iegādāties,bet tomēr mana matu meistere mani atrunāja. Labāk tad clip in matiņi.Ar viņiem protams vairāk čakara pielikt,bet vismaz izskatīsies dabiskāk un drošāk turēsies uz galvas.

1 - 8 no 8